HP 300S+ vedecká kalkulačka

Cena:
16,99 €

Pôvodná cena 19,99 €
Pri nákupe produktu získate extra hodnotu bodov 0,68 €

POPIS PRODUKTU

Vedecká kalkulačka HP 300S+ je určená študentom matematiky a iných vedných odborov. Bude skvelým pomocníkom aj pri štúdiu trigonometrie. Táto kalkulačka disponuje plne grafickým 15 miestnym a 4 riadkovým displejom, ktorý umožňuje zadávanie a zobrazenie výrazov v obvyklom matematickom vyjadrení, rovnako ako na papieri. Zároveň ponúka až 315 vedeckých funkcií, goniometrické, hyperbolické a inverzné funkcie, číselné sústavy a prevody, náhodné číslo, komplexné čísla a počíta aj stupne, radiány a gradiány. Korekčné tlačidlo umožňuje opravu poslednej zobrazenej cifry. Má 9 nezávislých pamätí a napája ju batéria typu LR44 v kombinácii so solárnym panelom. Hmotnosť kalkulačky je 120 g.

Zobraziť celý popis

 • Odporúčame
 • Zľava 15 %
 • 4% späť na NAY Extra kartu

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€ Okamžitá výmena záručnej reklamácie do 30€

  Pri záručných reklamáciách tovaru do 30 € vám ho vymeníme ihneď a zadarmo za nový. Stačí vám na to vaša klubová karta NAY Extra.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Zobrazit všetky služby pre produkt

Hore

Popis produktu

Pomocník pri počítaní

Nadštandardná vedecká kalkulačka HP 300S+ vám pomôže preniknúť do tajov matematiky od všeobecných základov až po algebru a zložité štatistické výpočty, či trigonometriu.

Funkcie

Možnosť využívať viac ako 300 integrovaných funkcií predurčuje túto kalkulačku pre študentov matematiky a prírodných vied, určite ju však ocenia a využijú aj žiaci druhého stupňa.

Displej

Výpočty sa dajú upravovať pomocou navigačných tlačidiel a výsledky je možné podľa potreby zobraziť na veľkom štvorriadkovom 15 miestnom displeji v technickej, vedeckej alebo štandardnej notácii. Takže všetky spočítané hodnoty prečítate bez namáhania a rýchlo.

Prirodzené zobrazovanie čísel

Veľkou prednosťou je prirodzené zobrazovanie čísel, kedy napríklad zlomky sú zobrazované v tvare zlomku. K dispozícii je knižnica algebrických, logaritmických a hyperbolických funkcií a funkcie na výpočet faktoriálu, kombinácií a permutácií.

Pamäť

Kalkulačka umožňuje uložiť hodnoty pomocou deviatich pamäťových tlačidiel. Spočítané hodnoty si tak nemusíte pamätať alebo zapísať ale si ich ľahko uložíte a rýchlo sa k nim dostanete.

Batéria

Kalkulačku spoľahlivo napája batéria typu LR44 v kombinácii so solárnym článkom. Takže sa nemusíte obávať, že vám kalkulačka HP 300S+ vypovie službu v nevhodnej chvíli a navyše je prevádzka aj úsporná.

Prevedenie

Dodáva sa v čiernej farbe a má hmotnosť 112 g takže ju pohodlne uschováte a prenesiete v batohu, kamkoľvek pôjdete. Čierna farba zase zaručuje, že sa ani pri častom používaní sa nezašpiní a teda bude vašim praktickým a aj elegantným doplnkom.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Typ kalkulačky: vedecká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hp
Typ kalkulačky: vedecká

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 112 g

Ostatné

Kód produktu: HP-300PLUS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore