HP EliteDisplay E233 1FH46AA strieborný

Cena:
189,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,78 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Monitor HP EliteDisplay E233 v striebornej farbe váš očarí moderným dizajnom a uhlopriečkou 23 palcov a rozlíšením Full HD. Bol navrhnutý pre sledovanie, produktivitu a ergonomické nastavenie. Matný IPS displej s LED podsvietením sa vyznačuje technológiou Flicker Free a Low Blue Light pre pohodlné sledovanie. Disponuje širokým zobrazovacím uhlom 178° horizontálne aj vertikálne. Jeho typický jas tvorí 250cd/m2. Hlboké a pestré farby zaistí dynamický pomer kontrastu 5 000 000 : 1. Čas odozvy je 5 ms. Pre pripojenie zdroja obrazu ponúka porty VGA, DisplayPort 1.2 a HDMI. Navyše je vybavený tromi USB 3.0 portami.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Monitor HP EliteDisplay E243 v striebornej farbe váš očarí moderným dizajnom a uhlopriečkou 23,8 palcov a rozlíšením Full HD. Bol navrhnutý pre sledovanie, produktivitu a ergonomické nastavenie. Matný IPS displej s LED podsvietením sa vyznačuje technológiou Flicker Free a Low Blue Light pre pohodlné sledovanie. Disponuje širokým zobrazovacím uhlom 178° horizontálne aj vertikálne. Jeho typický jas tvorí 250cd/m2. Hlboké a pestré farby zaistí dynamický pomer kontrastu 5 000 000 : 1. Čas odozvy je 5 ms. Pre pripojenie zdroja obrazu ponúka porty VGA, DisplayPort 1.2 a HDMI. Navyše je vybavený tromi USB 3.0 portami.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 23,8 "
  • Počet HDMI portov: 1
  • Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

 

Skvelý pohľad na všetku vašu prácu

Zobrazte naraz viac údajov na obrazovke s uhlopriečkou 23 palcov a rozlíšením Full HD 1920 x 1080. Displej HP EliteDisplay E233 podporuje efektívnu správu riadkov a stĺpcov vo vašom kancelárskom balíku programov a hladšie zobrazenie kriviek vo vašich obrazovkách. Užite si obraz v pestrých farbách s podporou širokého farebného spektra.

Jednoduchý dizajn

Zbavte sa vizuálnych rušení pomocou takmer neviditeľného rámu z troch strán monitora HP EliteDisplay E223, aby ste mohli súčasne plniť mnoho  úloh tak ako sa vám to páči, s praktickým celistvým obrazom spojeným z viacerých obrazoviek. V striebornej farbe skvele vynikne na každom pracovnom stole a doplní dizajn interiéru kancelárie alebo domácnosti.

Pohodlné sledovanie

Monitor HP EliteDisplay E233 vás zaujme svojou úpravou panelu s technológiou Flicker Free, ktorá eliminuje nežiadúce blikanie. Funkcia Low Blue Light minimalizuje modré svetlo čím zaistí pohodlné sledovanie aj po dlhšom čase. Vo výbave má aj flexibilný stojan, ktorý umožní otáčanie okolo stredu 90°, otáčanie 45° a výškovo nastaviteľný stojan. Umiestnite si displej do vami preferovanej polohy. Práca bude efektívnejšia.

Flexibilná konektivita

Udržujte si úhľadný pracovný priestor s pripojením pre obraz aj dáta prostredníctvom rozhraní, ktoré sa nachádzajú v monitore HP EliteDisplay E233. Buďte pripravení na prácu s produktmi rôznych generácií vďaka portom DisplayPort, HDMI a VGA. Vo výbave monitora sú navyše aj porty USB 3.0 pre zdieľanie dát. Ku flexibilite prispieva aj podpora štandardu VESA pre pripevnenie monitora na stenu alebo držiak.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 23 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hp

Display/Grafika

iUhlopriečka: 23 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Pomer strán: 16:9

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 521 mm
Výška: 457 mm
Dĺžka: 218 mm
Hmotnosť: 5,8 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Ďalšie parametre

iTrieda energ.účinnosti: A+
Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: 1FH46AA

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore