Honor Band 5 čierny

Cena:
36,90 €

Pôvodná cena 49,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,74 €

POPIS PRODUKTU

Štýlový fitness náramok Honor Band 5 v čiernom prevedení prichádza s pekným vodeodolným spracovaním a celofarebným dotykovým 0,95" OLED displejom. Jeho rozlíšenie je 240 x 120 pixelov s jemnosťou 282 ppi. Náramok ponúkne sledovanie až 10 druhov športov, disponuje optickým senzorom srdcového tepu TruSeen™ 3.0 s možnosťou nepretržitého záznamu a pokročilým sledovaním spánku s technológiou Huawei TruSleep™. Kvalitné spracovanie zaisťuje aj vodeodolnosť až do 5 ATM. Náramok tak možno využiť aj pri plaveckých tréningoch. Samozrejmosťou je podpora notifikácií z telefónu, ovládanie fotoaparátu a vyhľadanie telefónu. Výdrž batérie dosahuje až 20 dní na jedno nabitie.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 26 %
Popis produktu

Pekný displej

Honor Band 5 vyniká precíznym spracovaním a nádherným displejom. Vybavený je OLED farebným displejom, ktorý je dotykový a ponúka skvelé rozlíšenie 240 x 120 pixelov. Výsledná jemnosť dosahuje až 282 ppi. Displej bude vynikať peknými farbami a skvelou čitateľnosťou aj na priamom osvetlenie. Chránený je odolným 2,5D sklom. Displej je schopný zobraziť až 45 znakov naraz a farebne odlíšiť prichádzajúce hovory pre okamžitú identifikáciu volajúceho.

Vhodný pre plavcov

Fitness náramok Honor Band 5 vyniká tiež vodotesnosťou. Je schopný odolať tlaku vody až do 5 ATM, zodpovedajúci až 50metrové hĺbke. Nezľakne sa tak dažďa, sprchy a možno si ho vziať aj na plavecké tréningy. Vďaka integrovanému 6osému senzoru pohybu je schopný rozpoznávať plavecký štýl, ďalej umožní zaznamenať rýchlosť plávaní, vzdialenosť, spálené kalórie a tiež vám vypočíta SWOLF skóre.

Vaše srdce neustále pod kontrolou

Či už pri bežných denných činnostiach, tréningu, pretekov, spanku alebo odpočinku, vždy sa môžete spoľahnúť na optický senzor tepovej frekvencie, ktorý bude neustále monitorovať vašú tepovú frekvenciu. Náramok využíva inovatívnu technológiu TruSeen™ 3.0. Tá využíva špeciálne algoritmy a umelú inteligenciu pre čo najpresnejšie meranie, na ktoré sa budete môcť kedykoľvek spoľahnúť. Všetka namerané dáta si budete môcť pozrieť v príslušnej aplikácii, ktorá je zadarmo dostupná pre platformy Android a iOS.

Pokročilý monitoring spánku

Ďalšou skvelou funkciou, ktorá vám pomôže pri naberaní energie, je pokročilý monitoring spánku Huawei TruSleep™. Náramok sníma nielen vaše pohyby počas spánku, ale tiež sníma srdcovú akciu a dýchanie. Dokáže spoľahlivo identifikovať 6 najbežnejších spánkových porúch a upozorniť vás na ne. Naviac vám náramok aj poradí, čo urobiť pre to, aby bol váš budúci spánok efektívnejší.

Možnosť sledovania až 10 aktivít

Honor Band 5 vám pomôže aj na ceste za lepšími výkonmi i fyzičkou. Každý deň vám pomôže s plánovaním vášho ďalšieho tréningu alebo cvičenia. Vybavený je pokročilým plánovaním behu. Počas neho sleduje frekvenciu krokov, srdce, anaeróbnya aeróbny tréning a mnoho ďalšieho. Po dokončení cvičenia vám poskytne komplexné dáta. Tieto dáta potom môžete porovnávať so staršími výsledky a zistiť, či sa vaša kondícia zlepšuje alebo nie a na základe toho upraviť svoj tréning. Náramok umožní sledovanie aj ďalších aktivít, ako napríklad cvičenia na trenažéroch, chôdza a cyklistika.

Pre plný komfort a pre vždy dostupné aktualizácie v mobilnej aplikácii HUAWEI Zdravie na všetkých mobilných zariadeniach si stiahnite najprv mobilnú aplikáciu HUAWEI App Gallery v nasledujúcom odkaze: https://huaweimobileservices.com/appgallery/ a potom HUAWEI Mobile Services a HUAWEI Zdravie. Potom sú v aplikácii Huawei Zdravie zobrazené všetky dáta pre váš pohodlný monitorning jednotlivých aktivít.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer
Výdrž batérie: 14 Dni
Vodovzdornosť: vodeodolný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honor
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
Nabíjanie z USB: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 17,2 mm
Výška: 115 mm
Hĺbka: 11,5 mm
Farba remienku: čierna

Funkcie

iGPS: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: Honor Band 5, dokovacia stanica, USB kábel

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: OLED

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: monitoring spánku, notifikácie, senzor tepovej frekvencie, gyroskop, krokomer
Aktivita: beh
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodeodolný
Materiál remienku: silikón

Batérie

Výdrž batérie: 14 Dni

Ostatné

Kód produktu: 55024139

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore