Hoover NDPEH8A2TCBEXS-S


Sušička bielizne, Energetická trieda A++, Kapacita 8 kg bielizne, Účinnosť sušenia B, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, potrebné dokúpiť príslušenstvo, Maximálna hĺbka: 61,1 cm. Viac info


Cena 473,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 9,48 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kondenzačná smart sušička bielizne Hoover NDPEH8A2TCBEXS-S v bielej farbe s čiernymi dvierkami v energetickej triede A++ vysuší až 8 kg bielizne pomocou 16 programov + Wi-Fi programy. Vybavená nádobou Aquavision, invertorovým motorom, dvojitým filtrom, bubnom Infinity, funkciou Auto Care, Active Dry, All in One, programom na vlnu Woolmark Apparel Care a aplikáciou hOn.

 

 

 

Hoover NDPEH8A2TCBEXS-S

Sušička bielizne Hoover NDPEH8A2TCBEXS-S v bielom prevedení s čiernými dvierkami úsporne vysuší vaše oblečenie. Na jeden cyklus vysuší 8 kg bielizne a na výber budete mať zo 4 úrovní sušenia. Ovládať ju budete prostredníctvom otočného voliča, ale nechýba ani smart ovládanie na diaľku. Maximálna hlučnosť sušičky nepresahuje 67 dB

Programy a funkcie

  • 16 programov základných + Wifi programy: Biele, Bavlna, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Športová obuv, Syntetika, Košele, Džínsy, Športové oblečenie, Starostlivosť o jemné prádlo, Osvieženie, Antialergénne, Rýchla starostlivosť 30, 45, 59 min, All in One, Auto Care, Wifi
  • Funkcie: Časované sušenie, Odložený štart až 24 hod, Rýchle sušenie (30, 45, 59 min), Active Dry - osvieženie bielizne od zápachu a pokrčenia, Ochrana proti pokrčeniu, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtra
  • Senzorové sušenie - 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, K žehlenie

Active Dry 

Pri odstránení zápachu, osvieženie bielizne a vyhladení bielizne je ideálnou voľbou cyklus Active Dry. Ten sa postará o rýchle osvieženie prádla, ktoré potrebujete a zabezpečí najlepší kompromis medzi výkonom sušenia a dobou sušenia. Vďaka nemu získate sviežu bielizeň, ktorá je zároveň menej pokrčená a ľahšie sa bude žehliť. 

Auto Care

programom Auto Care bude sušenie hračkou. Po spustení sušičky detekuje mäkkosť vlákien a veľkosť náplne, a tým automaticky upraví a nastaví dĺžku cyklu, úroveň sušenia a pohyby bubna. Vďaka tomu získate najlešpie výsledky sušenia bez poškodenia vášho oblečenia. 

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie sušičky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša sušička. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí ideálny cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent. Vďaka pripojeniu k Wi-Fi získate množstvo výhod, napríklad:

  • upozornenia na koniec sušenia

  • aktualizácie údržby 

  • údaje o spotrebe energie pre efektívnejšie sušenie

  • tipy pre sušenie

Nádoba Aquavision

Sušička disponuje originálnym príslušenstvom a tým je Aquavision. Dizajn nádoby poskytne lepšiu kontrolu nad hladinou vody a tiež ľahké vylievanie. Kondenzovanú vodu môžete použiť napríklad pri zalievaní kvetov alebo do žehličky. Vďaka tejto nádobe získate viac času, a ušetrí to aj energiu a vodu. 

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Sušička obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

Správna starostlivosť

Sušička bielizne disponuje inovatívnou konštrukciou, ktorá sa skladá z troch samostatných častí, kde v prípade poruchy či servisu, sa bude ľahšie rozmontovávať. Zdokonalená konštrukcia spolu s tepelným čerpadlom sa postarajú o efektívnejšie prúdenie vzduchu, vďaka čomu sa doba sušenia znížila o 10%. Sušička tak poskytne energeticky úsporné sušenie pri nižšej spotrebe a zároveň je aj šetrná k bielizni. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 58.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 8 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 61.1 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Hoover NDPEH8A2TCBEXS-S

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Karol

25. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná