Hoover HP720PAR 011

 • Doprava zadarmo

Farba: zlatá, Hmotnosť: 6600 g, Maximálna hlučnosť: 68 dB, Maximálny príkon: 850 W, Operačný rádius: 9 m, Indikátor plného vrecka/nádoby: Nie, Objem vrecka/nádoby: 2 L, Regulácia výkonu: Nie, Umývateľný filter: Áno Viac info


Cena 139,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Podlahový vysávač HP720PAR 011 ponúka modernú cyklónovú technológiu, ktorá efektívne oddeľuje jemný prach pri nepretržitom odsávaní bez upchávania, pričom vysávač je tak stále rovnako výkonný. Vysávač má na zachytávanie nečistôt prispôsobenú zbernú nádobu s objemom 2 litrov. Vďaka vysoko účinnému motoru a príkonu 850 W dosiahnete vždy dokonalé výsledky. Umývateľný HEPA filter 13 je zárukou bezpečného domova aj pre alergikov. Akčný rádius pri vysávaní je 9m. Farba: Čierna s metalicky béžovo-zlatou.

Hoover HP720PAR 011

 • Maximálny príkon: 850 W
 • Samostatný cyklón s technológiou samostatného čistenia Self Dust Clean
 • Hladina hluku: 68 dB
 • Predmotorový filter: Antibakteriálny a proti zápachu
 • Filter na výstupe: HEPA 13
 • Objem nádoby: 2 l 
 • Akčný rádius: 9 m
 • Technológia samostatného čistenia pri vysypávaní prachu - Self Dust Clean
 • Ovládání výkonu na rukojeti vysavač
 • Farba: Čierna s metalicky béžovo-zlatou

Vysoký výkon

Cyklónový vysávač Hoover HP720PAR 011 ponúka vysoký výkon, ktorý sa postará o vaše zdravie tým, že účinne odstraňuje prach, špinu a alergény. Performance System 4 TOP Eco zaručuje extrémny výkon na všetkých povrchoch, dokonca aj na kobercoch dokonca s extrémnou úsporou energie až 50%.

Účinná filtrácia

Vysávač disponuje vynikajúcim filtračným systémom HEPA H13, ktorý dokáže zachytávať veľké množstvo veľmi malých častíc nečistôt, ktoré by ostatné vysávače jednoducho recirkulovaly späť do vzduchu vášho domova. Je skvelou voľbou pre alergikov a astmatikov. O vynikajúcu čistotu bez kontaktu s prachom sa postará technológia samostatného čistenie filtra. 

Jednoduché ovládanie

Ergonomická a ľahko ovládateľná rukoväť má integrované príslušenstvo - pre čistenie prachu - prachová kefa, nábytková a štrbinová hubica. Vysávač ponúka akčný rádius až 9 m, takže viete povysávať veľkú plochu bez prestávky a výmeny zásuvky. Jednoduchú manipulaciu ponúka spodné otočné a pogumované koliesko s 360 ° rotáciou hubice pri tele vysávača, ktoré zaistia komfortnejšie vysávanie. 

Príslušenstvo

Vysávač ponúka bohaté príslušenstvo. Medzi vybavenie patrí kobercová a podlahová hubica All Floors Elite Plus so zaistením vhodná na všetky typy podláh, parketová hubica Parquet Extra vhodná pre starostlivosť o vaše drevené, parketové alebo laminátové podlahy. Hubica na odstránenie alergénov s dvojitou silou so zaistením a s antibakteriálnou ochranou Silver ions. V poslednom rade je tu hubica 2v1 v rukoväti.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba zlatá
Hmotnosť 6600 g
Maximálna hlučnosť 68 dB
Maximálny príkon 850 W
Operačný rádius 9 m
Indikátor plného vrecka/nádoby Nie
Objem vrecka/nádoby 2 L
Regulácia výkonu Nie
Umývateľný filter Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HP720PAR 011

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené