Hoover HBTDW H7A1TCE-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
559,00 €

Pôvodná cena 699,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,18 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná smart sušička bielizne Hoover HBTDW H7A1TCE-S je zaradená do energetickej triedy A+. Jej kapacita bubna pre sušenie dosahuje 7 kg bielizne. Je možné ju ovládať aj na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wi-Fi alebo NFC. Ovládaná je tiež pomocou otočného voliča a veľkého digitálneho displeja. Ponúka 15 + 1 programov sušenia s možnosťou odloženia konca až o 24 hodín. Maximálna hlučnosť vstavanej inteligentnej sušičky Hoover HBTDW H7A1TCE-S dosahuje 67 dB.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 20 %
  • Doprava zadarmo
Popis produktu

 

 

 

Inteligentný spotrebič

Vstavaná smart sušička bielizne Hoover HBTDW H7A1TCE-S poskytuje maximálnu účinnosť a vynikajúci výkon s novým prepracovaným dizajnom. Využíva nový moderný prístup, ktorý kladie dôraz na tvary a povrchové detaily v kombinácii s novými funkciami, lepšími materiálmi a vyššou kapacitou. Ide o spotrebič, vďaka ktorému už nebudete musieť sušiť bielizeň na balkóne alebo priamo v byte na sušiaku. Jednoducho hneď po opraní bielizne dáte odevy do sušičky a o krátky čas ich máte pripravené na žehlenie či priamo na nosenie. Vďaka nemu si budete môcť lepšie rozvrhnúť čas a naplánovať si aj iné činnosti, ktoré vás budú viac baviť. Na jeden krát môžete vysušiť až 7 kg bielizne. Sušička bielizne je zaradená do energetickej triedy A+. K štandardným programom je možné stiahnuť prostredníctvom aplikácie aj ďalšie One Fi Extra.

Technológia One Fi Extra

Vstavaná inteligentná sušička s technológiou One Fi Extra umožňuje ovládať spotrebič na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia (telefón, tablet...) pripojeného k Wi-Fi alebo NFC s príslušnou aplikáciou Hoover Wizard. One Touch - je systém prepojenia mobilného telefónu pomocou NFC alebo Wi-Fi s vašim spotrebičom. Smart spotrebiče Hoover majú dlhodobo dobrý výkon. Špeciálny cyklus otestuje stav spotrebiča a následne za pomoci aplikácie poradí aká starostlivosť je preň potrebná, aby pracoval bez problémov.

Vlastnosti

Kondenzačná sušička bielizne s nerezovým bubnom s kapacitou sušenia pre 7 kg bielizne s možnosťou obojstranného otáčania. Hlučnosť dosahuje 67 dB. Sušička disponuje 15 + 1 programami pre sušenie s možnosťou odloženého štartu o 24 hodín. Nádoba na kondenzát Aquavision v objeme 5 l je umiestnená v dvierkach sušičky.

Programy a funkcie

  • 15 + 1 proramov sušenia + One Fi Extra: All In One, Tmavé a farebné, Biele, Bavlna, Košele/blúzky, Džínsy, Syntetika, Športové oblečenie, bundy, vlna, Antialergický, XXL náplň, Osvieženie

Inovatínvy cyklus sušenia All In One umož§uje sušenie rôznych druhov textílií súčasne. Sušieka vás upozorní, keď budú jemnejšie tkaniny suchá a pripravené pre ďalšie použitie. Následne je potrebné opäť stlačiť "štart" aby sa dokončil cyklus sušenia a dokonale sa vysušila aj zvyšná bielizeň.

Funkcia ochrany proti pokrčeniu aktivuje automaticky pohyb bubna. Chráni vašu bielizeň pred pokrčením. Aktivuje sa každých 10 minút na konci cyklu po dobu 6 hodín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 48,7 cm
Vstavaný displej: Áno
iKapacita bubna: 7 Kg
iTrieda energ.účinnosti: A+
Trieda účin.sušenia: B

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 48,7 cm
Hmotnosť: 38,5 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 7 Kg
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Nastavenie času sušenia

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Technológia: Wifi, NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Dizajn

Dizajn skrine: vstavaný
Systém ovládania: Otočné + dotykové
Systém vkladania: predným plnením

Energetické údaje

Trieda účin.sušenia: B

Hlučnosť

Hlučnosť (sušenie): 67 dB

Ostatné

Kód produktu: 31900518

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore