Hisense WFQR1014EVAJM


Práčka plnená spredu, Energetická trieda B, Kapacita 10 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 59 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, AquaStop funkcia, Maximálna hĺbka: 61 cm. Viac info


Cena 399,00 €

Zľava 13 % z predchádzajúcej ceny: 459,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Práčka plnená spredu, kapacita bubna pre 10 kg bielizne, maximálne otáčky odstreďovania 1400 ot./min.,14 programov, automatický dávkovač detergentu, funkcia pozastaviť a pridať bielizeň, funkcia odložený štart, funkcia na čistenie bubna, detská poistka, maximálna dosahovaná hlučnosť pri odstreďovaní 72 dB.

Automatická práčka Hisense WFQR1014EVAJM s automatickým dávkovačom prostriedku a 14 programami


Má nadpriemernú kapacitu a zabraňuje plytvaniu pracím prostriedkom

Predstavujeme práčku, ktorá si poradí aj s veľkým množstvom bielizne. So svojou kapacitou 10 kg sa hodí pre rodiny s viacerými členmi. Invertorový motor zaručuje tichý chod, takže vás nebude rušiť počas spánku ani počas online schôdzky. Vďaka systému Auto Dose predídete zbytočnému plytvaniu pracím prostriedkom a nebudete už musieť riešiť dávkovanie pred každým praním. S funkciou odloženého prania nastavíte práčku napríklad pred odchodom do práce a po návrate na vás bude čakať práve dopraná bielizeň. Na veľkom a prehľadnom LED displeji si navolíte jeden zo 14 programov, takže budete mať vždy zaručený perfektný výsledok.

- Kapacita: 10 kg
- Rozmery: 84,5 × 59,5 × 66 cm
- Rýchlosť otáčok: 1400 ot./min.
- Invertorový motor pre tichý chod
- Automatický dávkovač tekutého pracieho prostriedku Auto Dose
- 14 pracích programov (bavlna, tmavé, vlna, hodvábna alebo jemná bielizeň, športové odevy, Quick 15, mix, anti alergénny, detský parný, Eco 40-60 °C, čistenie bubna Drum Clean a ďalšie)
- Veľký prehľadný LED displej ukazuje priebeh cyklu
- Inovatívny bubon Snow Flake pre efektívne a šetrné pranie
- Kontrola stability pri žmýkaní pre bezpečnosť a elimináciu hluku
- Funkcia: nastavenie odloženého štartu prania, detský zámok, zvukový signál pri ukončení programu, možnosť prerušenia prania a vloženia ďalšej bielizne
- Hladina hluku: 72 dB(A) re 1 pW
- Trieda hlučnosti odstreďovania: A
- Trieda energetickej účinnosti: B
- Spotreba vody/cyklus: 35 l
- Spotreba el. energie/100 cyklov: 59 kWh

Automatické dávkovanie tekutého pracieho prostriedku

Nie ste si istí, aké množstvo tekutého pracieho prostriedku alebo aviváže použiť? S tým už si hlavu lámať nemusíte. Systém automatického dávkovania upraví množstvo vždy podľa situácie. Vaša bielizeň dostane presne toľko starostlivosti, koľko potrebuje, a vy nespotrebujete ani o mililiter prostriedku viac, než je nutné. Navyše nemusíte myslieť na dávkovanie pri každom praní, pretože dávkovací box pojme prostriedok až na 14 pracích cyklov.

Ilustračný obrázok


Invertorový motor

Doprajte si ticho a pokoj, aj keď práve periete. S invertorovým motorom vám nebude práčka poskakovať po celej kúpeľni za doprovodu hlasného búšenia. Oproti klasickému motoru zaisťuje plynulejší chod, spotrebuje menej elektriny a pomalšie sa opotrebováva.

Ilustračný obrázok

Program na čistenie bubna

Len z dokonale čistej práčky môžete vytiahnuť dokonale čistú bielizeň. Počas programu na čistenie bubna sa odstránia z povrchu bubna zvyšky pracieho prášku, aviváže a textilných vlákien. Výsledkom bude perfektne fungujúca práčka, ktorá vám vydrží ešte dlhšie.

Ilustračný obrázok


Prehľadný displej

Vďaka veľkému displeju nastavíte ľahko a rýchlo zvolený program a po celú dobu prania budete mať prehľad, v akej fáze cyklu sa práčka nachádza a koľko času zostáva do konca prania.

Ilustračný obrázok

Odložený štart prania pre lepšie plánovanie

Už nemusíte prispôsobovať váš nabitý harmonogram práčke, naopak ona sa prispôsobí vám. Stačí, keď si určíte čas, kedy sa má práčka zapnúť. Bielizeň sa doperie, akurát keď sa vrátite z práce alebo z prechádzky. Úspory energie dosiahnete načasovaním prania na nočné hodiny, kedy je elektrina lacnejšia.

Ilustračný obrázok


Pridajte bielizeň v priebehu prania

Pustili ste práčku, a potom ste zistili, že ste na niečo zabudli? To je situácia, ktorú určite každý veľmi dobre pozná. Našťastie to s funkciou „zastav a pridaj“ nie je vôbec žiadny problém. Skrátka zastavíte práčku, vhodíte medzi ostatnú bielizeň napríklad zabudnutú ponožku a pokračuje sa jednoducho ďalej.

Ilustračný obrázok


Bubon so vzorkou snehovej vločky

Vnútro bubna je posiate plastickou vzorkou Snow Flake, ktorá pripomína snehovú vločku. Bielizni je tak poskytovaná jemná „masáž“, ktorá jednotlivé kúsky oblečenia dôkladne zbaví nečistôt, a zároveň ich pri tom našuchorí. Odolné škvrny budú preč a chúlostivé tkaniny zostanú chránené.

Ilustračný obrázok

14 pracích programov

Nie je bielizeň ako bielizeň. Aby ste vyprali rovnako perfektne vlnený sveter, bavlnené obliečky aj športové odevy, je tu pre vás 14 pracích programov. Rozhodnite sa, či práve potrebujete vyprať bielizeň rýchlo, alebo ekologicky, dôkladne, alebo jemne. Táto práčka si poradí s každou požiadavkou.

Ilustračný obrázok

Baby Care: čistota bez kompromisov

Predovšetkým rodiny s malými deťmi ocenia špeciálny program Baby Care, ktorý sterilizuje dojčenskú bielizeň alebo detské oblečenie pri vysokých teplotách (95 stupňov). Využíva tiež opakované plákanie, aby sa bielizeň zbavila všetkých zvyškov pracieho prášku, ktorý by mohol podráždiť citlivú detskú pokožku.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 10 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Maximálna hĺbka 61 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hisense WFQR1014EVAJM

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami