Hitachi R-S700GPRU2-GBK

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
1 879,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 37,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Americká chladnička Hitachi R-S700GPRU2-GBK v prevedení Glass Black s No Frost má 4 dvere. Mraznička je umiestnená dole. Objem mraziacej časti ponúka 212 litrový priestor a jeho výbavu tvoria 2 zásuvky, automatický výrobník ľadu so zásobníkom vo dverách a 2 dverové priehradky vpravo. Mraziaca kapacita dosahuje 11,1 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 8,08 hodín. Chladiaca časť má objem 377 l a ponúka 4 nastaviteľné police (1 pevná), zásobník vody s filtrom vo dverách, 2 zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny, 4 priehradky vo dverách. Maximálna hlučnosť americkej chladničky Hitachi R-S700GPRU2-GBK dosahuje 43 dB. Technológia Dual Fan distribuje chladný vzduch rovnomerne v celom spotrebiči. Ovládanie je elektronické pomocou skleneného dotykového panela.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj

Zvážte aj tento produkt

Hitachi R-WB730PRU6X-GBK Hitachi R-WB730PRU6X-GBK

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Americká chladnička Hitachi R-WB730PRU6X-GBK v čiernom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. No Frost americká chladnička má 2 dvere. Mraznička je umiestnená dole. Objem mraziacej časti ponúka 160 l priestor a jeho výbavu tvoria 3 zásuvky v dvoch úrovniach za sebou, z toho jedna široká 63 cm pre uskladnenie veľkých kusov potravín, otočný výrobník ľadu so zásobníkom vo dverách vľavo, 2 dverové priehradky vpravo. Mraziaca kapacita dosahuje 7 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 19,47 hodín. Chladiaca časť má objem 427 l a ponúka 4 nastaviteľné police (1 dvojitá), zásobník vody, vo dverách sú 3 priehradky vľavo a 4 priehradky vpravo. Maximálna hlučnosť americkej chladničky Hitachi R-WB730PRU6X-GBK dosahuje 44 dB. Technológia Dual Fan distribuje chladný vzduch rovnomerne v celej chladničke.

Základné parametre

  • Šírka: 86 cm
  • Výška: 183,5 cm
  • Hĺbka: 80,8 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Nové technológie

Americká chladnička Hitachi R-S700GPRU2-GBK v prevedení Class Black s technológiou chladenia Dual Fan reguluje chladiaci výkon kompresoru, a pritom produkuje chlad, ktorý sa prispôsobuje aktuálnej potrebe. Dva samostatné ventilátory chladenia Dual Fan rozptyľujú chladný vzduch zvlášť do chladiacej a mraziacej časti. ETS regulačné čidlo priebežne monitoruje teplotu a zisťuje zmeny teplôt vo vnútri chladničky. Mikroprocesor následne riadi chladenie s najvyššou efektivitou. Vákuové izolačné panely - VIP sú hneď po invertorovom kompresore najdôležitejšou technológiou pre úsporu energie. Exkluzívne vákuové izolačné panely v bočných stenách chladničky zlepšujú tepelnú izoláciu a šetria tým energiu. Americká NoFrost chladnička je vhodná pre všetkých, ktorí potrebujú dostatok miesta pre potraviny.

Vnútorné vybavenie

Americká chladnička má prispôsobené vnútorné LED osvetlenie, vďaka ktorému budete mať lepší prehľad. Pre uloženie potravín v chladničke s objemom 377 l sú k dispozícii 4 sklenené police, z toho 1 pevnápolica, zásobník vody s filtrom vo dverách, 2 zásuvky pre skladovanie ovocia a zeleniny, 4 priehradky vo dverách. Čistú vodu a ľad si môžete vychutnať kedykoľvek. K dispozícii je dávkovač vody a ľadu so zásobníkom s objemom 4 l. Zásobník vody je vyberateľný pre pohodlné čistenie. Chadničku nie je potrebné pripojiť k vodovodu. Mraznička je umiestnená vľavo a jej objem dosahuje 212 l. Ponúka 2 zásuvky, automatický výrobník ľadu so zásobníkom vo dverách a 2 dverové priehradky vpravo. Mraziaca kapacita dosahuje 11,1 kg/24 hod. a akumulačná doba v prípade výpadku prúdu 8,08 hodín.

No Frost

Potraviny budú uskladnené v optimálnych podmienkach. Vďaka beznámrazovému systému No Frost sa účinne eliminuje tvorba námrazy, vďaka čomu sa nemusíte trápiť z jej odmrazovaním. Systém funguje na princípe rovnomerného prúdenia vzduchu, ktorý zabezpečuje rovnakú teplotu v celom priestore chladničky, čím sa výrazne znižuje vytváranie námrazy a vaše potraviny ostanú dlhšie čerstvé.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 92 cm
Výška: 177,5 cm
Hĺbka: 76,5 cm
Maximálna hlučnosť: 43 dB
Vstavaný displej: Áno
iTrieda energ.účinnosti: A++
Celkový čistý objem: 589 L
Čistá kapacita chladničky: 377 L
Čistá kapacita mrazničky: 212 L
Ročná spotreba energie: 347 kWh
No Frost (mraznička): Áno
Priehradka Fresh Zone: Áno
Celkový hrubý objem: 651 L
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Počet kompresorov: 1
Teplotný alarm: Ano

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hitachi
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 92 cm
Výška: 177,5 cm
Hĺbka: 76,5 cm
Hmotnosť: 115 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 43 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 347 kWh
Klimatická trieda: ST
Energ.trieda (chlad.): A ++
Mraziaci výkon: 11,1 kg/24h

Funkcie

iDetská poistka: Áno
No Frost (mraznička): Áno
Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Áno
Zásobník vody: Áno
Výrobník ľadu: Áno
Teplotný alarm: Ano

Dizajn

Celkový čistý objem: 589 L
Celkový hrubý objem: 651 L
Počet kompresorov: 1
Chladiace médium: R600A
Viac-prúdový vzduchový systém: Áno

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 377 L

Mraznička

Čistá kapacita mrazničky: 212 L
Počet zásuviek v mrazničke: 7

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: R-S700GPRU2-GBK

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore