Hoover HOZP717IN/E

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii
Plech na pečenie ako darček po registrácii

Cena:
539,00 €

Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 10,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Vstavaná smart rúra Hoover HOZP717IN/E v prevedení čierneho skla je zaradená do energetickej triedy A+. Ponúka 8 funkcií +svetlo pre multifunkčné pečenie: Svetlo, Statický, Rozmrazovanie, Gril, Spodný ohrev + Horný ohrev + ventilátor, Multifunkcia (pravý horúci vzduch), Gril + ventilátor, Spodný ohrev, Spodný ohrev + ventilátor. Dokonca túto rúru máte možnosť ovládať aj na diaľku a po stiahnutí aplikácii Wizard získate prístup k novým a užitočným funkciám. Elektronický termostat a funkcie ovládate pomocou dotyku. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým bezpečnostným sklom. Vnútorný priestor rúry je vyrobený z kvalitného smaltu. Celkový objem vstavanej rúry Hoover HOZP717IN/E dosahuje 70 litrov. Disponuje tiež detskou poistkou. V balení sa nachádza: 2 x plech, 1 x rošt a sada na grilovanie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Hoover HODP0007BI Hoover HODP0007BI

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
5-ročná záruka po registrácii
Plech na pečenie ako darček po registrácii

Vstavaná smart rúra Hoover HODP0007BI v prevedení čierneho skla je zaradená do energetickej triedy A. Ponúka 15 programov pečenia, technológiu Exever, Wifi+Bluetooth pripojenie a dokonca aj hlasový asistent. Elektronický termostat a funkcie ovládate pomocou textového dotykového displeja. Dvierka rúry sú vybavené dvojitým bezpečnostným sklom a Soft Close zatvárením dverí. Celkový objem vstavanej rúry Hoover HODP0007BI dosahuje 75 litrov. Disponuje tiež detskou poistkou a Tangenciálnym ochladzovaním rúry a dvier. V balení sa nachádza: 1 x plech, 2 x rošt a sada na grilovanie.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 75 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Hoover HOZP717IN/E

Vstavaná smart rúra Hoover HOZP717IN/E z kolekcie H-Oven 700 umožňuje piecť rovnomerne vo všetkých úrovniach a to vďaka kruhovému vykurovaciemu telesu a ventilátora, ktoré rozháňajú horúci vzduch do všetkých miest vnútorného priestoru rovnako. To všetko navyše v úspornej energetickej triede A +. Rúra je navrhnutá tak, aby zabezpečovala vynikajúce výsledky vďaka pokročilým technológiám pre dokonalý zážitok z varenia. Prináša perfektnú starostlivosť: vďaka umelej inteligencii porozumie vašim zvykom a stane sa ich súčasťou. Pokročilejšie a najvyspelejšie technológie zaisťujú tie najlepšie riešenia Vašich potrieb.

Funkcie rúry

Táto rúra disponuje dotykovým displejom a umožňuje zvoliť funkciu rúry, nastaviť dobu varenia a zvoliť teplotu pre každý program varenia. Objem tejto rúry je 70 litrov. Môžete si ľahko zvoliť jeden z 8 programov pečenia, ktorými sú: Svetlo, Statický, Rozmrazovanie, Gril, Spodný ohrev + Horný ohrev + ventilátor, Multifunkcia (pravý horúci vzduch), Gril + ventilátor, Spodný ohrev, Spodný ohrev + ventilátor

Funkcia konektivity na mieru

Prostredníctvom Wi-Fi pripojenie môžete svoj spotrebič ovládať a aktivovať na diaľku a vďaka aplikácii Hoover Wizard získate prístup k novým a užitočným funkciám.

One Fi

Vstavané rúry Hoover tejto rady sú vybavené technológiou One Fi. Sú vždy pripojené cez Wi-Fi a dajú sa tak pohodlne ovládať pomocou mobilnej aplikácie Hoover Wizard. Ovládanie je jednoduché a programy varenia môžete nastaviť jednoduchým poklepaním na telefón a rovnakým spôsobom môžete aj vypnúť. Aplikácia obsahuje tiež niekoľko chutných receptov a ponúka aj možnosť si vytvoriť vlastnú knihu programov varenia. Touto technológiou budete vždy pripojení k vášmu spotrebiču.

Diaľkové ovládanie

Ovládajte rúru, aj keď budete v inej miestnosti alebo dokonca aj keď nebudete doma. Môžete ju zapnúť a vypnúť alebo predhriať priamo z vášho chytrého telefónu.

Bezpečnosť

Rúra disponuje 2 veľmi izolačnými bezpečnostnými sklami. Tangenciálnym ochladzovaním rúry a dvierok a detskou poistkou, pri ktorej sa zablokujú tlačidlá ovládania a nemôže tak dôjsť k nehode či znehodnoteniu jedla. Ďalej je vybavená Soft Close- pomalým a tichým dovieraním dvierok. Rúra disponuje s teleskopickým výsuvom na 1 úrovni.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine HOZP717IN/E SK (stáhnout) [*.pdf, 7.08 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 2200 W
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 9

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno
Teleskopický výsuv: Jednoúrovňový
Počet skiel dvierok: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59,5 cm
Výška: 59,5 cm
Hĺbka: 56,8 cm
Hmotnosť: 37 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: 2x plech, 1x rošt

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Počet funkcií: 9

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Technológia: Wifi
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 70 L
Celkový výkon rúry: 2200 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Konektivita

Sieťový kábel: so zástrčkou

Ostatné

Kód produktu: 33702274

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore