Homedics IPL-HH170 - IPL DUO PRO s fotorejuvenizáciou

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 44 %

Počet rýchlostí: 5, Suché a mokré holenie: Nie, Umývateľný: Nie,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Popis produktu

Homedics IPL-HH170 Pro Duo predstavuje v súčasnosti najvyspelejšiu kombináciu IPL s AFT technológiou a fotorejuvenizáciou. Technológia IPL zabezpečuje trvalé odstraňovanie chĺpkov a fotorejuvenizácia je omladenie pokožky svetlom. Fotorejuvenizácia slúži na odstránenie pigmentových škvŕn, vrások, jaziev a ďalších vád na kráse. Prístroj má v balení tri výmenné hlavice. Prvá na 50.000 zábleskov má veľké okienko a plochu 3cm2. Druhá je na detailnú epiláciu napr. tváre s 10.000 zábleskami. Tretia hlavica je na fotorejuvenizáciu s 30.000 zábleskami. Používať tento prístroj je možné v dvoch režimoch „IPL+AFT“ a fotorejuvenizácia. V neposlednom rade veľkou výhodou Homedics IPL-HH170 Pro Duo je aj malý a ergonomický tvar prístroja, ktorý oceníte pri jeho používaní a skladovaní.

Technologický inovátor Homedics IPL-HH170 

Chĺpky na rôznych miestach má síce od prírody väčšina z nás, ale niekedy trávime až príliš veľa času tým, že sa ich snažíme zbaviť. Metód epilácie či depilácie síce existuje celá rada, ale jedno majú spoločné – sú veľa krát nepríjemné, bolestivé a ošetrenie sa musí robiť pravidelne. Skutočne dnes neexistuje nejaký spôsob, ako sa zbaviť ochlpenia bezbolestne a pritom spoľahlivo? Isteže existuje! Zabudnite na vosky alebo vytrhávanie chĺpkov, budúcnosť patrí technológii IPL. Vďaka Homedicsu už dnes nemusíte chodiť na drahé ošetrenie pokožky do salónov, trápiť sa bolestivou a otravnou epiláciou chĺpkov – všetko zvládnete sami doma a to doslova behom pár minút.

Intenzívne pulzné svetlo  je spoľahlivým spôsobom trvalej epilácie

Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL) funguje na báze ošetrenia pokožky svetelným zábleskom. Energiu pulzného svetla vstrebáva melanín v korienku každého chĺpku a zahrieva ho. Prehriatím dôjde k poškodeniu cibuľky chĺpku, čo vedie k samovoľnému vypadávaniu ochlpenia. Na určitú dobu sa tak celkom zastaví ich rast. IPL funguje najlepšie na tmavších chĺpkoch, pretože energia záblesku svetla je tmavými odtieňmi farieb lepšie absorbovaná. Preto sa táto technológia používa najčastejšie u svetlej a stredne tmavej pokožky. U prirodzene tmavej pokožky časť energie svetelného pulzu je absorbovaná aj tmavou pokožkou a môže dôjsť k jej poškodeniu. Na podobnom princípe ako IPL funguje tiež fotorejuvenizácia - omladenie pokožky svetlom. Prostredníctvom fotorejuvenizácie je naviac možné  ničiť vybrané kožné bunky teplom. Narušenie kolagénu teplom sa v koži aktivuje proces regenerácie a hojenia buniek. Vďaka tomu predstavuje veľmi šetrný, neinvazívny a pritom spoľahlivý spôsob odstránenia pigmentových škvŕn, vrások, jaziev a ďalších vád na kráse.

Epilácia chĺpkov intenzívnym svetlom a fotorejuvenizáciou 

Epiláciu si teraz môžete dopriať v jednom balení – vďaka jedinečnej inovácii od Homedicsu. Prístroj má v balení tri výmenné hlavice. Prvá na 50.000 zábleskov má veľké okienko a plochu 3cm2. Druhá je na detailnú epiláciu napr. tváre s 10.000 zábleskami. Tretia hlavica je na fotorejuvenizáciu s 30.000 zábleskami.  Používať tento prístroj je možné v dvoch režimoch „IPL+AFT“  a fotorejuvenizácia.  Pri aplikácií IPL v 1-3 stupni intenzity (odporúča sa pre citlivejšie pokožky) AFT svetelný impulz (Advanced Fluorescence Technology) predchádza v mikro sekunde svetelnému impulzu IPL. AFT predpripraví pokožku na účinok IPL, ktorý týmto môže byť menej intenzívny ale paradoxne výrazne účinnejší. Preto je HH170 Pro Duo šetrnejšie a vhodnejšie aj pre citlivejšie pokožky, ktoré by inak technológiu nemohli používať resp. museli by pri jej používaní byť veľmi opatrné a napr. na tvár by ju nemohli používať vôbec. V najintenzívnejších stupňoch 4-5 je použité čisté IPL svetlo aj určené pre menej citlivé pokožky s tmavými chĺpkami.

Dva režimy IPL epilácie

Homedics IPL-HH170 Vám poskytuje dva režimy. Ten prvý je kontinuálny, kde presunutím hlavice na nasledujúce miesto sa automaticky vygeneruje ďalší impulz a celé epilácia je veľmi rýchla (pri stupňoch 1-3). Kontinuálna epilácia je možná aj pri stupňoch 4-5, ale rýchlosť vzhľadom na potrebu nabitia väčšou energiou je trochu menšia. Druhý režim- bodový (len pri stupňoch 4-5), kde pri každom premiestnení je potrebné stisnúť veľké tlačidlo.  

Režim fotorejuvenizácie

Homedics IPL-HH170Pro Duo je jedinečný tým, že poskytuje aj tretiu hlavicu na omladzovanie fotorejuvenizáciou, na ktorú by ste inak museli zakúpiť samostatný prístroj respektíve ísť do nie lacného salónu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet rýchlostí 5
Suché a mokré holenie Nie
Umývateľný Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Homedics IPL-HH170 - IPL DUO PRO s fotorejuvenizáciou

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené