Honor Watch ES čierne

Cena:
79,00 €

Pôvodná cena 99,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,58 €

Vyberte si iný variant

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart hodinky Honor Watch ES v čiernom prevedení sú vybavené prehľadným 1,64" dotykovým Amoled displejom s 2,5 D sklom. Sú ideálnym virtuálnym trénerom, ktorý vie rozoznať až 95 režimov cvičenia a ponúka rôzne cvičenia aj v animovanej podobe /12 tréningových tried a 44 pohybových cvičení/. Hodinky disponujú monitorom srdcového rytmu nepretržite /technológia TruSeenTM 4.0/, monitorom spánku /TruSleepTM 2.0/ a stresu /TruRelaxTM/, monitorom spálených kalórií a okysličenia krvi /SpO2/, menštruačný kalendár, predpoveď počasia alebo ovládanie prehrávania hudby. Notifikácie na prichádzajúce hovory, SMS a iné udalosti. Voliteľný vzhľad ciferníka. Výdrž batérie až 10 dní.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Doprava zadarmo
  • Zľava 20 %
Popis produktu

Kompaktné spracovanie a dotykový 1,64" Amoled displej

Smart hodinky disponujú prehľadným Amoled displejom s veľkosťou 1,64 palcov, ktorý ponúka krásne farebné zobrazenie. Je bezrámčekový a celodotykový. Chráni ho 2,5 D sklo. Vzhľad ciferníka a údaje, ktoré chcete vidieť si môžete nastaviť podľa vlastného výberu /veľké množstvo variácií/. Vďaka tenkému spracovaniu sú ideálne na celodenné nosenie. Remienky je možné meniť podľa vášho štýlu, na výber sú športové aj elegantnejšie verzie.

Automaticky rozpozná aktivitu a ponúka animované kurzy

Inteligentné hodinky vedia identifikovať šport alebo aktivitu, ktorú vykonávate. Či ste na prechádzke alebo cvičíte v posilňovni /napríklad na eliptikom trenažéri/, automaticky vyhodnotia zvolenú aktivitu. K dispozícii máte 12 tréningových kurzov, ktoré sú spracovné aj v animovanej forme. Ľahšie si tak môžete osvojiť ponúkané cviky. Hodinky myslia na udržiavanie vašej kondície počas celého dňa. Prednastavených je aj 44 pohybových cvičení /tiež v animovanej forme/, ktoré si môžete zacvičiť vo voľnom čase alebo aj v práci. 

Ponúkajú až 95 režimov cvičenia

Pre športové aktivity je pripravených 10 profesionálnych režimov tréningu /beh, chôdza, bicyklovanie, plávanie a i./. Tie ponúkajú možnosť monitorovania fitnes na profesionálnej úrovni s osobným vedením. Okrem týchto profesionálnych športových režimov je k dispozícii ďalších 85 prispôsobených tréningových režimov. Počas tréningu monitorujú priebeh aktivity a vyhodnocujú efektivitu tréningu.

Dbá na zdravý životný štýl

Hodinky disponujú aj funkciami, ktoré sledujú zdravotné ukazovatele. Monitor srdcového tepu /24/7/ zabezpečuje pomocou technológie TruSeen ™ 4.0 spoľahlivé meranie údajov týkajúcich sa vašej srdcovej aktivity. Zároveň upozorní na zvýšené/abnormálne namerané údaje. Na činnosť srdca, ale aj celkového zdravia významne pôsobí aj stres. Technológia Huawei TruRelaxTM ponúka možnosť zvládnuť stres čo najlepšie pomocou ukľudňujúcich dychových cvičení. Hladinu okysličenia krvi sleduje monitor SpO2. Môžete si tak odsledovať hladinu nasýtenia krvi kyslíkom aj vo vysokohorskom prostredí. Nemenej dôležitá pre celkový zdravotný stav je aj kvalita spánku. Tá je sledovaná pomocou technológie TruSleepTM. Monitoruje jednotlivé fázy spánku /hlbokú, ľahkú, REM a bdelú/ a analyzuje rýchlosť dýchania. Výsledné štatistiky vám môžu pomôcť zlepšiť kvalitu spánku. K dispozícii je aj menštruačný kalendár, ktorý ponúkne lepší prehľad o cykle a upozorní na prichádzajúci začiatok menštruácie/ovulácie.

Notifikácie a ďalšie užitočné funkcie

Vaše SMS správy alebo správy z iných aplikácií si môžete pohodlne prečítať na displeji hodiniek, stačí ho aktivovať zdvihnutím zápästia. Taktiež vás upozornia na prichádzajúce hovory alebo udalosti vo vašom kalendári. Okrem toho ponúkajú aj predpoveď počasiaovládanie prehrávania hudby a ďalšie funkcie. 

Výdrž až 10 dní

Batéria poskytuje hodinkám energiu až na 10 dní na jedno nabitie. Ak sa ponáhľate a nestíhate smart hodinky úplne nabiť, pomocou rýchleho 30-minútového nabíjania ich môžete používať asi 1 týždeň /pri bežnom používaní/.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iNFC: Nie
iFunkcie: gyroskop, senzor tepovej frekvencie
Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Honor
iSmart: Áno
Vodeodolný: Áno
Vodotesný: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 48 mm
Výška: 30 mm
Hmotnosť: 21 g
Hĺbka: 10,7 mm
Farba hodiniek: čierna
Farba remienku: čierna

Obsah balenia

Obsah balenia: nabíjací kábel, QSG

Operačný systém

iPoskytovaný OS: Lite OS
Podporovaný OS: Android, iOS

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: Amoled

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Dátové úložisko

iKapacita: 4 GB

Ďalšie parametre

Materiál remienku: silikón
iFunkcie: gyroskop, senzor tepovej frekvencie
iHudobný prehrávač: Ano
Aktivita: cyklistika, fitness, plávanie, beh
Solárne nabíjanie: Nie
Typ nabíjania: dock
Vodovzdornosť: vodotesný

Funkcie

Bezdrôtové nabíjanie: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 10 Dni

Materiál

Materiál tela hodiniek: plast

Ostatné

Kód produktu: 55026053

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore