Hoover HDPN 4S603PW

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
4 balenia tabliet do umývačky ako darček po registrácii

Cena:
469,00 €

Pôvodná cena 479,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Voľne stojaca smart umývačka riadu Hoover HDPN 4S603PW v bielej farbe s kapacitou pre 16 obedových súprav v šírke 60 cm. Zaradená je do energetickej triedy A+++. K dispozícii je 12 umývacích programov. Ovládanie umývačky je s dotykovým displejom s možnosťou pripojenia k WiFi a jeho ovládania na diaľku prostredníctvom mobilného telefónu. Vnútorné vybavenie pozostáva z 3 košov s nastaviteľným horným košom. Otváranie dverí inteligentnej umývačky Hoover HDPN 4S603PW je automatické po skončení programu doplnené zvukovým signálom. Veľkou výhodou je i samočistiaci a veľmi účinný trojúrovňový filter a nerezová umývacia vaňa. Disponuje kontrolkami leštidla a soli.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @ Whirlpool WFF 4O33 DLTG X @

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Smart umývačka riadu Whirlpool WFF 4O33 DLTGX v nerezovej farbe s MySmart ovládacím panelom s farbebným displejom 4,5" so slovenskou navigáciou má šírku 60 cm. Ovládať ju, je možné aj na diaľku pomocou aplikácie 6th Sense Live prostredníctvom mobilného zariadenia s pripojením Wi-Fi. Je zaradená do energetickej triedy A+++. Smart umývačka riadu Whirlpool WFF 4O33 DLTGX ponúka kapacitu umývania pre 14 súprav riadu. Ponúka 11 programov umývania s možnosťou posunutia štartu o 24 hodín. Senzorový program monitoruje znečistenie vody a podľa toho upravuje priebeh programu, pre zníženie spotreby vody. K dispozícii je aj vnútorné LED osvetlenie. Technológia 6.ZMYSEL PowerClean Pro účinne odstraňuje hrubé nečistoty z riadov a špeciálne trysky sú automaticky aktivované, keď senzory vyhodnotia veľmi zašpinený riad. Pre kontrolu úniku vody je k dispozícii Aquastop. Nechýbajú kontrolky nedostatku soli a leštidla, zvuková signalizácia konca programu. Hlučnosť 43 dB.

Základné parametre

  • Maximálna hlučnosť: 43 dB
  • Trieda energ.účinnosti: A +++
  • Počet programov: 11

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Jednoduchý spotrebič

Voľne stojaca smart umývačka riadu Hoover HDPN 4S603PW o šírke 60 cm v modernom prevedení s ročnou  spotrebou vody 2880 l a elektrickej energie 219 kWh. Umývačka patrí do energetickej triedy A+++.  Hlučnosť pri umývacom cykle je 41 dB. Kapacita umývačky je 16 obedových súprav. K dispozícii máte 12 umývacích programov s elektronickým ovládaním umiestneným spredu s možnosťou pripojenia k WiFi.

Programy: 12 programov základných + Wifi: Eco, 45 ° C,, Parné 75 ° C, Auto univerzálny 50 - 60 ° C, Rýchly 39 min 60 ° C, Rýchly 29 min 50 ° C, Opláchnutie, Hygienický 75 ° C, Total Care 50 ° C, Auto Univerzálny 65 - 75 ° C, Auto Denný 70 - 80 ° C, Eco plus 55 ° C, Sklo 45 ° C

Funkcie: Odložený štart až 24 hod, Auto Open - Automatické otvorenie dvierok na konci cyklu; Polovičná náplň; Extra sušenie; Ukazovateľ nedostatku soli a leštidla na displeji; Ukazovateľ teploty vody; Ukazovateľ dĺžky cyklu na displeji; Ukazovateľ ADDISH - kedy je možné doplniť riad po spustení cyklu; Zvukový signál ukončenia programu; Možnosť vypnutia zvukovej signalizácie; Možnosť uloženia posledného cyklu do pamäte; Impulzné umývanie - zvýšenie výkonu

Smart technológie

V čase smartfónov a trvalého pripojenia k internetu spoločnosť Hoover predstavuje radu spotrebičov, ktoré môžete ovládať, spravovať a monitorovať pomocou mobilného zariadenia prostredníctvom aplikácie Hoover Wizard. Pripojenie pri modeloch One Fi je prostredníctvom Wi-Fi. Vďaka množstvu funkcií navrhnutých pre aplikáciu Wizard si môžete prispôsobiť funkcie vašich spotrebičov podľa potreby. Jednou z inovatívnych funkcií je aj okamžité informovanie o poruchách, potrebe údržby a monitorovanie spotreby energie na diaľku.

Technológia AXI

AXI je umelá inteligencia, ktorá rozumie vašim zvyklostiam a učí sa z nich (odporučí umývací program, upozorní na možné problémy, ukáže štatistiky čerpanie energie, atď.)

Indikátor nedostatku soli a leštidla

Vďaka zabudovanému indikátoru sa nemusíte obávať o to, že by vaša umývačka náhodou pri umývaní nemala dostatok soli alebo leštiaceho prostriedku. Elektronický indikátor vás vždy vopred upozorní na nedostatok potrebných prostriedkov. Preto sa nikdy nestane, aby váš riad nebol dokonale čistý alebo vyleštený. Na konci programu sa ozve zvukový signál.

Vnútorné vybavenie pre váš riad

Vnútorné vybavenie inteligentnej umývačky riadu  je prispôsobené pre čo najlepšie uloženie vašich nádob. 3 koše si môžete prispôsobiť podľa vašej potreby a to : sklopiteľné držiaky šálok v hornom koši, polohovanie horného koša; sklopiteľné držiaky na taniere v spodnom koši. Tieto možnosti vám určite uľahčia naplnenie umývačky. Otvárnie dverí je automatické po ukončení programu. Navyše zvukový signál vás bude informovať o skončení umývacieho cyklu.

Samočistiaci filter

Praktická smart umývačka riadu sa môže pochváliť účinným trojúrovňovým filtrom, ktorý spoľahlivo zachytí každú nečistotu z vášho riadu. Je však logické, že časom sa filter znečistí a zanesie. U tejto šikovnej umývačky to však tak nebude. Jej skvelý filter je totiž samočistiaci, takže nehrozí jeho upchanie. 

Bezpečný chod umývačky

Pre vyššiu bezpečnosť a istotu počas umývania má táto umývačka k dispozícii ochranu proti úniku vody Total Water Block a proti pretečeniu Antioverflow.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 41 dB
iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Počet programov: 12
Trieda účin.sušenia: A

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 60 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 60 cm
Hmotnosť: 40,4 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 41 dB

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A +++ - 10 %
Spotreba vody na cyklus: 10 L
Celková spotreba: 0,77 kWh
Trieda účin.sušenia: A
Ročná spotreba energie: 219 kWh
Ročná spotreba vody: 2880 L

Funkcie

Počet programov: 12
iOdložený štart: Áno
Doba cyklu: 170 min.
iAquaStop funkcia: Nie
Počet súprav riadu: 16
AquaSensor funkcia: Nie
Indik. zostávajúceho času: Áno

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth, Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 32001220

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore