Hoover AWDPD 496LH/1-S vystavený kus s plnou zárukou

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
499,00 €

Pôvodná cena 649,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,98 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Smart práčka so sušičkou Hoover AWDPD 496LH/1-S v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Kapacita bubna pre pre pranie dosahuje 9 kg a pre sušenie 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Hlučnosť pri praní je maximálne 51 dB, sušení 55 dB a pri odstreďovaní 78 dB. Práčka so sušičkou ponúka technológiu AXI - umelá inteligencia, ktorá rozumie vašim zvyklostiam a učí sa z nich, vďaka čomu vám odporučí vhodný program, ako môžete odstrániť fľaky, upozorní na rôzne problémy, ukáže štatistky čerpania energie a iné. Inteligentnú práčku so sušičkou Hoover AWDPD 496LH/1-S môžete ovládať prostredníctvom pripojenia k Wifi alebo Bluetooth pomocou aplikácie Wizard. Je dokonca kompatibilná s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google. Ponúka 13 programov + Wifi programy a množstvo funkcií, z ktorých si iste vyberiete ten najvhodnejší. Ovládanie je pomocou dotykového LCD displeja v českom aj slovenskom jazyku. K dispozícii má tiež Care Dose - automatické dávkovanie pracieho prostriedku, patentovaný systém rozpúšťania pracieho prostriedku All In One.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 23 %
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Hoover AWDPD 4138LH/1-S Hoover AWDPD 4138LH/1-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

1 (1)

Smart práčka so sušičkou Hoover AWDPD 4138LH/1-S v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A. Kapacita bubna pre pre pranie dosahuje 13 kg a pre sušenie 8 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Hlučnosť pri praní je maximálne 50 dB, sušení 56 dB a pri odstreďovaní 78 dB. Práčka so sušičkou ponúka technológiu AXI - umelá inteligencia, ktorá rozumie vašim zvyklostiam a učí sa z nich, vďaka čomu vám odporučí vhodný program, ako môžete odstrániť fľaky, upozorní na rôzne problémy, ukáže štatistky čerpania energie a iné. Inteligentnú práčku so sušičkou Hoover AWDPD 4138LH/1-S môžete ovládať prostredníctvom pripojenia k Wifi alebo Bluetooth pomocou aplikácie Wizard. Je dokonca kompatibilná s hlasovými aplikáciami Alexa (Amazon) a Google. Ponúka 13 programov + Wifi programy a množstvo funkcií, z ktorých si iste vyberiete ten najvhodnejší. Ovládanie je pomocou dotykového LCD displeja v českom aj slovenskom jazyku. K dispozícii má tiež Care Dose - automatické dávkovanie pracieho prostriedku, patentovaný systém rozpúšťania pracieho prostriedku All In One.

Základné parametre

  • Hĺbka: 66,5 cm
  • Kapacita bubna: 13 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Invertorový motor

Smart práčka so sušičkou Hoover AWDPD 496LH/1-S je vybavená invertorovým motorom, ktorý zabezpečuje chod práčky so sušičkou. Tento tichý motor sa vyznačuje 51 dB hlučnosťou pri praní, 78 dB hlučnosťou pri odstreďovaní a 55 dB pri sušení. Maximálna rýchlosť pri odtreďovaní je 1400 otáčok. Kapacita bubna pre jeden cyklus dosahuje pre pranie 9 kg a pre sušenie 6 kg bielizne.

  • 13 základných programov + Wifi programy    
  • Total Care, Bavlna, Biele, Vlna, Syntetika a farebné, All In One 59 min, Rýchly 14, 30, 44 min., Odčerpanie + Odstreďovanie, Jemné, Parný program, Sušenie vysoká teplota, Sušenie nízka teplota, Sušenie vlna, Wifi programy
  • Funkcie: Nastavenie jazyka (CZ aj SK vo výbave), Nastavenie tvrdosti vody, Nastavenie otáčok odstreďovania, Nastavenie teploty prania, Odložený štart po 30 min. až 24 hod., Voľba sušenia/Ošetrenie parou – 3 x (Bavlna, Syntetika, Osvieženie), Predpierka, Aquaplus, Hygienický, Nastavenie úrovne znečištenia (3), Care Dose – Automatické dávkovanie, Zablokovánie tlačítok, Ukazovateľ zostatkového času prania.
  • Bezpečnosť: Bezpečnostný zámok dverí / Ochrana proti úniku vody a proti prepeneniu.

xkluzívny prací cyklus

Smart práčka so sušičkou je vybavená exkluzívnym pracím cyklom Total Care s dokonalými výsledkami prania, ktorý vám umožní prať bielizeň rôznych tkanín a farieb spoločne. Active Care pritom vytvára perfektnú kombináciu vdody a pracieho prostriedku, ktorý hlboko preniká do vlákien oblečenia a skvelo odstráni škvrny.

Umelá inteligencia AXI

Technológia AXI v inteligentných práčkach so sušičkou Hoover novej generácie je inovatívnou umelou inteligenciou rozumie vášim požiadavkám, vašim návykom pri praní a sušení a prináša vám paktické tipy, ktoré sú prispôsobené konkrétnemu užívateľovi. Odporučí vám prací program poradí s odstraňovaním škvŕn, kedy prať s ohľadom na počasie, upozorní na možné problémy a ukáže vám štatistiky čerpania energie. AXI je vybavená najmodernejšími technogógiami aby vám zaručila vynikajúci výkon pri praní a sušení. Prichádza tiež s unikátnymi nadčasovým dizajnom s chrómovanými detailami.

Automatické dávkovanie pracieho gélu a aviváže

Pre dosiahnutie zníženia spotreby pracieho prostriedku a aviváže ponúka inteligentná práčka so sušičkou automatické dávkovanie pracieho prostriedku Care Dose (nádoba max. 700 ml) a aviváže (nádoba max. 300 ml). Vydrží aj 20 pracích cyklov, prispôsobí spotrebu detergentu podľa konkrétneho druhu bielizne, jeho množstva a tvrdosti vody s presnosťou až na 1 ml.

All in One

Moderná technológia All in One, ktorou je inteligentná práčka vybavená, zahŕňa patentovaný systém rozpúšťania pracieho prášku spolu s vodou v špeciálnej komore a jeho následné kropenia prádla touto penou počas prania. Navyše vám umožňuje pranie bieleho a farebného prádla spolu, sníženie energie, či času a to na 59 minút. Vaše oblečenie si môžete vyprať aj pri nízkych teplotách ako je 20 °C a to pri zvýšenej účinnosti prania.

Smart technológie

V čase smartfónov a trvalého pripojenia k internetu spoločnosť Hoover predstavuje radu spotrebičov, ktoré môžete ovládať, spravovať a monitorovať pomocou mobilného zariadenia prostredníctvom aplikácie Hoover Wizard. Pripojenie pri modeloch One Fi je prostredníctvom Wi-Fi alebo Bluetoth. Vďaka množstvu funkcií navrhnutých pre aplikáciu Wizard si môžete prispôsobiť funkcie vašich spotrebičov podľa potreby. Jednou z inovatívnych funkcií je aj okamžité informovanie o poruchách, potrebe údržby a monitorovanie spotreby energie na diaľku. Navyše práčka so sušičkou prichádza s úplne novou formou komunikácie. Jednoducho si vyberte program a spustite ho pomocou hlasu s aplikáciami Alexa (Amazon) a Google. Smart práčka so sušičkou vám rozumie a poradí vám. Naučí sa prispôsobovať odpovede vašim potrebám.

Vybavenie

Voľne stojaca smart práčka v modernom bielom prevedení hodí do moderného interiéru. Jeho celkový vzhľad dopĺňa dotykový LCD displej, ktorý je umiestnený v prednej časti sportrebiča. Smart práčka so sušičkou disponuje tromi úrovňami senzorového sušenia: Extra suché, K žehleniu, Na vešiak. Takžiež ponúka Časované sušenie - 120 / 90 / 60 / 30 min. Práčka, ktorá je vybavená ukazovateľom zostatkového času prania a ukazovateľom ukončenia cyklu vám umožňuje odložiť si štart až na 24 hodín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 54 cm
iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 13
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 9 Kg
Kapacita sušenia: 6 Kg
Mn.programov pre sušenie: 3
Maximálna hĺbka: 57 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 54 cm
Hmotnosť: 70 Kg
Maximálna hĺbka: 57 cm

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 9 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 13
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie
Programy sušenia: Suché do skrine

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 135 L
Celková spotreba: 1,17 kWh
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 81 dB
Hlučnosť (sušenie): 61 dB
Hlučnosť (pranie): 51 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 9 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 6 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 6,12 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 135 L
Mn.programov pre sušenie: 3
Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31008475

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore