Hoover ATD H11A2TKERXMS-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
599,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart sušička bielizne Hoover ATD H11A2TKERXMS-S s tepelným čerpadlom v antracitovej farbe sa zaraďuje do energetickej triedy A++. Nerezový bubon s obojsmerným otáčaním vysuší až 11 kg bielizne. Ovládanie je elektronické prostredníctvom otočného voliča a digitálneho displeja. Sušička disponuje možnosťou odloženého štartu o 24 hodín, technológiami ako Wifi + Bluetooth - bezdotykové pripojenie k šikovnému telefónu a ovládanie sušičky cez aplikáciu Wizard a Smart Sync - synchronizovanie práčky so sušičkou. Sušička Hoover ATD H11A2TKERXMS-S je vybavená 14 základných programov+Wifi programami sušenia, praktickým ukazovateľom zanesenia filtra a naplnenia nádoby na vodu. Hlučnosť dosahuje maximálne 66 dB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Samsung WW10N644RPW/LE Samsung WW10N644RPW/LE

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart práčka s predným plnením Samsung WW10N644RPW/LE v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++. Smart Control umožňuje vzdialené ovládanie a sledovanie inteligentnej práčky. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Hlučnosť je maximálne 73 dB. Inteligentná práčka Samsung WW10N644RPW/LE ponúka 16 pracích programov, ktoré si jednoducho vyberiete a navolíte pomocou otočného voliča a LED displeja. Šetrné a pritom kvalitné pranie zabezpečí technológia Eco Bubble. Technológia Air Wash zbaví bielizeň pachov a baktérií, pričom ju zanechá voňavú a sviežu. Bubble Soak aktivujete pomocou tlačidla, pomôže odstrániť odolné škvrny. Vďaka Eco Drum Clean bude bubon práčky udržiavaný v čistote bez použitia agresívnych chemikálií. S práčkou môžete nadiaľku pomocou mobilného zariadenia diagnostikovať a identifikovať problémy s aplikáciou Smart Check. Špeciálne dvierka AddWash umožňujú pridať bielizeň v priebehu pracieho cyklu. Funkcia Q-Rator navrhuje oprimálny prací program.

Základné parametre

 • Hĺbka: 67,5 cm
 • Maximálna hlučnosť: 73 dB
 • Kapacita bubna: 10 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Praktický spotrebič

Sušička bielizne Hoover ATD H11A2TKERXMS-S je spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ho máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka nemu si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 11 kg bielizne. Sušička disponuje 14 + Wifi programami pre sušenie s možnosťou odloženého štartu o 24 hodín. Nádoba na kondenzát Aquavision v objeme 5 l je umiestnená v dvierkach sušičky.Sušička bielizne Hoover ATD H11A2TKERXMS-S je zaradená do energetickej triedy A++.

Špeciálne technológie

Vybrať si môžete zo špeciálnych smart technológií, ako je napr.:

 • Technológia Wifi + Bluetooth - bezdotykové pripojenie k šikovnému telefónu a ovládanie sušičky cez aplikáciu Wizard
 • Smart Sync - synchronizovanie práčky so sušičkou

Hoover AXI

Inteligentná sušička bielizne novej generácia je schopná porozumieť rôznym životným štýlom. Ponúka jednoduché riešenia, ktoré sú prispôsobené každej potrebe. Vďaka umelej inteligencii Hoover AXI sa sušička učí zo zvyklostí svojho majiteľa a stáva sa tak jeho súčasťou. Dokáže prispôsobiť cykly sušenia tak, aby vyhovavali vašim osobným potrebám. Smart sušičke AXI môžete jednoducho veriť, akonáhle spozná vaše zvyky, ponúkne vám najvhodnejšie riešenia aj výsledky. Postará sa o váš životný štýl a poskytne tak starostlivosť na mieru. AXI je vždy pripravená. Pripojením k Wi-Fi ju môžete ovládať a nastavovať všetky funkcie prostredníctvom aplikácie Hoover Wizard alebo pomocou hlasového asistenta Amazon Axexa alebo Google Assistant.

Programy a funkcie

 • 14 programov základných + Wifi programy Total Care - sušenie rôznych tkanín dohromady, Tmavé a farebné, Biele, Džínsy, Sušenie obuvi na držiaku, Antialergénne, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Osvieženie, XXL sušenie veľkých kusov, Športové, Small sušenie malých kúskov, Syntetika, Bavlna, Košele, wifi
 • Funkcie: Časované sušenie, Odložený štart až 24 hod, Ochrana proti pokrčeniu, Pamäť, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtroch, Ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu
 • Total Care - exkluzívny sušiaci cyklus, ktorý umožňuje sušiť bielizeň rôznych materiálov dohromady bez rizika presušeniu.
  Senzorové sušenie - 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, K žehlenie
  Časované sušenie: 60 - 220 min, Ochladzovanie na konci cyklu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 60 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 11 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka: 60 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: antracitová
Šírka: 59,6 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 44,7 Kg
Maximálna hĺbka: 60 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 11 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Bavlna, Vlna, Syntetika, Košeľa / blúzka, Jeans
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.sušenia: B

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 66 dB

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31101830

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore