Zvážte aj tento produkt

AEG SensiDry L9WBC61B AEG SensiDry L9WBC61B

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Predĺžená záruka na motor po registrácii

5 (1)

Práčka so sušičkou AEG SensiDry L9WBC61B v bielom prevedení s technológiou SensiDry prispôsobí systém jednotlivým tkaninám na mieru. Technológia tepelného čerpadla reguluje teplotu a pohyb bubna. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 10 kg a pre sušenie 6 kg. Maximálne otáčky odstreďovania práčky sú 1600 ot./min. a hlučnosť vďaka ÖKOInvertor motoru pri praní 51 dB, pri odstreďovanní 77 dB. Ponúka 10 programov pre pranie aj funkciu posunutého štartu. Práčka AEG SensiDry L9WBC61B je vybavená systémov proti penivosti, kontrolou rozloženia bielizne v bubne a ochranou proti vytopeniu. Ovládanie je zabezpečené prostredníctvom otočného voliča a Big LED displeja.

Základné parametre

  • Hĺbka: 66 cm
  • Kapacita bubna: 10 Kg
  • Max.otáčky odstreďovania: 1600 ot./min.

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Invertorový motor

Smart práčka so sušičkou Hoover AWDPD4138LHR/1 je vybavená invertorovým motorom, ktorý zabezpečuje chod práčky so sušičkou. Tento tichý motor sa vyznačuje 52 dB hlučnosťou pri praní, 80 dB hlučnosťou pri odstreďovaní a 56 dB pri sušení. Maximálna rýchlosť pri odtreďovaní je 1400 otáčok.

  • 13 základných programov + Wifi programy    
  • Total Care, Bavlna, Biele, Vlna, Syntetika a farebné, All In One 59 min, Rýchly 14, 30, 44 min., Odčerpanie + Odstreďovanie, Jemné, Parný program, Sušenie vysoká teplota, Sušenie nízka teplota, Sušenie vlna, Wifi programy
  • Funkcie: Nastavenie jazyka (CZ aj SK vo výbave), Nastavenie tvrdosti vody, Nastavenie otáčok odstreďovania, Nastavenie teploty prania, Odložený štart po 30 min. až 24 hod., Voľba sušenia/Ošetrenie parou – 3 x (Bavlna, Syntetika, Osvieženie), Predpierka, Aquaplus, Hygienický, Nastavenie úrovne znečištenia (3), Care Dose – Automatické dávkovanie, Zablokovánie tlačítok, Ukazovateľ zostatkového času prania.
  • Bezpečnosť: Bezpečnostný zámok dverí / Ochrana proti úniku vody a proti prepeneniu.

Exkluzívny prací cyklus

Smart práčka so sušičkou je vybavená exkluzívnym pracím cyklom Total Care s dokonalými výsledkami prania, ktorý vám umožní prať bielizeň rôznych tkanín a farieb spoločne. Active Care pritom vytvára perfektnú kombináciu vdody a pracieho prostriedku, ktorý hlboko preniká do vlákien oblečenia a skvelo odstráni škvrny.

Umelá inteligencia AXI

Technológia AXI v inteligentných práčkach so sušičkou Hoover novej generácie je inovatívnou umelou inteligenciou rozumie vášim požiadavkám, vašim návykom pri praní a sušení a prináša vám paktické tipy, ktoré sú prispôsobené konkrétnemu užívateľovi. Odporučí vám prací program poradí s odstraňovaním škvŕn, kedy prať s ohľadom na počasie, upozorní na možné problémy a ukáže vám štatistiky čerpania energie. AXI je vybavená najmodernejšími technogógiami aby vám zaručila vynikajúci výkon pri praní a sušení. Prichádza tiež s unikátnymi nadčasovým dizajnom s chrómovanými detailami.

Automatické dávkovanie pracieho gélu a aviváže

Pre dosiahnutie zníženia spotreby pracieho prostriedku a aviváže ponúka inteligentná práčka so sušičkou automatické dávkovanie pracieho prostriedku Care Dose (nádoba max. 700 ml) a aviváže (nádoba max. 300 ml). Vydrží aj 20 pracích cyklov, prispôsobí spotrebu detergentu podľa konkrétneho druhu bielizne, jeho množstva a tvrdosti vody s presnosťou až na 1 ml.

All in One

Moderná technológia All in One, ktorou je inteligentná práčka vybavená, zahŕňa patentovaný systém rozpúšťania pracieho prášku spolu s vodou v špeciálnej komore a jeho následné kropenia prádla touto penou počas prania. Navyše vám umožňuje pranie bieleho a farebného prádla spolu, sníženie energie, či času a to na 59 minút. Vaše oblečenie si môžete vyprať aj pri nízkych teplotách ako je 20 °C a to pri zvýšenej účinnosti prania.

Smart technológie

V čase smartfónov a trvalého pripojenia k internetu spoločnosť Hoover predstavuje radu spotrebičov, ktoré môžete ovládať, spravovať a monitorovať pomocou mobilného zariadenia prostredníctvom aplikácie Hoover Wizard. Pripojenie pri modeloch One Fi je prostredníctvom Wi-Fi alebo Bluetoth. Vďaka množstvu funkcií navrhnutých pre aplikáciu Wizard si môžete prispôsobiť funkcie vašich spotrebičov podľa potreby. Jednou z inovatívnych funkcií je aj okamžité informovanie o poruchách, potrebe údržby a monitorovanie spotreby energie na diaľku. Navyše práčka so sušičkou prichádza s úplne novou formou komunikácie. Jednoducho si vyberte program a spustite ho pomocou hlasu s aplikáciami Alexa (Amazon) a Google. Smart práčka so sušičkou vám rozumie a poradí vám. Naučí sa prispôsobovať odpovede vašim potrebám.

Vybavenie

Voľne stojaca smart práčka v modernom antracitovom prevedení hodí do moderného interiéru. Jeho celkový vzhľad dopĺňa dotykový LCD displej, ktorý je umiestnený v prednej časti sportrebiča. Smart práčka so sušičkou disponuje tromi úrovňami senzorového sušenia: Extra suché, K žehleniu, Na vešiak. Takžiež ponúka Časované sušenie - 120 / 90 / 60 / 30 min. Práčka, ktorá je vybavená ukazovateľom zostatkového času prania a ukazovateľom ukončenia cyklu vám umožňuje odložiť si štart až na 24 hodín.

Bezpečnosť 

  • Ochrana proti úniku vody
  • Bezpečnostný zámok
  • Ochrana proti prepeneniu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 66,5 cm
iKapacita bubna: 13 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 13
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 13 Kg
Kapacita sušenia: 8 Kg
Mn.programov pre sušenie: 3

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: antracitová
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 66,5 cm
Hmotnosť: 79 Kg

Display/Grafika

iTyp displeja: LED
Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 13 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 13
iOdložený štart: Áno
iAquaStop funkcia: Nie
Programy sušenia: Suché do skrine

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 160 L
Celková spotreba: 1,69 kWh
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 80 dB
Hlučnosť (sušenie): 61 dB
Hlučnosť (pranie): 52 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 13 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Min.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
Funkcia dodatoč.pláchania: Áno
Kapacita sušenia: 8 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 8,84 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 160 L
Mn.programov pre sušenie: 3
Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31008477

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore