Homedics HMDYMM-1500 masážna podložka

Zobraziť

Výpredaj - 22 %
Doprava zadarmo

Počet nastavení: 4,


Cena 155,00 €

Zľava 22% z pôvodnej ceny: 199,00 € Zobraziť nápoveď

3,10 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Mašážna podložka HOMEDICS HMDYMM-1500 v hnedej farbe vám pomôže uľaviť od bolesti. Sedem nafukovacích zón sa nafukuje podľa zvolených programov. K dispozícii sú 4 programy (Program Krútenie, Prúd, Povzbudenie a Preťahovanie) s tromi úrovňami intenzity. Rýchle rozloženie alebo zloženie podložky a ešte jednoduchšie uskladnenie. S hmotnosťou len 5,4 kg a rozmermi 107 x 53 x 10 cm si ju môžete vziať aj na dlhšie cesty. Ovládanie prostredníctvom ovládača. Doprajte si relax s podložkou HOMEDICS HMDYMM-1500 aj u vás doma.

Stop bolesti

Dlhotrvajúca bolesť chrbta a krížov je nepríjemná a obmedzujúca. Stuhnuté chrbtové svalstvo je potrebné ponaťahovať a uvoľniť. Dlhé sedenie v práci alebo v aute len prispieva k ochabovaniu svalov a ich tuhnutiu. Masážna podložka Homedisc je vhodná práve na uvoľnenie stuhnutých svalov. Stačí ju len rozložiť a položiť na zem alebo aj na matrac. Horizontálne umiestnenie podložky umožní nájsť si správnu a najmä pohodlnú polohu vľahu. Nájdite si čas aspoň jeden deň v týždni a relaxujte pomocou masážnej podložky, ktorá vám pomôže uľaviť od bolesti.

HOMEDICS HMDYMM-1500

Táto masážna podložka využíva na masáž až sedem nafukovacích zón, ktoré sa nafukujú podľa zvoleného programu. Každá zóna sa vďaka nafúknutiu postará o premasírovanie a ponaťahovanie svalov. Podľa typu a miesta bolesti si vyberte jeden z ponúkaných 4 programov. Nastavte si vám vyhovujúcu intenzitu - 3 rôzne stupne a relaxujte. Pre komfortnejšiu masáž sa odporúča pohodlné oblečenie, prípadne si môžete vziať aj menší vankúš a dať si ho pod nohy.

Program Krútenie

Prvý program pre účinnú kratšu masáž v dĺžke 6-9 minút. Vhody pre uvoľnenie svalov vo oblastí ramien a bokov. Rovnako dobre pomôže pri uvoľnení dolných chrbtových svalov.

Program Prúd

Program s dĺžku 9-15 minút je vhodný pre celkovú a kompletnú masáž chrbtice. Rýchlejší prúd ťahov premasíruje bolestivé miesta a prinesie pocit úľavy a ľahkosti.

Program Povzbudenie

9 až 12 minút masáže prinesie úľavu a prinavráti stratenú energiu. 

Program Preťahovanie

Po dlhom dni strávenom sedením v aute alebo v kancelárií dobre padne kompletná masáž, ktorá vás preberie. Dĺžka trvania je 10-15 minút.

Jednoduchá manipulácia

Podložku si so sebou môžete vziať na chatu alebo dovolenku. Stačí ju len zapojiť do siete a masáž sa môže začať. Vďaka rozmerom 107x53x10 cm a hmotnosti 5,4 kg sa zmestí do kufra vášho auta. Jednoduchá manipulácia a ovládanie pomocou dialkového ovládača zvládne naozaj každý. Po masáži sa podložka ľahko zloží, čím nezaberie veľa miesta. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet nastavení 4

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Homedics HMDYMM-1500 masážna podložka

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Mária

27.1.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • dizajn
  • výkon
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

sme spokojný