Hoover HQN 184 X

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
569,00 €

Pôvodná cena 589,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 11,38 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart kombinovaná chladnička Hoover HQN 184 X v nerezovom prevedení je zaradená do energetickej triedy A++. Technológia One Fi umožňuje ovládať chladničku na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia pripojeného k Wifi. Technológia No Frost zabezpečuje automatické odmrazovanie v chladničke aj mrazničke. Chladiaca časť má objem 223 l a jej výbavu tvoria 2 + 1 + 1 sklenené police, 4 dverové priehradky, zásuvka Crisper pre skladovanie ovocia a zeleniny, zásuvka Chiller pre skladovanie mäsa, rýba a syrov, držiak na vajíčka a držiak na víno. Mraznička je umiestnená v dolnej časti. Jej objem 94 l bezproblémov uskladní v 3 zásuvkách mrazené potraviny. Inteligentná chladnička Hoover HQN 184 X má tichý chod vďaka invertorovému kompresorus hlučnosťou 42 dB.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

LG GBB62SWFFN LG GBB62SWFFN

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte debničku ovocia v hodnote až do 80 € ako darček po registrácii
10-ročná záruka na vybrané časti spotrebiča

5 (6)

Kombinovaná chladnička LG GBB62SWFFN vo farbe biela je zaradená v energetickej triede A+++. Total No Frost chladnička má objem chladiacej časti 277 l a mraziacej časti 107 l. Disponuje rozšíreným prúdením chladného vzduchu MultiAirFlow, a tiež ochranu dverového tesnenia proti plesniam. Kombinovanú smart chladničku môžete ovládať prostredníctvom Wi-Fi a SmartThinQ na diaľku prostredníctvom mobilného zariadenia. Chladiaca časť je vybavená 3 policami z tvrdeného skla, 2 zásuvkami: 1 Fresh Balancer, 1 Fresh Converter a 4 dverovými policami. Nechýbajú držiak na víno a na vajíčka. Mraziaca časť, umiestnená dole má 3 priehľadné plastové zásuvky (z toho 1 Big Box) a 1 drôtenú poličku. Mraziaca kapacita dosahuje 14 kg/24 hod. a akumulačná doba 19 hodín. Maximálna hlučnosť kombinovanej chladničky LG GBB62PZFFN dosahuje 36 dB.

Základné parametre

  • Šírka: 59,5 cm
  • Výška: 203 cm
  • Hĺbka: 68,2 cm

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Dizajn a prevedenie

Kombinovaná inteligentná chladnička Hoover HQN 184 X je v bielom prevedení. Jej celkový objem je 317 litrov. Pre pohodlné otváranie je umiestnené praktické zabudované madlo. Svojim prevedením a nenáročným dizajnom nenaruší celkový dizajn miestnosti a bez problémov sa do nej zmestí váš rodinný nákup. Určite oceníte automatické odmrazovanie chladiacej aj mraziacej časti, takže sa nebudete musieť zaoberať zdĺhavým čistením a ušetrený čas môžete využiť na obľúbené činnosti. Prostrednictvom mobilného zariadenia s technológiou Wifi je možné ju ovládať. 

Ovládajte a nastavte dostupné funkcie nadiaľku

Ak chcete ovládať inteligentnú vstavanú chladničku pomocou mobilného telefónu je potrebné si doň stiahnuť aplikáciu Hoover Wizard. Ovládať spotrebič je potome možné so smartfónom s pripojením k Wifi.

Chladiaca časť

Chladnička ponúka pre pohodlné uskladnenie vašich potravín dostatočný priestor v objeme 223 litrov. Výbavu tvoria 2 + 1 + 1 sklenené police vyrobené z tvrdeného skla, 4 dverové priehradky pre uskladnenie drobných potravín, Crisper zásuvka pre ovocie a zeleninu, Chiller zásuvka s teplotou -2 - +3°C, držiak na víno a na vajíčka. Crisper zásuvka udržuje najvyššiu vlhkosť, preto je vhodná pre skladovanie čerstvých šalátov, ovocia, zeleniny a podobne. Interiér chladničky je vybavený LED osvetlením, vďaka ktorému získate lepší prehľad o vašom uskladnenom jedle. O tom, že je chladnička v prevádzke, nebudete ani vedieť, pretože je to veľmi tichý spotrebič. Dosahovaná hlučnosť je len 42 dB. Funkcia rýchleho chladenia rýchle ochladí priestor mrazničky.

Mraziaca časť

Mraznička umiestnená v dolnej časti dosahuje objem 94 litrov. Vnútorné vybavenie tvoria 3 priehľadné plastové zásuvky pre skladovanie mrazených potravín. Mraziaca kapacita dosahuje 4,5 kg/24 hod. a odolnosť voči výpadku prúdu až 11  hodín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59,5 cm
Výška: 185,8 cm
Hĺbka: 63,5 cm
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: nerez
Šírka: 59,5 cm
Výška: 185,8 cm
Hĺbka: 63,5 cm
Hmotnosť: 71 Kg

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 42 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A++
Ročná spotreba energie: 240 kWh
Klimatická trieda: SN-T
Odolnosť voči výpadku prúdu: 11 hod.

Mraznička

Umiestnenie mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky: 94 L
Mraziaci výkon: 4,5 kg/24h

Dizajn

Celkový čistý objem: 317 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky: 223 L

Funkcie

Rýchle zmrazenie: Áno
Alarm: Nie

Čerstvá zóna

Priehradka Fresh Zone: Nie

Ďalšie parametre

Technológia: Wifi
Kovová polica na fľaše: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Dvojokruhový NoFrost: Áno

Ostatné

Kód produktu: 34002607

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore