Honeywell DC515EG

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 54,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Štýlový bezdrôtový zvonček do domácnosti Honeywell DC515EG vás poteší svojím krásnym spracovaním a užitočnými funkciami. Tento zvonček umožňuje nastavenie až šiestich akustický zvonení, ak nechcete byť rušení zvukom, je tu možnosť nastavenia len vizuálne signalizácie v celkom siedmich farbách, ktorú si môžete sami vybrať. Dosah zvončeka je až 150 metrov, hlasitosť 80 dB, stabilné spojenie ActivLink a výdrž na batériu až 2 roky. Ku zvončeku možno napárovať až 4 tlačidlá.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 9 %

Zvážte aj tento produkt

Honeywell DC915ECV je bezdrôtový domový zvonček, ktorý má dosah až 200 m. Zvonček má prenosnú základňu, takže si ho môžete vziať pokojne so sebou na záhradu, aby ste nezmeškali svoju návštevu alebo kuriéra. K tomuto zvončeku dostanete tiež konvertor z klasického drôtového zvončeka na bezdrôtový signál. Vďaka AktivLink technológii je spojenie stabilné. Nastavenie zvončeka umožňuje vybrať si z ôsmich melódií, nastavenie hlasitosti, ďalej výber zo siedmich farieb vizuálne signalizácie a ich intenzity.

Základné parametre

  • Dosah: 200 m
  • Bezdrôtové: Áno
  • Napájanie: C

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Definícia

Štýlový a kompaktný zvonček Honeywell DC515E s vynikajúcou kvalitou zvuku je ideálny doplnok vašej domácnosti vhodný pre váš životný štýl.

Je vybavený spánkovým režimom, takže môžete nerušene odpočívať. Inovatívne svetlo so 7 voliteľnými farbami vás upozorní na prítomnosť návštevy, keď zvonček nebude počuť.

Bez rušenia

Vďaka nastaviteľnej hlasitosti a inovatívnemu režimu spánok/stlmenie, ktorý stíši zvonček buď trvalo, alebo na nastavenú dobu 3, 6, 9 alebo 12 hodín, môže vaša rodina nerušene odpočívať počas filmových večerov alebo odpočinku.

Nikdy nezmeškáte návštevu alebo zásielku

Vezmite svoj prenosný zvonček kamkoľvek v dome alebo na záhrade, lebo technológia Honeywell ActivLink ™ zaistí spoľahlivý bezdrôtový dosah až na vzdialenosť 150 m, pričom vďaka maximálnej hlasitosti 84 dB ho začujete až na 80 m.

Spoľahlivosť a kvalita

Honeywell ActivLink ™ s kmitočtom 868 MHz je inovatívny bezdrôtový protokol zabezpečujúci väčší dosah, rozšírenú životnosť batérie až na 2 roky a väčšiu spoľahlivosť spojenia.

Pokoj na duši

Vďaka kontrolke na tlačidle a vďaka funkcii KNOCK, ktorá prehrá odlišnú melódiu v prípade, že za dverami je niekto z rodiny alebo priateľ.

Technológia Honeywell ActivLink ™, dokáže prepojiť zvonček s bezpečnostnými doplnkami Honeywell a so sadou domácich alarmov a pomôže vytvoriť vlastný systém alarmu a upozorňovania

Revolučný dizajn

Kompaktný a krásny dizajn zvončeka v zladenej palete bielej a šedej farby.

Vizuálne upozornenie

Halogénové svetlo a dióda prináša diskrétne, ale účinné vizuálne prvky, ktoré dopĺňajú zvolenú melódiu v hlučnom prostredí, alebo vás môžu upozorniť, keď zvonček nie je počuť.

Kompaktné rozmery s bohatým zvukom

Zvonček Honeywell má digitálne vylepšený a kryštalicky čistý zvuk, ktorý sa dobre nesie domom a záhradou a zaručuje prvotriednu kvalitu zvuku v malých rozmeroch.

Jednoduchá inštalácia

Zvonček Honeywell je pripravený na inštaláciu. Bez nutnosti použitia skrutiek, s ľahko otvárateľným priestorom na batériu je nastaviteľný behom pár minút. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dosah: 150 m
Bezdrôtové: Áno
Napájanie: CR2032

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honeywell
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 15,2 cm
Hmotnosť: 380 g
Výška: 6,6 cm
Hĺbka: 22,2 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Bezdrôtové tlačidlo, Batéria CR2032 (3 V)

Konektivita

Dosah: 150 m
Bezdrôtové: Áno

Funkcie

LED indikácia: Áno

Ďalšie parametre

Celkový počet melódií: 6

Energetické údaje

Napájanie: CR2032

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore