Popis produktu

 

Hoover HF18RXL 011 H-Free Home XL 2v1

 • Menovité napätie: 18 V
 • Doba prevádzky batérie: 25 min.
 • Typ batérie Lithium Ion (LION)
 • Samostatný cyklón
 • Umývateľný mikrofilter
 • Dĺžka trvania prvého nabíjania:  12 hod.
 • Doba potrebná na dobitie z plne vybitého stavu: 6 hod.
 • Dĺžka kábla nabíjačky: 1,5 m
 • Nastavenie výkonu tlačidlom On / OFF na rukoväti - bez nutnosti držať tlačidlo pre nepretržitú prevádzku (Režim pre všetky povrchy, Turbo režim)
 • LED ukazovateľ napájania
 • LED osvetlenie na  hubici 
 • Objem nádoby na prach: 0,7 l
 • Montáž na stenu 
 • Farba: čierna s červenou
 • Rozmery výrobku v x š x h: 113,5 x 25,2 x 23 cm
 • Čistá váha výrobku:  2,2 kg

Podlahový stojanový vysávač

Praktický stojanový vysávač Hoover HF18RXL 011 H-Free Home XL 2v1 zaistí rýchle a okamžité upratovanie alebo upratovanie v ťažko dostupných miestach. Dá sa jednoducho prestavať na ručný vysávač. Motor a batéria sú umiestené priamo nad a pod rukou, čím odľahčili koniec, ktorým sa vysáva. Nízky profil podlahovej hubice zostane plochou na podlahe, aj keď je vysávač úplne sklopený. Hubica vysávača je navyše vybavená osvetlením LED pre dokonalé vysávanie

Univerzálne a ľahké použitie

H-Free je výkonný, ale ľahký a umožňuje vám pohybovať sa slobodne v rôznych častiach vášho domu bez zbytočnej námahy. Vysávač H-Free môžete kombinovať so širokou škálou príslušenstva navrhnutého špeciálne pre každodenné použitie v dome. Vysávať tak môžete od chúlostivého nábytku, cez sedačky,až po vysoké stropy a úzke rohya zákutia. H-Free je univerzálny a ľahký: perfektné riešenie pre upratovaniev dome.

Hubica HLab Flat&Drive 

Upratovanie domu je teraz ľahšie s vysávačom H-Free, ktorý je vybavený inovatívnou hubicou HLab Flat&Drive s najväčším rozsahom pre manévrovanie od Hoover. Jednoduchým otočením alebo sklopením sa dostanete aj do inak veľmi ťažko dostupných miest. Unikátna hubica HLab Flat&Drive kombinuje 90 ° sploštenie a 180 ° otáčanie. Tento rozsah pohybu umožňuje jazdiť okolo prekážok, kopírovať úzke miesta bez veľkej námahy a vysávať jednoduchšie pod nízkym nábytkom. H-Free ponúka pohodlné vysávanie s poskytnutím dokonalej kontroly nad pohybom. Hubica HLab Flat&Drive má navyše aj predné LED osvetlenie, ktoré zlepšuje viditeľnosť v tmavých rohoch alebo pod nábytkom.

Bohaté príslušenstvo

Nová motorizovaná kefa, vyvinutá značkou Hoover, ktorá zaistí najlepšie výsledky na všetkých podlahách. Táto inovovaná hubica je vybavená dvoma ľahko zameniteľnými valčekmi , každý skonštruovaný pre špeciálny typ povrchu.

 • Mäkká kefa pre hĺbkové čistenie je najlepšie riešenie pre tvrdé a chúlostivé podlahy. Tento diel má špeciálne vlákna, ktoré sú k podlahe šetrné počas celého vysávania.

 • Pre efektívne výsledky na tvrdej podlahe a kobercoch použite kobercovú rotačnú kefu. Táto rotačná kefa pomáha zbierať nečistoty z podláh ako sú dlaždice a vďaka kombinácii krátkych a dlhých vlákien zaručuje tiež hĺbkové čistenie kobercov.

 • 2v1 štrbinová hubica a prachová kefa - ideálne pre vysávanie prachu z kníh, úzkych miest a rohov.

 • 2v1 veľká prachová kefa a hubica na nábytok - pre vysávanie prachu z nábytku, textílií a mäkkých povrchov.

 • Rotačná kefa Mini Turbo Pet - motorizovaná rotačná kefa pre intenzívne a hĺbkové čistenie mäkkého nábytku ako sú sedačky a vankúše - ideálne pre majiteľov zvieracích maznáčikov

 • Multifunkčné príslušenstvo 3v1s kĺbom - pre vysávanie nad zemou pre dosiahnutie do najvyšších bodov v dome. Môže byť kombinované s rôznymi nadstavcami pre vysávanie a odstraňovanie prachu na rôznych typoch povrchov

 • Dlhá ohybná štrbinová hubica - jej 60 cm dĺžka uľahčuje vysávanie v úzkych a ťažko dostupných miestach.

Vysávanie bez kábla

Ultra účinný: zažite slobodu pohybu vďaka vysoko účinnej 18V lítiovej batérii. Technologicky vyspelá batéria zaručuje najlepšie výsledky vysávania s výhodou neobmedzeného pracovného rádiusu.

Skvelá výdrž: s dobou prevádzky až 25 minút zvládnete povysávať celý dom bez nepríjemného prerušenia kvôli vybitiu batérie.

Nabíjanie kdekoľvek: H-Free vysávač môžete nabíjať kdekoľvek chcete. Vďaka vyberateľnej batérii nie je potrebné obmedzovať sa na umiestenie vysávača blízko elektrickej zásuvky počas nabíjania. Batériu stačí vybrať a nabíjať môžete kdekoľvek.

Jednoduché používanie

Stav batérie pod kontrolou: stav nabitia skontrolujete jednoducho vďaka LED kontrolke na batériu, takže vás neprekvapí neočakávané vybitie.

Nepretržité vysávanie: nieje treba držať celý čas tlačidlo zapnuté - vypnuté, stačí nastavenie výkonu prepnúť do nepretržitého režimu a môžete jednoducho vysávať aj dlhšiu dobu.

Parkovacia pozícia: konštrukcia vysávača umožňuje prístroju samostatne stáť, čo vám poskytne maximum slobody pohybu počas vysávania

Ľahká údržba

Systém ľahkého vysypávania: rýchly a hygienický spôsob vyprázdnenia nádoby jedným dotykom bez kontaktu s prachom. Objem nádoby na nečistoty je 0,7 litrov. 

Ľahké čistenie rotačnej kefy: jednoducho otvorte záklopku a vyberte kefu kedykoľvek je potrebné. Tento spôsob ľahkého prístupu tiež umožňuje rýchlu výmenu kefy na koberce za kefu na parkety a chúlostivé podlahy

Kontrolka stavu kefy: Led svetlo na hubici upozorňuje, kedy je treba kefu vyčistiť.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Prevádzková doba: 25 min.
Systém napájania: AKU

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Nie
Objem: 0,7 L
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 25,2 cm
Výška: 113,5 cm
Hĺbka: 23 cm
Hmotnosť: 2,2 Kg

Batérie

Typ batérie: Li-Ion
Doba nabíjania: 6 hod.

Dizajn

Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové

Energetické údaje

Prevádzková doba: 25 min.
Napätie: 18

Funkcie

Osvetlenie vysávanej plochy: Áno

Ďalšie parametre

Systém napájania: AKU

Ostatné

Kód produktu: 39400357

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore