Honeywell Evohome Touch WiFi ATC928G3026

Cena:
241,00 €

Pôvodná cena 279,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,82 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Honeywell ATC928G3026 je riadiaca jednotka pre vykurovanie domu a ohrevu vody. Spoločne s ďalším príslušenstvom, ako sú elektronické hlavice na radiátory a reléové jednotky vytvára jednotný ekosystém, ktorý vám umožní mať pod kontrolou teplotu vo vašom dome a tým vám umožní ušetriť aj financie. Riadiaca jednotka dokáže obstarávať až 12 samostatných zón a k tomu navyše aj zásobník TUV. Riadiaca jednotka je vybavená pekným dotykovým farebným displejom, ktorý umožní jednoduché nastavenie vami požadovanej zóny. Možno si nastaviť dobu a teplotu vykurovania alebo si trebárs naplánovať vykurovania podľa vášho denného plánu, aby ste vždy prišli do vykúrenej miestnosti na vami požadovanú teplotu. Nechýba ani možnosť WiFi pripojenia, pre spárovanie s chytrým telefónom, prostredníctvom ktorej je možné celý systém tiež ovládať.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 14 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Majte teplotu pod kontrolou

Pokiaľ chcete mať doslova na dotyk prsta nastavenie vykurovania celej vašej domácnosti, tak práve pre vás je vhodná táto riadiaca jednotka, ktorá mám umožní mať presnú kontrolu nad vykurovaním vášho domu. Jednotka vám umožňuje nastaviť si optimálnu teplotu, ktorá vám v danej miestnosti vyhovuje. Samozrejme do nastavenia možno zaniesť aj váš časový plán dňa. Napríklad ak budete v práci, nastavíte riadiacu jednotku tak aby sa v dome kúrilo menej. Nastavenie je možné určiť pre každý deň inak, napríklad pre víkendové dni, kedy ste doma príde vhod kúrenie po celý deň. Ak by ste ale vedeli, že sa domov vrátite skôr, možno cez mobilný telefón zmeniť plán na diaľku.

Žiadne zbytočné káble

Výhodou celého systému je bezpochyby bezdrôtová komunikácia. Tento systém je tak vhodný nielen do novostavieb, ale tiež do už dlhšie obývaných priestorov. Stačí len vymeniť hlavice na radiátoroch (nie sú súčasťou balenia), nainštalovať reléovú jednotku ku kotlu, prípadne k bojleru a môžete mať okamžite prehľad o vykurovaní aj ohrevu vody. Riadiaca jednotka si poradí až s 12 zónami, ktoré môžu byť nastavené odlišne. K tomu navyše si poradí aj s TUV zásobníkom a ďalšími zdrojmi tepla, ako napríklad podlahové vykurovanie.

Prehľadný displej

Riadiaca jednotka je vybavená pekným dotykovým displejom, ktorý umožní jednoduché a prehľadné nastavovanie vykurovania presne podľa vašich potrieb. Jednotku možno ovládať aj na diaľku prostredníctvom WiFi a vášho mobilného telefónu, v ktorom je potrebné nainštalovať príslušnú aplikáciu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Detekcia: teploty
Typ SMART produktu: centrálna jednotka
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, vykurovanie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honeywell
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 15,8 cm
Hmotnosť: 760 g
Výška: 4,5 cm
Hĺbka: 23 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Centrálna jednotka evohome
Počet kusov v balení: 1 Kus

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Dátové úložisko

Použitie: interný

Funkcie

Detekcia: teploty

Ďalšie parametre

Typ SMART produktu: centrálna jednotka
Oblasť využitia: ovládanie spotrebičov smart domácnosti, vykurovanie
Geolokácia: Nie
Technológia: Wifi, 868Mhz
Kompatibilné s hlas.asistentom: Google Assistant

Ostatné

Kód produktu: ATC928G3026

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore