Honor Choice X1 TWS biele

2

Výrobca: Honor Honor

Naystrovské ceny

Platnosť ceny už len 00:00:00 alebo do vypredania zásob

Tento produkt má do konca týždňa naystrovskú cenu!

Cena:
29,00 €

Zľava
27%

Pôvodná cena 39,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,58 €

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtové ultraľahké slúchadlá do uší Honor Choice X1 TWS v bielom prevedení ponúkajú špičkový zvuk, vďaka čomu si naplno užijete zážitok z počúvania hudby. Technológia Bluetooth 5.0 a duálny prenosový systém zabezpečejú okamžité spárovanie a stabilné prepojenie so smartfónom. Po prvom nastavení sa automaticky spárujú s vašim zariadením po vybratí z puzdra. Každé slúchadlo disponuje duálnym mikrofónom s funkciou hands-free, ktorý eliminuje okolitý šum. Výdrž slúchadiel ponúka 6 hodín prehrávania hudby/4 hodiny volania/24 hodín v kombinácii s plne nabitým puzdrom. Dotykové ovládanie na stranách. Vodeodolnosť na úrovni IP54.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Zľava 27 %
Popis produktu

Voľnosť bez drôtov s Bluetooth 5.0

Slúchadlá Honor Choice X1 TWS poskytujú komfortné bezdôtové používanie a kvalitný zážitok z počúvania hudby. Pomocou technológie Bluetooth 5.0 sa spárujú s vašim zariadením - po prvotnom nastavení sa slúchadlá automaticky spárujú, stačí ich vybrať z nabíjacieho puzdra.

Kvalitný zvuk a nízka latencia

Technológia Bluetooth a duálny prenosový systém ponúkajú okrem toho stabilnosti aj pripojenie s nízkou latenciou a získanie zvuku v správnom čase. Vďaka 7-milimetrovému ovládaču si tak môžete vychutnať dokonale jasný zvuk s dunivými basmi bez oneskorení pri prenose

Duálny integrovaný mikrofón a intuitívne ovládanie

Každé slúchadlo disponuje vstavaným duálnym mikrofónom s technológiou spracovania digitálneho signálu. Táto technológia umožňuje identifikovať zvuk vysielaný účastníkmi hovoru a znížiť šum z pozadia. Ovládanie slúchadiel je možné pomocou dotykových tlačidiel, ktorými môžete spustiť alebo pozastaviť prehrávanie hudby, prijať alebo ukončiť hovor, resp. prejsť na ďalšiu skladbu pri počúvaní hudby.

Športový dizajn a dobrá výdrž

Vďaka ľahkému a kompaktnému dizajnu sú ideálne aj pri športových aktivitách. Silikónové chrániče uší sú navrhnuté tak, aby sa ergonomicky prispôsobili vo vnútri ucha a boli stabilné. Slúchadlá sa nepoškodia ani potom, keďže sú vodeodolné na úrovni IP54. Výdrž slúchadiel vám môže poskytnúť až 6 hodín počúvania hudby alebo až 4 hodiny telefonovania. V kombinácii plne nabitých slúchadiel a plne nabitého nabíjacieho puzdra je možné prehrávania hudby až 24 hodín.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
iNFC: Nie
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honor
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Hmotnosť: 47,1 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 - 20000

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 24 hod.

Ostatné

Kód produktu: 1001022079B0201

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Akcie

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore