Honeywell DC313EP2

Cena:
42,90 €

Pôvodná cena 49,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,86 €

POPIS PRODUKTU

Honeywell DC313EP2 kvalitný bezdrôtový zvonček vhodný od každej domácnosti. Univerzálne biele prevedenie sa hodí kamkoľvek. Zvonček vyniká svojím dosahom až 150 metrov, ponúka možnosť voľby zo šiestich melódií a má aj vizuálnu signalizáciu. Napájaný je z elektrickej siete 230 V. Tlačidlo je napájané gombíkovú batériou CR2032, ktorá tiež dosiahne výdrže až dvoch rokov. Na tlačidle je prítomný štítok, do ktorého je možné vložiť menovku. Samozrejmosťou je tiež odolnosti voči vonkajším vplyvom čo potvrdzuje certifikácia IP55.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 14 %

Zvážte aj tento produkt

Honeywell DC915ECV je bezdrôtový domový zvonček, ktorý má dosah až 200 m. Zvonček má prenosnú základňu, takže si ho môžete vziať pokojne so sebou na záhradu, aby ste nezmeškali svoju návštevu alebo kuriéra. K tomuto zvončeku dostanete tiež konvertor z klasického drôtového zvončeka na bezdrôtový signál. Vďaka AktivLink technológii je spojenie stabilné. Nastavenie zvončeka umožňuje vybrať si z ôsmich melódií, nastavenie hlasitosti, ďalej výber zo siedmich farieb vizuálne signalizácie a ich intenzity.

Základné parametre

  • Dosah: 200 m
  • Bezdrôtové: Áno
  • Napájanie: C

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Nezmeškajte návštevu ani kuriéra

S týmto bezdrôtovým zvončekom už nezmeškáte žiadnu návštevu ani kuriéra. Veľkou výhodou je jeho dosah až 150 metrov. Zvonček je napájaný priamo z elektrickej siete na 230 V. K bezstarostné prevádzke tlačidla až na dva roky postačí 1 kus gombíkové batérie CR2032. Zvonček umožňuje rôzne možnosti nastavenia, možno si vybrať zo šiestich melódií tú ktorá sa vám najviac páči. Ak napríklad strážite spiace bábätko, iste oceníte možnosť len vizuáln signalizáciu, ktorej intenzitu dá tiež nastaviť.

ActivLink ™

Je nový protokol, ktorý pracuje v kmitočtu 868 MHz a poskytuje tak stabilné spojenie tlačidlá a zvončeka. Vďaka tejto technológii si tak môžete byť istí, že vám už žiadna návšteva neutečie. Ku zvončeka možno napárovať až štyri tlačidlá.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dosah: 150 m
Bezdrôtové: Áno
Napájanie: CR2032

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honeywell
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 15,4 cm
Hmotnosť: 440 g
Výška: 9 cm
Hĺbka: 22,2 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Bezdrôtové tlačidlo, Batéria CR2032 (3 V)

Konektivita

Dosah: 150 m
Bezdrôtové: Áno

Funkcie

LED indikácia: Áno

Ďalšie parametre

Celkový počet melódií: 6

Energetické údaje

Napájanie: CR2032

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore