Hoover NRE H9A3TCBEXS-S


Sušička bielizne, Energetická trieda A +++, Kapacita 9 kg bielizne, Účinnosť sušenia A, Odložený štart, Vstavaný displej, Smart ovládanie mobilom, Možnosť pripojenia na odpad: Áno, potrebné dokúpiť príslušenstvo, Maximálna hĺbka: 62 cm. Viac info


Cena 638,99 €

Zľava 4 % z predchádzajúcej ceny: 668,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 12,78 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Kondenzačná sušička bielizne Hoover NRE H9A3TCBEXS-S v elegantnej bielej farbe ponúka vysokú energetickú účinnosť v triede A+++. S kapacitou až 9 kg a 16 programami plus Wi-Fi programy dokáže vysušiť veľké množstvo bielizne. Funkcia odloženého štartu, vstavaný displej a smart ovládanie cez mobil vám umožnia prispôsobiť sušenie vašim potrebám. Sušička je navyše vybavená možnosťou pripojenia na odpad a rozšíriteľnými Wi-Fi programami. Pripojenie cez Wi-Fi a Bluetooth zabezpečuje pohodlné a flexibilné ovládanie. 5-miestny textový displej podporuje CZ a SK jazyk.

 

 

Allergy Care Pro

Alergény už viac nebudú problém s certifikovaným programom British Allergy Foundation, ktorý dokáže odstrániť až 99,9% alergénov z vašej bielizne. Tento produkt je ideálnym riešením pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergiami.

Programy a funkcie

  • 16 programov základných + Wifi programy: Biele, Bavlna, Vlna - Woolmark Apparel Care certifikácia, Športová obuv, Syntetika, Hygienický, Maznáčikovia, Ultra Care, Starostlivosť o jemnú bielizeň, Osvieženie, Antialergénne, Rýchla starostlivosť 30, 45, 59 min, All in One, Auto Care, Wifi
  • Funkcie: Časované sušenie, Odložený štart až 24 hod, Rýchle sušenie (30, 45, 59 min), Active Dry – osvieženie bielizne od zápachu a pokrčenia, Ochrana proti pokrčeniu, Zablokovanie tlačidiel, Ukazovateľ zanesenia filtra
  • Senzorové sušenie - 4 úrovne: Extra suché, Do skrine, Na ramienko, Na žehlenie
  • Časované sušenie: 60 – 220 min, Ochladzovanie na konci cyklu

Správna starostlivosť

Zdokonalená konštrukcia spolu s tepelným čerpadlom sa postarajú o efektívnejšie prúdenie vzduchu, vďaka čomu sa doba sušenia znížila o 10%. Sušička tak poskytne energeticky úsporné sušenie pri nižšej spotrebe a zároveň je aj šetrná k bielizni. 

Aplikácia hOn a Wi-Fi

Ovládanie sušičky je ešte jednoduchšie vďaka bezdrôtovej technológií Bluetooth a Wi-Fi. Do mobilného telefónu si môžete naištalovať aplikáciu hOn ponukajúcu množstvo skvelých funkcií a informácií. Môžete si tak aj na diaľku skontrolovať v akom stave je vaša sušička. Výhodou aplikácie je aj to, že vám pomáha zvoliť optimálny prací program. Vezmite bielizeň odfoťte ju a naskenujte jej štítok (Scan to Care). V aplikácii sa tieto údaje uložia a na základe typu oblečenia sa zvolí ideálny cyklus. Prípadne využijete na ovládanie aj hlasových asistentov Alexa od Amazonu či Google asistent ( v angličtine).

Špeciálny Woolmark Apparel Care 

Sušička obdržala do svojej výbavy šetrný program určený pre sušenie vlny- Woolmark Apparel Care. Tento citlivý program sa postará o vlnené oblečenie bez poničenia vlákien a tiež zabraňuje opotrebeniu, tvorbe žmolkov, obmedzuje trenie odevov a starostlivo kontroluje teplotu sušenia. 

Auto Care

programom Auto Care bude sušenie hračkou. Po spustení sušičky detekuje mäkkosť vlákien a veľkosť náplne, a tým automaticky upraví a nastaví dĺžku cyklu, úroveň sušenia a pohyby bubna. Vďaka tomu získate najlešpie výsledky sušenia bez poškodenia vášho oblečenia. 

Nádoba Aquavision

Nádoba na vodu je umiestnená vo dvierkach a ponúka objem 5 litrov. Táto nádoba na vodu navyše disponuje možnosťou napojenia na odpad, pričom hadička je súčasťou dodávky. Ideálna pre efektívne a pohodlné riešenie zásobovania vodou. Dizajn nádoby poskytne lepšiu kontrolu nad hladinou vody a tiež ľahké vylievanie

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 58.5 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A +++
Systém sušenia kondenzácia + tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 62 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Hoover NRE H9A3TCBEXS-S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami