Hoover HOF 4050 WA/E

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2800 W, Typ čistenia: Žiadny, Teplovzdušná funkcia: Nie, Počet funkcií: 7 Viac info


Cena 569,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Hoover HOF 4050 WA/E v retro prevedení slonovej kosti je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka 7 funkcií pre multifunkčné pečenie: rozmrazovanie, pečenie s ventilátorom, konvenčné pečenie, ventilátor + dolný ohrev, gril + ventilátor, gril, pizza a osvetlenie. Mechanický termostat a funkcie ovládate pomocou 2 štýlových otočných gombíkov. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým bezpečnostným sklom. Vnútorný priestor rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Celkový objem vstavanej rúry Hoover HOF 4050 WA/E dosahuje 65 litrov. Disponuje tiež mechanickou minútkou. V balení sa nachádza: 1 x plech a 2 x rošt.

 

 

 

Užitočný spotrebič

S touto vstavanou rúrou Hoover HOF 4050 WA/E dosiahnete naozaj dokonalé výsledky pečenia. Ovládanie vstavanej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Je zabezpečené prostredníctvom dvoch gombíkov. Vďaka nim viete jednoducho regulovať nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojim retro dizajnom. Sklenené dvierka majú dvojité bezpečnostné sklo. Komfortné otváranie pomocoou rukoväte z nerezu. Vynikne v modernej aj rustikálnej kuchyni, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi.

Funkcie rúry

Vnútorný priestor: je osvetlený pomocou halogénového osvetlenia. Vstavaná rúra ponuka 7 možností pečenia:

  • rozmrazovanie
  • trouby s ventilátorom
  • konvenčne trouby
  • dolný ohrev + ventilátor
  • gril + ventilátor
  • gril
  • pizza

Ďalšie prednosti

Vnútorný priestor vstavanej trouby je vyrobený z kvalitného smaltu. Vnútorný objem dosahuje 65 litrov. Ďalšou neodmysliteľnou pomôckou je mechanická minútka. Jednoducho si nastavte čas pečenia alebo čas ukončenia pečenia. Súčasťou balenia je 1 plech a 2 rošty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 65 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2800 W
Typ čistenia Žiadny
Teplovzdušná funkcia Nie
Počet funkcií 7

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HOF 4050 WA/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené