Hoover HOF4050C/E

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A, Celk.vnútor.kapacita rúry: 65 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2100 W, Počet funkcií: 8 Viac info


Cena 399,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná rúra Hoover HOF4050C/E v retro prevedení antracitovej farbe je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka 7 funkcií pre multifunkčné pečenie: Statický, Gril, Rozmrazovanie, Spodné ohrev + ventilátor, Horný a dolný ohrev + ventilátor, Horný ohrev + ventilátor, Pizza a osvetlenie. Mechanický termostat a funkcie ovládate pomocou 2 štýlových otočných gombíkov. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým bezpečnostným sklom. Vnútorný priestor rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Celkový objem vstavanej rúry Hoover HOF4050C/E dosahuje 65 litrov. Disponuje tiež mechanickou minútkou. V balení sa nachádza: 1 x plech a 2 x rošt.

 

 

Užitočný spotrebič

S touto vstavanou rúrou Hoover HOF4050C/E dosiahnete naozaj dokonalé výsledky pečenia. Ovládanie vstavanej rúry je veľmi jednoduché a pohodlné. Je zabezpečené prostredníctvom dvoch gombíkov. Vďaka nim môžete jednoducho regulovať požadované nastavenia pri príprave vašich jedál ako aj čas ich prípravy. Na prvý pohľad vás zaujme svojim retro dizajnom a sklenených dvierok s dvojitým bezpečnostným sklom, vďaka tomu môžete rúru inštalovať takmer do každej modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi.

Funkcie rúry

Vnútorný priestor je osvetlený pomocou halogénového osvetlenia.  Vstavaná rúra ponúka 7 možností pečenia: Statický, Gril, Rozmrazovanie, Spodné ohrev + ventilátor, Horný a dolný ohrev + ventilátor, Horný ohrev + ventilátor, Pizza

Ďalšie prednosti

Vnútorný priestor vstavanej rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Vnútorný objem dosahuje 65 litrov. Ďalšou neodmysliteľnou pomôckou je mechanická minútka. Jednoducho si nastavte čas pečenia alebo čas ukončenia pečenia.  Súčasťou balenia sú 1 plech a 2 rošty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A
Celk.vnútor.kapacita rúry 65 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2100 W
Počet funkcií 8

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HOF4050C/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené