Hitman 3 - PS4 hra

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Médium: BLU-RAY, Platforma: PS4, Typ hry: Akčné, Lokalizácia: anglická Viac info

Platforma


Cena 62,90 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,26 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Akčná hra Hitman 3 je na konzolu PlayStation 4. Tentokrát bude musieť Agent 47 spojiť sily so svojím starým priateľom Lucasom Greyom. Ich cieľom bude nebezpečná organizácia Providence. Hra prináša pekné lokácie s detailným grafickým spracovaním, ktoré zintenzívnia herné zážitky. Či už sa rozhodnete pre režim kampaň, sniper alebo viaceré výzvy, vždy budú testované vaše herné skúsenosti tichého a nenápadného agenta. Hitman 3 ponúka taktiež VR mód, ktorý umožní hráčom vžiť sa čo najviac do misie. Hra má anglickú lokalizáciu a vhodná je od 18 rokov.

 

Agent 47 je späť

Akčná hra Hitman 3 je určená pre konzolu PlayStation 4. Veľkolepé zakončenie trilógie World of Assassination vás zavedie na rôzne miesta sveta, v ktorých bude Agent 47 opäť pôsobiť ako skúsený profesionál, ktorý si vždy poradí so svojím cieľom. Na jeho misiách mu bude pomáhať operátorka Diana Burnwood a starý priateľ Lucas Grey. Ich cieľ nebude ľahký, práve naopak. Budú čeliť nebezpečnej organizácii Providence.

Tichý a nenápadný

Jediné, čoho sa budete musieť pri hraní držať je to, aby vás neodhalili. Buďte tichý a nenápadný. Využite staré triky prevliekania, aby ste sa dostali až k cieľu a eliminovali ho. Ak sa rozhodnete vyskúšať mód Sniper Assassin, svoje ciele budete odstraňovať na diaľku. Pozor, nesmiete spustiť alarm, inak sa vaša misia skončila. Hrať môžete aj klasický kampaňový režim, či dokonca rôzne výzvy, ktoré vám hra ponúkne. 

Z vidieka až na veľkolepé miesta

Hitman 3 a jeho misie prinášajú pre hráčov detailné grafické spracovanie. Vychutnáte si tak každý detail scenérie a akčných prvkov. S Agentom 47 sa ocitnete na rôznych miestach sveta, či už to bude vidiek, alebo dychberúci Dubaj plný mrakodrapov. Výhodou herného sveta World of Assassination je to, že vám umožnia preniesť si lokácie z predošlých dielov do Hitmana 3 (je potrebné vlastniť predošlé diely). 

Zažite napätie na vlastnej koži

Ak vlastníte potrebné príslušenstvo, hru si môžete zahrať aj vo virtuálnej realite. Napätie a herné emócie budú ešte intenzívnejšie a vy sa tak ocitnete svojmu cieľu tvári v tvár.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS4
Typ hry Akčné
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Hitman 3 - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Tomáš

10. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


PARADA