Hoover WDWT45 485AHC-S

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
459,00 €

Pôvodná cena 559,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 9,18 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Smart práčka so sušičkou bielizne Hoover WDWT45 485AHC-S v bielej farbe s chrómovými dvierkami sa zaraďuje do energetickej triedy A. Kapacita bubna pre pranie je 8 kg a pre sušenie 5 kg bielizne. Ovládanie je dotykovým displejom. Smart práčka so sušičkou disponuje možnosťou odloženého štartu o 24 hodín, technológiami ako One Fi Extra - ovládanie pomocou WiFi pripojenie a NFC technológie, All In One a omnoho viac. Hoover WDWT45 485AHC-S je vybavená 14 programov základných + 40 programov One Fi Extra.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 18 %

Zvážte aj tento produkt

LG F4WV709P1 LG F4WV709P1

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky
Získajte cashback až do 200 € k nákupu práčok a sušičiek LG

5 (2)

Spredu plnená smart parná práčka LG F4WV709P1 v bielom prevedení je zaradená do energetickej triedy A+++ - 40 %. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 9 kg a maximálne otáčky odstreďovania sú 1400 ot./min. Ovládaná je pomocou LED dotykového displeja v českom jazyku a otočného voliča. Vďaka Smart ThinQ + Wi-Fi ju môžete ovládať nadiaľku aj pomocou smartfónu alebo iného zariadenia. Ponúka 14 pracích programov a 9 prídavných možností, z ktorých si určite vyberiete tie najvhodnejšie. Inteligentná parná práčka LG F4WV709P1 je vybavená AI DD inteligentným systémom prania s automatickým vážením, detekciou jemnosti vlákien a a novej generácie pracích pohybov s neobmedzeným množstvom kombinácií pre efektívne a šetrné pranie. Vylepšená technológia prania Steam+ je vhodná pre alergikov a tiež redukuje pokrčenie bielizne. Vybavená je tiež možnosťou pridania bielizne počas prania Add Item. Hĺbka 56 cm.

Základné parametre

  • Hĺbka: 56 cm
  • Maximálna hlučnosť: 54 dB
  • Kapacita bubna: 9 Kg

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Pomocník do domácnosti

Práčka so sušičkou Hoover WDWT45 485AHC-S je voľne stojaca  s množstvom funkcií pre pohodlné pranie a sušenie. Na jedno vypranie máte možnosť naplniť práčku až 8 kg oblečenia a vďaka tejto kapacite môžete prať menej často, čím ušetríte tak čas aj peniaze. Maximálne otáčky sú 1400 ot./min. Maximálny objem pre sušenie oblečenia je 5 kg. Pomocou sušičky dosiahnete vysušenie vašej bielizne rovno v samotnej práčke, čo ušetrí priestor v domácnosti. 

Vybavenie

Pre lepšiu kontrolu prania disponuje s ochranou proti prepeneniu ochranou proti pretečeniu Antioverflow. Medzi voliteľnými programami nájdete mnoho programov z ktorých si určite vyberiete vždy ten správny. Práčka disponuje s dotykovým LCD displejom umožňujúci jednoduché kontrolovanie a volenie programov práčky a sušičky. Invertorový motor zase zabezpečuje vynikajúcu energetickú účinnosť, minimálnu hlučnosť a výnimočne dlhotrvajúci výkon. Pre nastavenie štartu prania je určená funkcia odloženia štartu, ktorá spustí pranie bielizne podľa vášho želania. 

Technológia All in One 

Táto technológia šetrí čas a energiu. Pracuje na systéme rozpustenia pracieho prášku spolu s vodou v špeciálnej komore. Po rozpustení vzniká pena, s ktorou sa následne kropí bielizeň počas prania. Proces tak dokáže znížiť čas prania na 59 minút. Rovnaký účinok sa dosahuje aj pri nízkach teplotách do 20 °C. Ďalšou výhodou je aj pranie bielej a farebnej bielizne spolu. 

Technológia One Fi Extra

Technológia One Fi Extra v sebe kombinuje ovládanie pomocou WiFi pripojenie a NFC technológie. Jednoducho si na svoj chytrý telefón nainštalujte aplikáciu Wizard a potom už si len vyberte, či využijete pripojenie na blízko a priložíte svoj telefón na miesto na spotrebiči označené logom One Fi Extra alebo na diaľku a to pomocou WiFi. Práčku so sušičkou je možné ovládať tiež hlasovými pokynmi. Práčku so sušičkou pomocou týchto technológií nemusíte len ovládať, ale môžete si tiež sťahovať nové cykly pranie a sušenie a funkcie, či využívať praktických štatistík pranie a sušenie a čerpanie energiou.

Programy

14 programov základných + 40 programov One Fi Extra: Parné program, All In One Syntetika, All In One Jemné, All In One 59 min, Rýchly program 14, 30, 44 min, Bavlna, Pláchanie, Odčerpanie + odstredenie, Vlna / Hodváb, Sušenie Vlna - Woolmark Apparel Care, Sušenie Syntetika, sušenie Bavlna, One Fi Extra

Funkcie

Voľba sušenie, Ošetrenie parou - 3x (Bavlna, Syntetika, Osvieženie), Odložený štart až 24 hod, Rýchle pranie, Nastavenie úrovne znečistenia (3), Predpieranie, Aquaplus, Hygienický +, Pamäť (2), Nastavenie otáčok odstreďovania, Nastavenie teploty prania , Ukazovateľ zostatkového času prania, Ukazovateľ ukončenia cyklu, Detská poistka

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hĺbka: 47 cm
iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iTrieda energ.účinnosti: A
Počet programov: 14
Trieda účin.odstreď.: A
Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Kapacita prania: 8 Kg
Kapacita sušenia: 5 Kg
Objem bubna: 5 L
Mn.programov pre sušenie: 3
Maximálna hĺbka: 47 cm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hoover
iSmart: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 59,5 cm
Výška: 85 cm
Hĺbka: 47 cm
Hmotnosť: 69 Kg
Maximálna hĺbka: 47 cm

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

iKapacita bubna: 8 Kg
iMax.otáčky odstreďovania: 1400 ot./min.
iDetská poistka: Áno
Počet programov: 14
iOdložený štart: Áno
Programy sušenia: Bavlna, Vlna, Syntetika

Energetické údaje

iTrieda energ.účinnosti: A
Trieda účin.odstreď.: A
Spotreba vody na cyklus: 110 L
Celková spotreba: 5,4 kWh
Trieda účin.sušenia: A

Hlučnosť

Hluk pri odstreďovaní: 79 dB
Hlučnosť (sušenie): 61 dB
Hlučnosť (pranie): 51 dB

Dizajn

Dizajn skrine: voľnestojací
Systém vkladania: predným plnením
Objem bubna: 5 L

Ďalšie parametre

Kapacita prania: 8 Kg
Nastavit.otáčky odstreďovania: Áno
Funkcia dodatoč.pláchania: Nie
Kapacita sušenia: 5 Kg
Spotr.energ.pre pranie/suš.: 5,4 kWh
Spotr.vody pranie/sušenie: 110 L
Mn.programov pre sušenie: 3
Technológia: Wifi, NFC
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: 31007464

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore