Hoover HSF818EXWD


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 284 l, Čistá kapacita mrazničky: 148 l, Ročná spot. energie: 282 kWh, Maximálna hlučnosť: 41 dB, Šírka: 83,6 cm, Výška: 183 cm. Viac info


Cena 1 199,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 23,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Štvordverová No Frost chladnička Hoover HSF818EXWD v nerezovom prevedení v energetickej triede E má 284 l chladničku a 148 l mrazák. Disponuje dávkovačom vody, elektronickým ovládaním, LED osvetlením, funkciou Super Cool a Super Freeze a režimom Dovolenka.

Hoover HSF818EXWD

Americká chladnička Hoover HSF818EXWD v štýlovom nerezovom prevedení disponuje dvoma dvierkami v hornej časti dvoma zásuvkami v dolnej časti, a poskytne dostatok priestoru pre uskladenie vaších potravín. Vyrobená je z kvalitných materiálov a na vonkajšej strane nájdete integrovaný dotykový displej.

Praktický dávkovač vody 

Na prednej strane dvierok sa nachádza praktický dávkovač vody, vďaka ktorému máte chladenú vodu k dispozícií stále. Chladničku nie je potrebné napájať na vodu, nádržku si naplníte jednoducho- manuálne. Pred prvým použitím dávkovača vody je potrebné prepláchnuť filter vodou, aby sa odstránili prípadne nečistoty. 

Chladiaci priestor 

Chladiaca časť vo vrchnej časti má objem 284 litrov. Vo vnútri sa nachádzajú 3 sklenené poličky a dve zásuvky, určené na uskladnenie ovocia a zeleniny. Zásuvky im zaistia dlhšiu čerstvosť a sú dostatočne priestranné. Úložný priestor ponúka 4 bočné poličky, umiestnené vo dvierkach.

Mraziaca časť

V dolnej časti sa nachádza mraziaca časť s celkovým objemom 148 litrov s mraziaciou kapacitou 10 kg /24 hodín. Mraziaca časť pozostáva z dvoch praktických zásuviek

Technológia Total No Frost

Vďaka technológii Total No Frost už nebudete musieť svoju chladničku zdĺhavo rozmrazovať. Systém umožňuje automatické odmrazovanie chladiaceho a mraziaceho oddielu. Zabraňuje tiež tvorbe námrazy v mraziacej časti a zároveň aj v chladiacej časti.

Rýchle chladenie a mrazenie

Funkcie Super Cool a Super Freeze sú ideálnym riešením, keď potrebujete rýchlo vychladiť jedlo a nápoje. Teplota dočasne rýchlo dosiahne minimálnu úroveň pre chladničku a mrazničku a schladí vaše potraviny v krátkom čase.

Vnútorné LED osvetlenie

Vždy perfektný prehľad o stave zásob v chladničke, budete mať vďaka praktickému vnútornému LED osvetleniu. Celkovo je toto svetlo účinnejšie a poskytuje viac prirodzeného svetla v porovnaní s klasickým osvetlením. Obľúbite si ho hlavne pri večerných návštevách chladničky a tiež predstavuje krok v pred k zlepšeniu nízkospotrebovej prevádzky.

Invertorový kompresor

Americká chladnička je vybavená invertorovým kompresorom, ktorý patrí medzi tie najúčinnejšie. Umožní znížiť hlučnosť a vyhnúť sa plytvaniu energie, a zároveň udržuje teplotu stabilnú. Výhodou je aj dlhá živornosť kompresora, vďaka čomu je chladnička odolnejšia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 83.6 cm
Výška 183 cm
Maximálna hlučnosť 41 dB
Celkový čistý objem 432 L
Čistá kapacita chladničky 284 L
Čistá kapacita mrazničky 148 L
Trieda energetickej účinnosti 2021 E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HSF818EXWD

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami