Hoover HW4 37XMBB/1-S


Kapacita bubna: 7 Kg, Max.otáčky odstreďovania: 1300 ot./min., Počet programov: 16, Trieda energetickej účinnosti 2021: A, Elektronický informačný list


Cena 379,00 €

7,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Spredu plnená smart práčka Hoover HW4 37XMBB/1-S v bielej farbe s čiernymi dvierkami disponuje kapacitou bubna pre 7 kg bielizne. Max. otáčky odstreďovania sú 1300 ot./min. pri hlasitosti 76 dB, pri praní je to 51 dB. Ponúka až 16 pracích programov, vrátane parného a antialergického programu. Vybavená Eco Power invertorovým motorom. Konektivita cez Wi-Fi, Bluetooth, aplikácia hOn, hlasoví asistenti. Má tiež bezpečnostný zámok, odložený štart, KG mode Plus a ochranu voči pretečeniu a prepeneniu. Ovládanie pomocou otočného gombíka a dotykového displeja. Rozmery výrobku (VxŠxH): 85 x 59,5 x 45 cm.

Energeticky úsporná práčka

Ak si zaobstaráte spredu plnenú práčku Hoover HW4 37XMBB/1-S vaša bielizeň bude krásne čistá a navyše ušetríte na energiách a vode. Pri ročnom praní spotrebuje 9600 litrov vody a 123 kWH elektrickej energie.

Hoover HW4 37XMBB/1-S

Spredu plnená práčka značky Hoover vyperie až 7 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1300 ot./minútu pri hlasitosti 76 dB. Mód Kg Plus dokáže prispôsobiť nastavenia pre optimálne pranie podľa množstva vloženej bielizne. Pre dokonale odstredenú bielizeň disponuje technológiou Active Balance, ktorá vie skrátiť dobu prania a znižuje vibrácie. Pri praní si môžete zvoliť jeden zo 16 pracích programov. Hygienický program dokáže pri 60 °C spoľahlivo odstrániť baktérie z vašich odevov. Systém Power Care pomáha pri odstraňovaní škvŕn aj pri nižších teplotách. 

Programy (16 základných + Wi-Fi programy):

  • Biela bielizeň, Eco 40 - 60 °C, Vlna, Ručné pranie, 20 °C program, syntetika, farebná bielizeň, odčerpávanie, odstreďovanie, plákanie, fitness, jemná starostlivosť, osvieženie, program pre alergikov, rýchly program (14, 30, 44 minút), All In One (59 minútový), Total Care, Wi-Fi

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie práčky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša práčka. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí prací cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi získate množstvo výhod, napríklad:

  • upozornenia na koniec prania

  • 40 ďalších programov, ktoré získate vďaka Wi-Fi

  • aktualizácie údržby práčky

  • údaje o spotrebe energie pre efektívnejšie pranie

  • tipy ako odstrániť škvrny

Tichý a úsporný motor

Spredu plnená práčka Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Využíva pri práci permanentné magnety, vďaka čomu je jeho výkon oveľa tichší. Pri praní dochádza k nižšiemu množstvu vibrácií, čo zaručuje motoru lepšiu odolnosť a predĺžuje jeho životnosť.

Funkcia Total Care a parný program

Práčka je vybavená funkciou Total Care, ktorá vám umožní prať súčasne zmiešanú bielizeň (rôzne materiály a farby). Monitoruje priebeh pracieho procesu pre optimálne pranie aj pri teplote 30°C. Alergici ocenia aj parnú funkciu pre oživenie bielizne. Para vo vnútri bubna preniká cez vlákna bielizne, čím odstraňuje nečistoty, škvrny a zápach. Okrem toho je bielizeň menej pokrčená, takže žehlenie bude jednoduchšie.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1300 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti 2021 A

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover HW4 37XMBB/1-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené