Honor 9 Dual SIM modrý

  • Výpredaj - 90 %

,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

*** DEMO - vystavený kus *** HONOR 9 v elegantnom modrom prevedení je vybavený 5,15" IPS displejom v rozlíšení 1920 x 1080 pixelov. Plynulý chod telefónu zabezpečí operačný systém Android 7.0 a osemjadrový procesor Kirin 960. Telefón má k dispozícií 4 GB RAM s internú pamäť s kapacitou 64 GB, ktorú je možné rozšíriť vložením karty micro SD. Smartfón HONOR 9 je vybavený integrovanou batériou s kapacitou 3 200 mAh. Na zhotovenie fotiek slúži predný 8 MPx alebo zadný 20 MPx fotoaparát.

*** DEMO - vystavený kus *** 

Displej

O zaručene vysoký komfort pri prezeraní vašich obľúbených aplikácií, fotoagrafií alebo videí sa postará 5,15" IPS displej v rozlíšení Full HD, čo je 1920 x 1080 pixelov. Vďaka jemne zaoblenému sklu bude váš HONOR 9 vyzerať nielen dobre, ale navyše vám to uľahčí jeho ovládanie.

Bezpečnosť nadovšetko

V súčasnej dobe máme v našich telefónoch uschované aj množstvo citlivých informácií. Aby ste teda mali neustály pocit bezpečia, disponuje HONOR 9 rýchlou a spoľahlivou čítačkou odtlačkov prstov, ktorú môžete naučiť rôzne príkazy. Navyše, operačný systém Android 7.0 v rozlíšení EMUI 5.1 vám uľahčí prácu na vašom telefóne ešte viac. 

Výkon

Tou najdôležitejšou súčaťou vášho telefónu HONOR 9 je nepochybne jeho osemjadrový procesor Kirin 960. V prípade, že patríte k tým, ktorí používajú neustále množstvo nových aplikácií, určite vám vyrazí dych jeho operačná pamäť s kapacitou 4 GB. V ničom však nezaostáva ani jeho vnútorná pamäť, ktorá je 64 GB s možnosťou rozšírenia o pamäťovú kartu microSD. A aby ste mali istotu, v tom, že tento smartfón je pre vás tou správnou voľbou, disponuje hybridným slotom s funkciou Dual SIM, čo vám umožňuje vymeniť vašu pamäťovú kartu za druhú SIM.

Batéria

Moderný HONOR 9 je vybavený integrovanou batériou s kapacitou 3 200 mAh, ktorá sa pýši skvelou výdržou. Samozrejme sa občas stane, že bude potrebné váš štýlový smartfón dobiť, v čom vám dokonale pomôže obojstranný konektor USB-C.

Zvečnené zážitky

Na HONOR 9 sa môžete plne spoľahnúť aj v prípade, že práve cestujete alebo prežívate moment, ktorý potrebujete zaznamenať či už prostredníctvom fotky alebo videa v rozlíšení 4K. Je totiž vybavený duálnym fotoaparátom s rozlíšením 20 MPx a dvojnásobným optickým zoomom. Na videohovory alebo zhotovenie aktuálne veľmi moderných selfie fotografií môžete využiť predný 8 MPx fotoaparát.

 

Dizajn

HONOR 9 je pre vás tým pravým orechovým aj v prípade, že ste detailista a všetko musí byť tip-top. Pýši sa totiž skleneným telom a prepracovaným kovovým rámom. Jeho 3D efekt na zadnej strane telefónu je jedinečný a neprehliadnuteľný. Vďaka zaoblenému vzhľadu vám nielen skvele padne do ruky, ale aj manipulácia s vaším telefón bude naozaj komfortná za každých okolností.

Obsah balenia: smartfón, USB kábel, adaptér

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Honor 9 Dual SIM modrý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené