Hoover HCV 61X

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj −33 %

Šírka: 60 cm, Maximálna hlučnosť: 63 dB, Maximálny výkon odsávania: 435 m3,


Cena 199,00 €

Zľava 33 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Komínový digestor Hoover HCV 61X v bielej farbe je zaradený do energetickej triedy E. Účinný motor dosahuje maximálny výkon odsávania 435 m³/hod pre efektívne odsávanie prebytočných pár a pachu v kuchyni. Zvoliť si môžete odsávanie do komína, alebo možnosť recirkulácie. K dispozícii je mechanické ovládanie s 3 stupňami rýchlosti výkonu. Pracovnú plochu pod digestorom Hoover HCV 61X dokonale sprehľadní halogénové osvetlenie s výkonom 56 W. Súčasťou výbavy sú 3 kovové umývateľné tukové filtre, uhlíkový filter a spätná klapka. Šírka: 60 cm.

 

 

 

Odťah do komína alebo recirkulácia

Komínový digestor Hoover HCV 61X patrí medzi komínový typ odsávačov. Je vyrobený z odolnéhonerezového materiálu, ktorý je okrem dlhej životnosti typický minimálnou údržbou. Čistí sa veľmi rýchlo a jednoducho. Odsávač pracuje na princípe odťahu do komína alebo recirkulácie. Jeho prevádzku zabezpečuje jeden motor, ktorý sa vyznačuje skvelým chodom a výkonom. Pre odsávanie výparov sú k dispozícii tri rýchlosti s mechanickými tlačidlami, ktoré si môžete prispôsobiť a vybrať podľa vašej potreby pri varení. Maximálny výkon odsávania dosahuje 435 m³/hod. Vo výbave má 2 hliníkové filtre, pre zachytávanie tuku, ktoré majú dlhšiu životnosť. Môžete ich pohodlne umývať. Ak sa rozhodnete pre odsávanie recirkuláciou, obsahom balenia je uhlíkový filter Hoover FCH520, taktiež spätná klapka.

Hlučnosť

Tento šikovný doplnok každej modernej kuchyne bol vyrobený, aby vás svojím chodom vôbec nerušil. Jeho hlučnosť je 63 dB. Pokojne si môžete pustiť televízor či rádio, tento komínový odsávač pár vás v žiadnom prípade pri relaxe rušiť nebude.

Osvetlenie

Šírka digestora je 60 cm. K dispozícii je príjemné osvetlenie, ktoré prakticky osvetľuje varnú plochu a tvorí ho halogénové osvetlenie 56 W.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 60 cm
Maximálna hlučnosť 63 dB
Maximálny výkon odsávania 435 m3

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HCV 61X

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené