Hoover HDP 5107AMBC


Práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita sušenia: 7 kg bielizne, 1451 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 420 kWh na 100 celých cyklov, Spotreba energie: 52 kWh na 100 cyklov prania, 16 programov prania a sušenia, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka, Maximálna hĺbka: 60 cm. Viac info


Cena 522,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 572,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 10,46 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 52,30 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Automatická práčka so sušičkou Hoover HDP 5107AMBC v bielej farbe s čiernymi dvierkami a ovládacím panelom. Poskytne kapacitu pre pranie 10 kg bielizne a vysuší 7 kg bielizne. Ponúka 16 základných programov, vrátane pary + Wifi programy a praktické funkcie. Disponuje Auto Care, Kg Mode Plus, Eco Power Inverter a 3 úrovňami sušenia. Ovládať ju môžete aj na diaľku pomocou aplikácie hOn.

Skvelé výsledky prania

Systém Power Care vytvára dokonalú emulziu vody a čistiaceho prostriedku, ktorá hlboko preniká do vlákien a odstraňuje všetky škvrny aj pri nižších teplotách a zaručuje tak profesionálne výsledky.

Program Auto Care 

Program Auto Care je ideálny prací cyklus na rôzne typy tkanín. Tento program automaticky prispôsobuje silu prania množstvu a typu bielizne, aby sa dosiahli najlepšie výsledky.

Technológia Active Balance

Technológia Active Balance umožňuje vďaka optimalizácii odstredenia vždy dosiahnuť najlepšie výsledky plákania, skrátiť celkovú dobu prania a znížiť vibrácie.

Scan to care

Práčka ponúka funkciu Scan to Care, ktorá je dostupná v aplikácii hOn. Táto funkcia vám umožní vytvoriť si virtuálne šatník. Jednoducho odfoťte svoj odev, aplikácia zhromaždí a uloží všetky vaše pokyny na pranie odevov a navrhne konkrétny program a ošetrenie, ktoré sa o ne postará.

Aplikácia hOn

Vylepšite prací výkon pomocou novej aplikácie hOn a získajte prístup k ďalším skvelým funkciám. Vzdialene skontrolujte stav práčky a dostávajte upozornenia na koniec cyklu, aby ste nikdy nezabudli na bielizeň. Získajte viac ako 60 ďalších cyklov , ktoré sa postarajú o konkrétny odev alebo látku. Aplikácia tiež ponúka praktické rady a tipy pre pranie a sušenie.

Invertorový motor

Práčka so sušičkou je vybavená invertorovým motorom novej generácie Eco Power.

Hygienický cyklus

Hygienický cyklus je navrhnutý tak, aby odstránil alergény a baktérie z vašej bielizne zvýšením teploty prania až na 60 °C po dlhšiu dobu a predĺžením fázy plákania na konci. Je to ideálny program pre pranie detského oblečenia a oblečenia pre alergikov.

 


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálne otáčky odstreďovania 1451 ot./min.
Maximálna hĺbka 60 cm
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HDP 5107AMBC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami