Hoover AWDPD 4138LH/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
599,00 €

Pôvodná cena 749,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,98 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart práčka so sušičkou Hoover AWDPD 4138LH/1-S v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Kapacita bubna pre pre pranie dosahuje 13 kg a pre sušenie 8 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Hlučnosť pri praní je maximálne 50 dB, sušení 56 dB a pri odstreďovaní 78 dB. Práčka so sušičkou ponúka technológiu AXI - umelá inteligencia, ktorá rozumie vašim zvyklostiam a učí sa z nich, vďaka čomu vám odporučí vhodný program, ako môžete odstrániť fľaky, upozorní na rôzne problémy, ukáže štatistky čerpania energie a iné. Inteligentnú práčku so sušičkou Hoover AWDPD 4138LH/1-S môžete ovládať prostredníctvom pripojenia k Wifi alebo Bluetooth pomocou aplikácie Wizard. Je dokonca kompatibilná s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google. Ponúka 13 programov + Wifi programy a množstvo funkcií, z ktorých si iste vyberiete ten najvhodnejší. Ovládanie je pomocou dotykového LCD displeja v českom aj slovenskom jazyku. K dispozícii má tiež Care Dose - automatické dávkovanie pracieho prostriedku, patentovaný systém rozpúšťania pracieho prostriedku All In One.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 20 %
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Bosch WDU28540EU Bosch WDU28540EU

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (2)

Práčka so sušičkou Bosch WDU28540EU je zaradená do energetickej triedy A. Jej kapacita bubna s vnútorným LED podsvietením dosahuje pre pranie 10 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Bubon spotrebiča je nerezový VarioDrum pre jemné a intenzívne pranie. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ponúka 14 programov pre pranie a šušenie a špeciálne programy. Ovládanie na ergonomicky naklonenom panely je zabezpečené pomocou podsvieteného voliča, veľkého LED displeja. Práčka so sušičkou Bosch WDU28540EU ponúka funkciu Reload pre dodatočné vloženie bielizne. K dispozícii je tiež AquaStop s celoživotnou zárukou proti škodám spôsobeným vodou, akustický signál na konci programu, detský zámok ovládania, systém rozpoznania peny na odstránenie nadmernej peny. Maximálna hlučnosť: pranie 47 dB, odstreďovanie 71 dB a sušenie 61 dB.

Základné parametre

  • Hĺbka: 61,6 cm
  • Kapacita bubna: 10 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Invertorový motor

Smart práčka so sušičkou Hoover AWDPD4138LH/1-S je vybavená invertorovým motorom, ktorý zabezpečuje chod práčky so sušičkou. Tento tichý motor sa vyznačuje 50 dB hlučnosťou pri praní, 78 dB hlučnosťou pri odstreďovaní a 56 dB pri sušení. Maximálna rýchlosť pri odtreďovaní je 1400 otáčok.

  • 13 základných programov + Wifi programy    
  • Total Care, Bavlna, Biele, Vlna, Syntetika a farebné, All In One 59 min, Rýchly 14, 30, 44 min., Odčerpanie + Odstreďovanie, Jemné, Parný program, Sušenie vysoká teplota, Sušenie nízka teplota, Sušenie vlna, Wifi programy
  • Funkcie: Nastavenie jazyka (CZ aj SK vo výbave), Nastavenie tvrdosti vody, Nastavenie otáčok odstreďovania, Nastavenie teploty prania, Odložený štart po 30 min. až 24 hod., Voľba sušenia/Ošetrenie parou – 3 x (Bavlna, Syntetika, Osvieženie), Predpierka, Aquaplus, Hygienický, Nastavenie úrovne znečištenia (3), Care Dose – Automatické dávkovanie, Zablokovánie tlačítok, Ukazovateľ zostatkového času prania.
  • Bezpečnosť: Bezpečnostný zámok dverí / Ochrana proti úniku vody a proti prepeneniu.

Exkluzívny prací cyklus

Smart práčka so sušičkou je vybavená exkluzívnym pracím cyklom Total Care s dokonalými výsledkami prania, ktorý vám umožní prať bielizeň rôznych tkanín a farieb spoločne. Active Care pritom vytvára perfektnú kombináciu vdody a pracieho prostriedku, ktorý hlboko preniká do vlákien oblečenia a skvelo odstráni škvrny.

Umelá inteligencia AXI

Technológia AXI v inteligentných práčkach so sušičkou Hoover novej generácie je inovatívnou umelou inteligenciou rozumie vášim požiadavkám, vašim návykom pri praní a sušení a prináša vám paktické tipy, ktoré sú prispôsobené konkrétnemu užívateľovi. Odporučí vám prací program poradí s odstraňovaním škvŕn, kedy prať s ohľadom na počasie, upozorní na možné problémy a ukáže vám štatistiky čerpania energie. AXI je vybavená najmodernejšími technogógiami aby vám zaručila vynikajúci výkon pri praní a sušení. Prichádza tiež s unikátnymi nadčasovým dizajnom s chrómovanými detailami.

Automatické dávkovanie pracieho gélu a aviváže

Pre dosiahnutie zníženia spotreby pracieho prostriedku a aviváže ponúka inteligentná práčka so sušičkou automatické dávkovanie pracieho prostriedku Care Dose (nádoba max. 700 ml) a aviváže (nádoba max. 300 ml). Vydrží aj 20 pracích cyklov, prispôsobí spotrebu detergentu podľa konkrétneho druhu bielizne, jeho množstva a tvrdosti vody s presnosťou až na 1 ml.

All in One

Moderná technológia All in One, ktorou je inteligentná práčka vybavená, zahŕňa patentovaný systém rozpúšťania pracieho prášku spolu s vodou v špeciálnej komore a jeho následné kropenia prádla touto penou počas prania. Navyše vám umožňuje pranie bieleho a farebného prádla spolu, sníženie energie, či času a to na 59 minút. Vaše oblečenie si môžete vyprať aj pri nízkych teplotách ako je 20 °C a to pri zvýšenej účinnosti prania.

Smart technológie

V čase smartfónov a trvalého pripojenia k internetu spoločnosť Hoover predstavuje radu spotrebičov, ktoré môžete ovládať, spravovať a monitorovať pomocou mobilného zariadenia prostredníctvom aplikácie Hoover Wizard. Pripojenie pri modeloch One Fi je prostredníctvom Wi-Fi alebo Bluetoth. Vďaka množstvu funkcií navrhnutých pre aplikáciu Wizard si môžete prispôsobiť funkcie vašich spotrebičov podľa potreby. Jednou z inovatívnych funkcií je aj okamžité informovanie o poruchách, potrebe údržby a monitorovanie spotreby energie na diaľku. Navyše práčka so sušičkou prichádza s úplne novou formou komunikácie. Jednoducho si vyberte program a spustite ho pomocou hlasu s aplikáciami Alexa (Amazon) a Google. Smart práčka so sušičkou vám rozumie a poradí vám. Naučí sa prispôsobovať odpovede vašim potrebám.

Vybavenie

Voľne stojaca smart práčka v modernom bielom prevedení hodí do moderného interiéru. Jeho celkový vzhľad dopĺňa dotykový LCD displej, ktorý je umiestnený v prednej časti sportrebiča. Smart práčka so sušičkou disponuje tromi úrovňami senzorového sušenia: Extra suché, K žehleniu, Na vešiak. Takžiež ponúka Časované sušenie - 120 / 90 / 60 / 30 min. Práčka, ktorá je vybavená ukazovateľom zostatkového času prania a ukazovateľom ukončenia cyklu vám umožňuje odložiť si štart až na 24 hodín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 66,5 cm
iKapacita bubna: 13 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 13
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 13 Kg
Kapacita sušenia: 8 Kg
Mn.programov pre sušenie: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 79 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 13 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 13
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie
Programy sušenia: Suché do skrine

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 160 L
Celková spotreba: 1,69 kWh
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 80 dB
Hlučnosť (sušenie): 61 dB
Hlučnosť (pranie): 52 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 13 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 8 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 8,84 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 160 L
Mn.programov pre sušenie: 3
Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31008476

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore