Hoover HDP 3T60PWDFW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
429,00 €

Pôvodná cena 499,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 8,58 €

Dopravu máte zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca smart umývačka riadu Hoover HDP 3T60PWDFW v bielej farbe s kapacitou pre 16 obedových súprav v šírke 60 cm. Zaradená je do energetickej triedy A+++. K dispozícii je 12 umývacích programov. Umývačka je ovládaná elektronickými dotykovými tlačidlami umiestnenými zvrchu s možnosťou pripojenia k WiFi a jeho ovládania nadiaľku prostredníctvom mobilného telefónu. Vnútorné vybavenie pozostáva z 3 košov s nastaviteľným horným košom a bezpečnostným zastavením spodného koša. Otváranie dverí inteligentnej umývačky Hoover HDP 3T60PWDFW je automatické po skončení programu doplnené zvukovým signálom. Veľkou výhodou je i samočistiaci a veľmi účinný trojúrovňový filter a nerezová umývacia vaňa. Disponuje kontrolkami leštidla a soli a funkciou AquaStop.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava 14 %

Zvážte aj tento produkt

Miele G 4203 SC Miele G 4203 SC

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Miele G 4203 SC umývačka riadu je vďaka svojej úspornej ekonomickej prevádzke zaradená je do energetickej triedy A+. Umyje naraz 14 jedálenských súprav, pomocou rôznych programov šetriacich životné prostredie a vašu peňaženku. Funkcia ComfortClose zabezpečí ľahké otváranie a zatváranie dverí. Pre dokonalé načasovanie môžete využiť časovú predvoľbu 24-hodín s indikáciou zostatkového času. Hlučnosť dosahuje len 46 decibelov. Disponuje 7-segmentovým, ktorý Vás informuje o priebehu umývania.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 46 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Počet programov: 5

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Jednoduchý spotrebič

Voľne stojaca smart umývačka riadu Hoover HDP 3T60PWDFW o šírke 60 cm v modernom prevedení s ročnou  spotrebou vody 2880 l a elektrickej energie 219 kWh. Umývačka patrí do energetickej triedy A+++.  Hlučnosť pri umývacom cykle je 41 dB. Kapacita umývačky je 16 obedových súprav. K dispozícii máte 12 umývacích programov s elektronickým ovládaním tlačidlami umiestneným zhora s možnosťou pripojenia k WiFi.

Smart technológie

V čase smartfónov a trvalého pripojenia k internetu spoločnosť Hoover predstavuje radu spotrebičov, ktoré môžete ovládať, spravovať a monitorovať pomocou mobilného zariadenia prostredníctvom aplikácie Hoover Wizard. Pripojenie pri modeloch One Fi je prostredníctvom Wi-Fi. Vďaka množstvu funkcií navrhnutých pre aplikáciu Wizard si môžete prispôsobiť funkcie vašich spotrebičov podľa potreby. Jednou z inovatívnych funkcií je aj okamžité informovanie o poruchách, potrebe údržby a monitorovanie spotreby energie na diaľku.

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Vnútorné vybavenie pre váš riad

Vnútorné vybavenie inteligentnej umývačky riadu  je prispôsobené pre čo najlepšie uloženie vašich nádob. 3 koše si môžete prispôsobiť podľa vašej potreby. Polohovanie horného koša a bezpečnostné zastavenie spodného koša vám určite uľahčí naplnenie umývačky. Otvárnie dverí je automatické po ukončení programu. Navyše zvukový signál vás bude informovať o skončení umývacieho cyklu.

Samočistiaci filter

Praktická smart umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Bezpečný chod umývačky

Pre vyššiu bezpečnosť a istotu počas umývania má táto umývačka k dispozícii funkciu AquaStop. Tá sa postará o automatické prerušenie prívodu vody v prípade poruchy.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 41 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Počet programov: 12
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 39 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 219 kWh
Ročná spotreba vody: 2880 L

Funkcie

iDetská poistka: Nie
Počet programov: 12
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 170 min.
iAquaStop funkcia: Áno
Počet súprav riadu: 16
AquaSensor funkcia: Áno
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 32001112

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore