Honeywell DC313E

Cena:
38,90 €

Pôvodná cena 43,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,78 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Honeywell DC313E kvalitný bezdrôtový zvonček vhodný od každej domácnosti. Univerzálne biele prevedenie sa hodí kamkoľvek. Zvonček vyniká svojím dosahom až 150 metrov, ponúka možnosť voľby zo šiestich melódií a má aj vizuálnu signalizáciu. Napájaný je štyrmi AA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia. Výdrž dosahuje až dvoch rokov. Tlačidlo je napájané gombíkovú batériou CR2032, ktorá tiež dosiahne výdrže až dvoch rokov. Na tlačidle je tiež prítomný štítok, do ktorého je možné vložiť menovku. Samozrejmosťou je tiež odolnosti voči vonkajším vplyvom čo potvrdzuje certifikácia IP55.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 11 %

Zvážte aj tento produkt

Honeywell DC313EP2 kvalitný bezdrôtový zvonček vhodný od každej domácnosti. Univerzálne biele prevedenie sa hodí kamkoľvek. Zvonček vyniká svojím dosahom až 150 metrov, ponúka možnosť voľby zo šiestich melódií a má aj vizuálnu signalizáciu. Napájaný je z elektrickej siete 230 V. Tlačidlo je napájané gombíkovú batériou CR2032, ktorá tiež dosiahne výdrže až dvoch rokov. Na tlačidle je prítomný štítok, do ktorého je možné vložiť menovku. Samozrejmosťou je tiež odolnosti voči vonkajším vplyvom čo potvrdzuje certifikácia IP55.

Základné parametre

  • Dosah: 150 m
  • Bezdrôtové: Áno
  • Napájanie: CR2032

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Nezmeškajte návštevu ani kuriéra

S týmto bezdrôtovým zvončekom už nezmeškáte žiadnu návštevu ani kuriéra. Veľkou výhodou je jeho dosah až 150 metrov, takže sa môžete so sebou vziať zvonček aj na záhradu a môžete tak byť v kľude, že vám nič neunikne. K bezstarostné prevádzke na až dva roky postačí 4 kusy AA batérií pre zvonček a 1 kus gombíkové batérie pre tlačidlo. Zvonček umožňuje rôzne možnosti nastavenia, možno si vybrať zo šiestich melódií tú ktorá sa vám najviac páči. Ak napríklad strážite spiace bábätko, iste oceníte možnosť len vizuálne signalizácie, ktorej intenzitu dá tiež nastaviť.

ActivLink™

Je nový protokol, ktorý pracuje v kmitočtu 868 MHz a poskytuje tak stabilné spojenie tlačidlá a zvončeka. Vďaka tejto technológii si tak môžete byť istí, že vám už žiadna návšteva neutečie. Ku zvončeka možno napárovať až štyri tlačidlá.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dosah: 150 m
Bezdrôtové: Áno
Napájanie: CR2032

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honeywell
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 15,6 cm
Hmotnosť: 360 g
Výška: 21,6 cm
Hĺbka: 6,8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Bezdrôtové tlačidlo, Batéria CR2032 (3 V)

Konektivita

Dosah: 150 m
Bezdrôtové: Áno

Funkcie

LED indikácia: Áno

Ďalšie parametre

Celkový počet melódií: 6

Energetické údaje

Napájanie: CR2032

Ostatné

Kód produktu: DC313E

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore