Hoover DXO H8A2TCEXS-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
479,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kondenzačná smart sušička bielizne s tepelným čerpadlom Hoover DXO H8A2TCEXS-S v prevedení Dynamic Next je zaradená do energetickej triedy A++. Ovládať ju je možné na diaľku prostredníctvom WiFi + Bluetooth s príslušnou aplikáciou Wizard prostredníctvom mobilného zariadenia alebo pomocou otočného voliča a digitálneho displeja. Kapacita bubna pre sušenie dosahuje 8 kg. Ponúka 15 základných programov + Wifi programy a mnoho užitočných funkcií vrátane odloženého štartu o 24 hodín. Inteligentná sušička Hoover DXO H8A2TCEXS-S má nádobu na kondenzát Aquavision, ktorá je umiestnená vo dvierkach. Tepelné čerpadlo ponúka 4 úrovne sušenia: extra suché, do skrine, na vešiak, na žehlenie a časované sušenie 60 -220 minút.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

LG RC81EU2AV4Q LG RC81EU2AV4Q

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
10% zľava na všetky produkty LG s kódom ZLAVA10LG
Získajte cashback až do 200 € k nákupu práčok a sušičiek LG
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (4)

Smart kondenzačná sušička bielizne LG RC81EU2AV4Q s tepelným čerpadlom je zaradená do energetickej triedy A+++. Jej kapacita bubna pre sušenie dosahuje 8 kg bielizne. Ovládanie je veľmi jednoduché pomocou otočného voliča a LED dotykového displeja. Maximálna hlučnosť dosahuje 64 dB. Sušenie Eco Hybrid poskytuje úsporu času alebo energie. Smart sušička bielizne má funkciou automatického čistenia kondenzátora, ktoré sa spustí až 3 x za cyklus. Ponúka 14 programov sušenia, 13 prídavných možností a možnosť načítania ďalších programov prostredníctvom Wi-Fi. Inteligentnú sušičku bielizne je možné ovládať nadiaľku. Prostredníctvom mobilného zariadenia s aplikáciou LG SMart ThinQ umožňuje sťahovanie ďalších programov aj inteligentnú diagnostiku. Sušička je vybavená zvukovou signalizáciou konca programu, inteligentným elektronickým systémom sušenia, ukazovateľom naplnenia kondenzačnej nádoby a tiež obojsmernou rotáciou bubna.

Základné parametre

  • Hĺbka: 69 cm
  • Vstavaný displej: Áno
  • Kapacita bubna: 8 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Inteligentný spotrebič

Smart kondenzačná sušička bielizne s tepelným čerpadlom Hoover DXO H8A2TCEXS-S z rady Dynamic Next poskytuje maximálnu účinnosť a vynikajúci výkon s novým prepracovaným dizajnom. Ide o spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ich máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka nemu si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 8 kg bielizne. Sušička bielizne je zaradená do energetickej triedy A++.

Zostaňte v nepretržitom spojení

Svoju inteligentnú sušičku bielizne môžete ovládať aj z kancelárie prostredníctvom smartfónu. Umožňuje bezdotykové prepojenie smart sušičky pomocou technológie Wi-Fi alebo Bluetooth so smart telefónom. Poskytuje možnosť komunikácie prostredníctvom aplikácie Hoover Wizard so smartfónom alebo tabletom, či PC. Praktická aplikácia do telefónu vám aj poradí vhodný program pre vašu bielizeň, ak si nebudete vedieť rady. Umožňuje tiež stiahnuť mnoho ďalších programov. Môžete využívať praktické funkcie.

Praktické vyprázdňovanie nádrže

Manipulácia s tradičnou zbernou nádobou je väčšinou nepraktická a ťažko sa s ňou manipuluje. Nádoba na kondenzát Aquavision je integrovaná do dverí sušičky. Jej jedinčený patentovaný dizajn a praktická ergonomická rukoväť umožňuje jej jednoduché vyberanie, nosenie aj vyprázdnenie. S objemom 5 l nie je potrebné ju vyprázdňovať po každom cykle sušenia. Nádoba je priehľadná, čím vám poskytuje dokonalý prehľad o stave hladiny.

Tepelné čerpadlo

  • Senzorové sušenie - 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, K žehlenie
  • Časované sušenie: 60 - 220 min, Ochladzovanie na konci cyklu

15 programov základných + Wifi programy

All In One - sušenie rôznych tkanín dohromady, Tmavé a farebné, Biele, Bavlna, Košele, Džínsy, Syntetika, Rýchly 30, 45, 59 min, Športové, Prikrývky, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Antialergénne, Osvieženie, Sušenie obuvi na držiaku , Wifi

Funkcia

Časované sušenie, Odložený štart až 24 hod, Rýchle sušenie (30, 45, 59 min), Ochrana proti pokrčeniu, Pamäť, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtroch, Ukazovateľ naplnenia nádoby na vodu

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 60 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 8 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A++
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka: 60 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 42,7 Kg
Maximálna hĺbka: 60 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Bavlna, Vlna, Syntetika, Košeľa / blúzka, Jeans
Systém sušenia: kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia: Tepelné čerpadlo

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Trieda účin.sušenia: B

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 67 dB

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31101762

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore