Honor 6A dual SIM strieborný

,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

*** DEMO - vystavený kus *** Štýlový smartfón HONOR 6A (DLI-L22) v elegantnej striebornej farbe má veľký 5'' IPS displej s rozlíšením 1280x720 pixelov. Výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 430 Cortex-A53 s frekvenciou 1,4 GHz a OS Android 7.0 pre správne a rýchle zobrazenie obsahu a aplikácií. 2 GB RAM pamäť spolu s 16 GB internou pamätou pre uloženie súborov, fotiek a videí. Podpora Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 b/g/n, LTE, a GPS. Predná 5 Mpx kamera a 13 Mpx zadný fotoaparát pre tvorbu snímok. Dual SIM pre zjednotenie vašich kontaktov. HONOR 6A (DLI-L22) disponuje batériou s kapacitou 2920 mAh.

*** DEMO - vystavený kus *** 

Elegantný dizajn a 5'' displej

Smartfón Honor 6A (DLI-L22) ponúka až 5 palcový IPS displej, ktorý zobrazí požadovaný obsah v skvelej  kvalite s rozlíšením 1280 x 720 obrazových bodov.Zobrazovacia technológia IPS zabezpečí vždy jasné farby aj pri pohľadu z rôznych uhlov aj pri slnečnom svetle. Prezerajte si vaše súbory, správy alebo fotografie na displeji s krásnymi a jasnými farbami. Tenké telo a elegantné strieborné prevedenie vám padne nielen do oka, ale i do ruky. 

Výkonný 8-jadrový procesor

Pri prezeraní webu, videí alebo fotiek sa daný obsah zobrazí dostatočne rýchlo, aby ste videli požadovaný obsah čo najskôr. Smartfón pracuje s 8-jadrovým procesorom Snapdragon 430 Cortex-A53 s dosahovanou frekvenciou 1,4 GHz a operačným systémom Android 7.0 s užívateľskou nadstavbou EMUI. 2 GB operačná pamäť spolu s 16 GB internou pamäťou zaručuje dostatok priestoru pre vaše fotky, videá a súbory. Práca s telefónom bude skvelá. Rýchla odozva a reakcie procesoru, množstvo dostupných aplikácií a dostatok ukladacieho miesta je práve to, čo potrebujete. 

Úsmev prosím

Aj s týmto smartfónom dokáže vytvoriť krásne fotografie. Zadný fotoaparát s rozlíšením 13 Mpx zachytí dôležité okamžiky z vášho života. Aj pri slabšom svetle a zhoršených svetelných podmienkach budú fotky s automatickým ostrením krásne. Predná 5 Mpx kamera s vlastným bleskom vám zase poslúži pri tvorbe obľúbených selfie fotografií alebo pri videohovoroch s blízkymi. Bavte sa spolu s priateľmi pri tvorbe selfies a ukážte ich na svojej sociálnej sieti.

Konektivita

Prostredníctvom siete Wi-Fi (802.11 b/g/n 2,4 GHz) a 4G LTE sa dostanete rýchlo a najmä jednoducho k svojim účtom na sociálnych sieťach, k emailom alebo webovým portálom. Jednoduchý a rýchly prenos súborov, fotiek alebo videí prostredníctvom technológie Bluetooth 4.1. Podpora Dual SIM zjednoduší vašu prácu. Všetky kontakty budete mať spolu v jednom zariadení. 

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Honor 6A dual SIM strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené