Honeywell DC915ECV biely

Cena:
63,90 €

Pôvodná cena 64,90 €
Späť na NAY Extra kartu 1,28 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Honeywell DC915ECV je bezdrôtový domový zvonček, ktorý má dosah až 200 m. Zvonček má prenosnú základňu, takže si ho môžete vziať pokojne so sebou na záhradu, aby ste nezmeškali svoju návštevu alebo kuriéra. K tomuto zvončeku dostanete tiež konvertor z klasického drôtového zvončeka na bezdrôtový signál. Vďaka AktivLink technológii je spojenie stabilné. Nastavenie zvončeka umožňuje vybrať si z ôsmich melódií, nastavenie hlasitosti, ďalej výber zo siedmich farieb vizuálne signalizácie a ich intenzity.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

Definícia

Štýlový a kompaktný zvonček Honeywell DC515ECV s vynikajúcou kvalitou zvuku je ideálny doplnok vašej domácnosti vhodný pre váš životný štýl. Je vybavený spánkovým režimom, takže môžete nerušene odpočívať. Inovatívne svetlo so 7 voliteľnými farbami vás upozorní na prítomnosť návštevy, keď zvonček nebude počuť.

Bez rušenia

Vďaka nastaviteľnej hlasitosti a inovatívnemu režimu spánok/stlmenie, ktorý stíši zvonček buď trvalo, alebo na nastavenú dobu 3, 6, 9 alebo 12 hodín, môže vaša rodina nerušene odpočívať počas filmových večerov alebo odpočinku.

Nikdy nezmeškáte návštevu alebo zásielku

Vezmite svoj prenosný zvonček kamkoľvek v dome alebo na záhrade, lebo technológia Honeywell ActivLink ™ zaistí spoľahlivý bezdrôtový dosah až na vzdialenosť 200 m, pričom vďaka maximálnej hlasitosti 90 dB ho začujete až na 100 m.

Spoľahlivosť a kvalita

Honeywell ActivLink ™ s kmitočtom 868 MHz je inovatívny bezdrôtový protokol zabezpečujúci väčší dosah, rozšírenú životnosť batérie až na 2 roky a väčšiu spoľahlivosť spojenia.

Pokoj na duši

Vďaka kontrolke na tlačidle a vďaka funkcii KNOCK, ktorá prehrá odlišnú melódiu v prípade, že za dverami je niekto z rodiny alebo priateľ. Technológia Honeywell ActivLink ™, dokáže prepojiť zvonček s bezpečnostnými doplnkami Honeywell a so sadou domácich alarmov a pomôže vytvoriť vlastný systém alarmu a upozorňovania

Revolučný dizajn

Kompaktný a krásny dizajn zvončeka v zladenej palete bielej a šedej farby.

Vizuálne upozornenie

Halogénové svetlo a dióda prináša diskrétne, ale účinné vizuálne prvky, ktoré dopĺňajú zvolenú melódiu v hlučnom prostredí, alebo vás môžu upozorniť, keď zvonček nie je počuť.

Kompaktné rozmery s bohatým zvukom

Zvonček Honeywell má digitálne vylepšený a kryštalicky čistý zvuk, ktorý sa dobre nesie domom a záhradou a zaručuje prvotriednu kvalitu zvuku v malých rozmeroch.

Jednoduchá inštalácia

Zvonček Honeywell je pripravený na inštaláciu. Bez nutnosti použitia skrutiek, s ľahko otvárateľným priestorom na batériu je nastaviteľný behom pár minút. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Dosah: 200 m
Bezdrôtové: Áno
Napájanie: C

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honeywell
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 15 cm
Hmotnosť: 580 g
Výška: 5,8 cm
Hĺbka: 21,8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Konvertor el. pripojenia na bezdrôtové, Batéria

Konektivita

Dosah: 200 m
Bezdrôtové: Áno

Funkcie

LED indikácia: Áno

Ďalšie parametre

Celkový počet melódií: 8

Energetické údaje

Napájanie: C

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore