Hitachi R-BG410PRU6X-XGR

  • Doprava zadarmo

Šírka: 59.5 cm, Výška: 190 cm, Trieda energetickej účinnosti 2021: F,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kombinovaná chladnička Hitachi R-BG410PRU6X-XGR v zaujímavom prevedení čiernej má chladiacu časť s objemom 215 litrov a je umiestnená v hornej časti. Jej vnútorné vybavenie tvoria sklenené police, plastové zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny a dverové police. Nechýba ani vnútorné LED osvetlenie. Mraziaca časť, umiestnená dole má objem 115 litrov. Jej mraziaca kapacita je 4,79 kg/24 hod s akumulačnou dobou 27,48 hodín. Vnútornú výbavu tvoria priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie potravín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky Hitachi R-BG410PRU6X-XGR dosahuje 41 dB.

Chladiaca časť

Chladiaca časť kombinovanej chladničky Hitachi R-BG410PRU6X-XGR s vnútorným objemom 215 l disponuje 3 odkladacími sklenenými plochami. Pre odkladanie zeleniny a mäsa, s voliteľným režimom zelenina/mäso je k dispozícii praktická plastová zásuvka. Dverné poličky sú vyrobené z plastu. Osvetlenie je zabepečné prostredníctvom moderného LED osvetlenia. Vďaka inverterovému kompresoru s technológiou Dual Fan, sa chladiaci vzduch dostane do celého priestoru chladničky. Nechýba ani sklenený dotykový ovládací panel.

Mraziaca časť

Dolná časť kombinovanej chladničky disponuje mrazničkou s objemom 115 litrov. Vybavená je 2 plastovými  zásuvkami s výškou 25 cm a mraziacou zásuvkou s hliníkovým dnom pre rýchle mrazenie. Jej mraziaca kapacita je 4,79 kg za 24 hodín a akumulačná doba skladovania v prípade výpadku prúdu dosahuje 27,48 hodín.

Ďalšie parametre

Dosahovaná hlučnosť chladničky činí 41 dB. Oceníte aj beznámrazový systém NoFrost v chladiacej i mraziacej časti, zvukový alarm otvorených dverí či rýchle chladenie a zmrazenie. 

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka vnútornému  LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkej spotreby prevádzky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.5 cm
Výška 190 cm
Trieda energetickej účinnosti 2021 F

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hitachi R-BG410PRU6X-XGR

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené