Hoover HODP0007BI


Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 75 L, Gril: Áno, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 15 Viac info


Cena 899,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 17,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart rúra Hoover HODP0007BI v prevedení čierneho skla je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka 15 programov pečenia, technológiu Exever, Wifi+Bluetooth pripojenie a dokonca aj hlasový asistent. Elektronický termostat a funkcie ovládate pomocou textového dotykového displeja. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým bezpečnostným sklom a Soft Close zatvárením dverí. Celkový objem vstavanej rúry Hoover HODP0007BI dosahuje 75 litrov. Disponuje tiež detskou poistkou a Tangenciálnym ochladzovaním rúry a dvier. V balení sa nachádza: 1 x plech, 2 x rošt a sada na grilovanie.

 

 

Multifunkčná rúra s funkciou pre skladovanie pokrmov

Hoover HODP0007BI predstavuje H-KEEPHEAT, revolučný rúru, ktorá prináša avantgardné techniky varenia doma. Prvá a jediná rúra na trhu, ktorá varí a tiež konzervuje jedlo. Zdravšie a chutnejšie jedlá sú vždy pripravená: H-KEEPHEAT sa prispôsobí vášmu životnému štýlu a stará sa o zdravšie varenie.

Získajte v rámci jednej revolučnej rúry hneď 3 funkcie:

  • Skladovanie pokrmov pri teplote servírovania
  • Tradičné pečenie v rúre s dvojitým priestorom
  • Nízkoteplotné varenie

Výkon

Rúru Hoover HODP0007BI môžete použiť ako tradičnú 75l rúru, ale tiež ju jednoducho rozdelíte na dve samostatné pečiace zóny. Je to ako mať 2 malé na sebe nezávislé rúry, v ktorých môžete nastaviť rôzne teploty a dobu varenia podľa vybraných receptov. Para a vône sa nemiešajú, aj keď máte hore ryby a dole pečiete tortu. Konečný výsledok bude perfektný pre oba pokrmy.

 

Varenie pri nízkej teplote

Technika varenie pri nízkej teplote je veľmi delikátna a rešpektujúci všetky vlastnosti pokrmu. To sa do značnej miery používa v profesionálnych kuchyniach. Krehkosť, vláčnosť, zvýšenie chuti a vône. Vďaka rúre H-KEEPHEAT môžete mať rovnaké perfektné výsledky šéfkuchára ľahko v pohodlí domova.

Voľba

Teplota zabezpečuje rovnaké zloženie a štruktúru jedla a zabraňuje jeho nadmernému vareniu. Vyberte si perfektné riešenie. Od tejto chvíle si budete môcť vybrať medzi mnohými možnosťami varenie a starostlivosť o vaše jedlo a zdravie. Spoznajte tradičné varenie a štyri úplne nové špeciálne funkcie: • tradičné • konzervovanie • konzervovanie + zmäkčenie • varenie + konzervovanie • sterilizácie. To Všetko v jednej revolučnej rúre.

Technológia Exever a uchovanie pokrmu

Vstavaná rúra Hoover HODP0007BI je vybavený revolučnou technológiou Exever, ktorá uchováva jedlo pri teplote servírovaní; pokrmy tak budú chutnejšie a vždy pripravené na konzumáciu. Exever je patentovaná technológia využívaná výhradne spoločnosťou Hoover a schválená organizácií Future Cooking Lab založenú parmská univerzitou. Vďaka exkluzívnej technológii Exever môžete variť presne tak, ako chcete, a potom pokrm uchovať v rúre pri teplote podávania až celých 7 dní.
Díky skladovania potravín medzi teplotou 63 ° - 70 ° sa vyhnete strate výživových hodnôt. Pokrm bude šťavnatý, stráviteľnejšie a krehkejšie viac ako kedykoľvek predtým. Nebude u neho dochádzať k strate výživových hodnôt, až do podávania. To všetko v 4 krokoch:

  • Jedlo uvarte. Pre perfektné uchovanie ho rozdeľte do sáčkov napr. Pomocou Sous-Vide zásuvky či pomocou súpravy pre vákuovanie. Uložte všetko do rúry, zvoľte ideálny režim uchovanie a majte jedlo vždy pripravené na podávanie. Vaše jedlo na Vás bude čakať v rúre po dobu 7 dní.

Konzervácia

V režime konzervácia rúra spotrebúva veľmi málo energie. Bude vás to doslova stáť menej, než káva denne. Aplikácia vás bude informovať o akomkoľvek výpadku prúdu, o jeho trvanie a neustále bude mať celý chod rúry pod kontrolou.

Wi-Fi a konektivita

Vďaka exkluzívnej aplikácii Wizard budete dostávať recepty na mieru, možnosť môcť svoju rúru monitorovať na diaľku a dostávať špeciálne tipy na varenie a uchovávanie pokrmov. Rúra H-KEEPHEAT je plne pripojená k Wi-Fi. V mobilnej aplikácii Wizard získate viac ako 150 receptov na mieru vašej rúre, 20 receptov pre varenie pri nízkych teplotách a tipy a triky na používanie rúry. Na diaľku môžete rúru ovládať alebo sledovať priebeh pečenia, kompatibilný je s hlasovými asistentov pre múdru domácnosť Alexa a Google Assistant (hlasová funkcia je dostupná len v angličtine).

15 programov: Svetlo, Statický, Rozmrazovanie, Gril, Statický + ventilátor, Multifunkcia (pravý horúci vzduch), Spodný ohrev, Gril + ventilátor, Spodný ohrev + ventilátor, Nízka teplota, Sterilizácia, Uchovávanie, Uchovanie + zmäkčenie, Nízka teplota + uchovanie, Kalibrácia

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 75 L
Gril Áno
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 15

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HODP0007BI

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené