Hoover HWE4 37AMBS/1-S


Práčka plnená spredu, Energetická trieda A, Kapacita 7 kg bielizne, 1251 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 45 kWh na 100 cyklov, 16 pracích progamov, Smart ovládanie mobilom, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 289,99 €

Zľava 23 % z predchádzajúcej ceny: 378,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 5,80 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

39×

94.2% Kvalita
Výborná

92.6% Hodnota za peniaze
Výborná

39 + nakupů

Zobraziť 39 recenzií

Popis produktu

Inteligentná spredu plnená slim parná práčka Hoover HWE4 37AMBS/1-S v bielej farbe v energetickej triede A vyperie 7 kg bielizne. Podpora Wi-Fi, Bluetooth a aplikácie hOn. Má funkciu Kg Mode Plus, Auto Care, invertorový motor, parný a antialergický program.

Hoover HWE4 37AMBS/1-S

Spredu plnená slim práčka Hoover sa stane ideálnym pomocníkom pri starostlivosti o vašu bielizen. Na jeden prací cyklus vyperie 7 kg bielizne a maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1251 ot./minútu. K dispozícií je 16 praktickým programov, z ktorých si určite vyberiete ten najvhodnejší. Mód Kg Plus dokáže prispôsobiť nastavenia pre optimálne pranie podľa množstva vloženej bielizne.

  • Programy: Biela, Eco 40–60 °C, Vlna/Ručné pranie, 20 °C, Syntetika a farebné, Odčerpanie + Odstreďovanie, Plákanie, Fitness starostlivosť, Jemná starostlivosť, Starostlivosť pri osviežení, Antialergénna starostlivosť, Rýchla starostlivosť 14 min, Rýchla starostlivosť 30 min, Rýchla starostlivosť 44 min, All In One 59 min, Total Care
  • Funkcie: nastavenie jazyka (v ponuke SK a CZ), odložený štart o 24 hodín, Hygienický+, nastavenie úrovne znečistenia, program na čistenie bubna, zablokovanie tlačidiel, Active Wash, Para, ukazovateľ zostatkového času

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie práčky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša práčka. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí prací cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent. 

Tichý a úsporný motor

Spredu plnená slim práčka Hoover dostala do výbavy výkonný invertorový Eco Power motor. Bezkefkový motor využíva pri práci permanentné magnety, vďaka čomu je jeho výkon oveľa tichší. Pri praní dochádza k nižšiemu množstvu vibrácií, čo zaručuje motoru lepšiu odolnosť a predĺžuje jeho životnosť.

Nočné pranie

Na pranie môžete využívať okrem denného prúdu aj nočný v kombinácii s funkciou nočného prania. Pri tomto režime si práčka nastaví automaticky plynulejšie a tichšie pohyby bubna, čo má za následok aj nižšiu hladinu hluku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Maximálne otáčky odstreďovania 1251 ot./min.
Počet programov 16
Trieda energetickej účinnosti A

Návody a manuály

Hodnotenie

4,9 / 5

39 recenzií Hoover HWE4 37AMBS/1-S

94.2% Kvalita
Výborná

92.6% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Dagmar

23. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Parny program
  • Slim pracka
  • Nic

Gabriela

22. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Super cena, práčka tichá, zatiaľ som spokojná


Peter

20. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • úzka, tichá, elegantná pračka do menších priestorov ako stvorená
  • wifi
  • zatiaľ bez výhrad

Prekvapujúco v nej vyperiete veľké množstvo prádla


Dávid

20. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca