Hoover HOZP717IN/E

  • Doprava zadarmo

Trieda energ.účinnosti: A+, Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L, Gril: Áno, Celkový výkon rúry: 2200 W, Teplovzdušná funkcia: Áno, Počet funkcií: 9 Viac info


Cena 529,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná smart rúra Hoover HOZP717IN/E v prevedení čierneho skla je zaradená do energetickej triedy A+. Ponúka 8 funkcií +svetlo pre multifunkčné pečenie: Svetlo, Statický, Rozmrazovanie, Gril, Spodný ohrev + Horný ohrev + ventilátor, Multifunkcia (pravý horúci vzduch), Gril + ventilátor, Spodný ohrev, Spodný ohrev + ventilátor. Dokonca túto rúru máte možnosť ovládať aj na diaľku a po stiahnutí aplikácii Wizard získate prístup k novým a užitočným funkciám. Elektronický termostat a funkcie ovládate pomocou dotyku. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým bezpečnostným sklom. Vnútorný priestor rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Celkový objem vstavanej rúry Hoover HOZP717IN/E dosahuje 70 litrov. Disponuje tiež detskou poistkou. V balení sa nachádza: 2 x plech, 1 x rošt a sada na grilovanie.

 

 

Hoover HOZP717IN/E

Vstavaná smart rúra Hoover HOZP717IN/E z kolekcie H-Oven 700 umožňuje piecť rovnomerne vo všetkých úrovniach a to vďaka kruhovému vykurovaciemu telesu a ventilátora, ktoré rozháňajú horúci vzduch do všetkých miest vnútorného priestoru rovnako. To všetko navyše v úspornej energetickej triede A +. Rúra je navrhnutá tak, aby zabezpečovala vynikajúce výsledky vďaka pokročilým technológiám pre dokonalý zážitok z varenia. Prináša perfektnú starostlivosť: vďaka umelej inteligencii porozumie vašim zvykom a stane sa ich súčasťou. Pokročilejšie a najvyspelejšie technológie zaisťujú tie najlepšie riešenia Vašich potrieb.

Funkcie rúry

Táto rúra disponuje dotykovým displejom a umožňuje zvoliť funkciu rúry, nastaviť dobu varenia a zvoliť teplotu pre každý program varenia. Objem tejto rúry je 70 litrov. Môžete si ľahko zvoliť jeden z 8 programov pečenia, ktorými sú: Svetlo, Statický, Rozmrazovanie, Gril, Spodný ohrev + Horný ohrev + ventilátor, Multifunkcia (pravý horúci vzduch), Gril + ventilátor, Spodný ohrev, Spodný ohrev + ventilátor

Funkcia konektivity na mieru

Prostredníctvom Wi-Fi pripojenie môžete svoj spotrebič ovládať a aktivovať na diaľku a vďaka aplikácii Hoover Wizard získate prístup k novým a užitočným funkciám.

One Fi

Vstavané rúry Hoover tejto rady sú vybavené technológiou One Fi. Sú vždy pripojené cez Wi-Fi a dajú sa tak pohodlne ovládať pomocou mobilnej aplikácie Hoover Wizard. Ovládanie je jednoduché a programy varenia môžete nastaviť jednoduchým poklepaním na telefón a rovnakým spôsobom môžete aj vypnúť. Aplikácia obsahuje tiež niekoľko chutných receptov a ponúka aj možnosť si vytvoriť vlastnú knihu programov varenia. Touto technológiou budete vždy pripojení k vášmu spotrebiču.

Diaľkové ovládanie

Ovládajte rúru, aj keď budete v inej miestnosti alebo dokonca aj keď nebudete doma. Môžete ju zapnúť a vypnúť alebo predhriať priamo z vášho chytrého telefónu.

Bezpečnosť

Rúra disponuje 2 veľmi izolačnými bezpečnostnými sklami. Tangenciálnym ochladzovaním rúry a dvierok a detskou poistkou, pri ktorej sa zablokujú tlačidlá ovládania a nemôže tak dôjsť k nehode či znehodnoteniu jedla. Ďalej je vybavená Soft Close- pomalým a tichým dovieraním dvierok. Rúra disponuje s teleskopickým výsuvom na 1 úrovni.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Trieda energ.účinnosti A+
Celk.vnútor.kapacita rúry 70 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 2200 W
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 9

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HOZP717IN/E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené