HP Deskjet Ink Advantage 4515 e-All-in-One

Predaj tohto produktu bol ukončený

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Nákup na splátky Nákup na splátky

    Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Popis produktu

Všeobecné informácie

Ekonomická tlačiareň Hewlett Packard DeskJet Ink Advantage 4515 prichádza aj s označením All-in-One a naozaj ho spĺňa, pretože okrem tlačenia dokumentov si doprajete ich premenu do elektronickej formy v podobe skeneru. Čo sa týka samotného tlačenia, vykonať ho môžete z akéhokoľvek miesta, pretože pomocou funkcií akými sú ePrint a AirPrint si k nej ľahko pripojíte mobilný telefón, tablet alebo notebook a tlačíte aj z pohodlia svojho domova dokumenty v kancelárii. Skvelá je aj kvalita jeho tlače, ktorá sa pri fotografiách vyrovná aj snímkam urobeným v laboratóriu.

Všeobecné informácie - HP Deskjet Ink Advantage 4515

Tlač

Pri tlačení využijete menej papiera vďaka tomu, že na papieri nebudú zbytočné okraje, ktoré by tam nemali patriť a tak isto je tlač automaticky obojstranná. Okrem vysokej kvality si pri tom doprajete aj neskutočnú rýchlosť, pretože pri farebných dokumentoch spracuje 17 strán za minútu, pri čiernobielej je to dokonca až 21 strán. Okrem toho tlačíte veľké množstvo formátov papiera, od A4 po B5.

Atrament

Farba z cartridge, ktorú ponúka samotné HP, prináša kvalitnú tlač, ktorá na papieri drží a nerozmazáva sa. Tlač je na báze pigmentu a je v laserovej kvalite, pričom atramentové kazety majú dlhú životnosť, vytlačíte na ne viac strán a netreba ich často vymieňať, preto je takýto spôsob aj vysoko ekonomický a výhodný.

Ovládanie

Na prednej strane sa nachádza 6,74 cm displej, s ktorým si veľmi uľahčíte ovládanie pri nastavení formátu, veľkosti písma, jeho hrúbky alebo fontu a samozrejme aj strany dokumentu a počet kópií. Najviac praktické to príde ak tlačíte dokumenty z USB flash disku alebo pamäťovej karty, pri čom ich čítačka je súčasťou výbavy tlačiarne.

Ovládanie - HP Deskjet Ink Advantage 4515

Skener

Určite vás poteší aj táto funkcia, s ktorou môžete kolegom alebo spolužiakom poslať dokumenty v elektronickej podobe. Sken je s vysokým rozlíšením (až 1200 DPI) a ponúka možnosť automatického vloženia dokumentu do mailu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna tlačová veľkosť: A4 (210 x 297 mm)

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hp

Kopírovanie

Kopírovanie: Farba

Snímanie

Skenovanie: Farba

Ručný podávač

Podporované formáty papierov a tlačových médií: obálky, etikety, fotografický papier, obyčajný papier, Priehľadné fólie
Maximálna tlačová veľkosť: A4 (210 x 297 mm)

Ostatné

Kód produktu: HPDJ4515

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore