Hoover HDP 2D1145X

4 balenia tabliet do umývačky ako darček po registrácii

Cena:
339,00 €

Pôvodná cena 399,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 6,78 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca umývačka riadu Hoover HDP 2D1145X v nerezovom prevedení a 45 cm šírke sa zaraďuje do úspornej energetickej triedy A++, vďaka ktorej budú vaše účty za energie podstatne nižšie. Jej kapacita je na 11 jedálenských súprav. Stačí umývačku naplniť, nastaviť ten správny program a nechať spotrebič pracovať. Výsledkom bude dokonale čistý riad s vysokým leskom. Umývačka dosahuje ročnú spotrebu el. energie 193 kWh a spotrebu vody 2240 l. Veľkou výhodou je i samočistiaci a veľmi účinný trojúrovňový filter a nerezová umývacia vaňa. Čas ušetríte vďaka praktickej funkcii odloženia štartu o 24 hodín.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 15 %
Popis produktu

 

 

Hoover HDP 2D1145X

Voľne stojaca umývačka riadu Hoover HDP 2D1145X​ o šírke 45 cm v modernom nerezovom prevedení s ročnou  spotrebou vody 2240 l a elektrickej energie 193 kWh. Umývačka patrí do energetickej triedy A ++.  Hlučnosť pri umývacom cykle je 45 dB. Kapacita umývačky je  11 obedových súprav.

Skvelé umývacie programy

Vyberte pre svoj riad ten správny program, ktorý bude nielen mimoriadne účinný, ale i šetrný. Umývačka riadu Hoover disponuje skvelými umývacími programami na rôzne druhy riadu a spôsoby umývania. Je len na vás, ktorý z programov využijete. Každý z nich je mimoriadne účinný a pritom výnimočne šetrný.

  • 7 programov: Intenzívny 60 ° C, Normálny 55 ° C, Eco 50 ° C, Sklo 40 ° C, Denné 65 ° C, Rýchly 20 min 55 ° C, Opláchnutie
  • Teploty umývania: 40 - 65 ° C

Vnútorné vybavenie pre váš riad

Vnútorné vybavenie umývačky riadu  je prispôsobené pre čo najlepšie uloženie vašich nádob. 3 koše a držiaky si môžete prispôsobiť podľa vašej potreby. Polohovanie horného koša sklopiteľné držiaky na taniere v spodnom koši sklopiteľné držiaky šálok v hornom koši

Indikátor oznámi nedostatok soli či leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Samočistiaci filter

Praktická umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Odloženie štartu

Nestíhate alebo musíte niekam súrne odísť? S časovačom odloženého štartu ste pripravený na všetko. Jednoducho dajte do vnútra umývačky riad a čistiaci prostriedok, nastavte odloženie štartu a môžete spokojne odísť. Umývačka začne pracovať presne vtedy, kedy vám to bude najlepšie vyhovovať. Môžete ho dokonca odložiť až na 24 hodín.. 

Bezpečný chod umývačky

Pre vyššiu bezpečnosť a istotu počas umývania má táto umývačka k dispozícii funkciu AquaStop. Tá sa postará o automatické prerušenie prívodu vody v prípade poruchy. Pred vytopením ochráni vašu kuchyňu ochrana proti pretečeniu-Antioverflow.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 45 dB
iTrieda energ.účinnosti: A++
Počet programov: 7
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 45 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 38 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 45 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Spotreba vody na cyklus: 8 L
Celková spotreba: 193 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 193 kWh
Ročná spotreba vody: 2240 L

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 7
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 205 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 11
AquaSensor funkcia: Nie
Indik. zostávajúceho času: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 32001087

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore