HP MP250

  • Doprava zadarmo

Wi-Fi: Áno, Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie: 854x480, Typ technológie: DLP, Životnosť lampy: 25000 hod.,


Cena 339,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 6,78 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Prenosný DLP projektor HP MP250 s LED zdrojom svetla, svietivosťou 120 lúmenov, rozlíšením 854 × 480 px, veľkosťou projekcie 51" - 102" a životnosťou lampy 25 000 hodín.

Mobilita bez kompromisov

Stelesnenie mobilného projektora. Ľahký, no výnimočne všestranný. V rámci svojej kompaktnej veľkosti je dodávaný s množstvom možností pripojenia, ktoré sú ideálne pre každé nastavenie.

Kompaktný a ľahko prenosný

Je elegantný, kompaktný a prenosný, váži len 587 g, takže ho môžete bez námahy premiestňovať doma, v kancelárii a kdekoľvek medzi tým.

Jednoduchosť bezdrôtového vybavenia so zrkadlením obrazovky cez Wi-Fi

Bezproblémovo sa pripojte a zobrazte obsah zo svojho zariadenia na sledovanie na veľkej obrazovke bez problémov s káblami alebo kľúčmi.

Pre priestory všetkých tvarov a veľkostí

Vďaka objektívu s projekčným pomerom 1,2 budete môcť premietať obrazovku s veľkosťou 80 palcov (203 cm) zo vzdialenosti len  2,1 m. To znamená, že si môžete vychutnať zážitok zo sledovania ako v kine na veľkej obrazovke aj v kompaktných priestoroch.

Vždy perfektný obraz

Vďaka automatickému zaostrovaniu okamžite upraví zaostrenie obrazu. Meria vzdialenosť a uhol medzi objektívom a povrchom na úpravu zaostrenia pomocou korekcie lichobežníkového skreslenia v 4 bodoch a 2 osiach. Výsledkom je mimoriadne ostrý obraz s nulovým skreslením od rohu k rohu, nech ho umiestnite kamkoľvek.

Dynamický zvuk

Vstavané reproduktory poskytujú vyvážený zvuk a zároveň si vychutnávate svoj obľúbený obsah. Môžete tiež aktivovať režim reproduktora Bluetooth pre sústredenejšiu reláciu len so zvukom, streamovaný z vášho mobilného zariadenia.

Centrum zábavy

Intuitívne centrum aplikácií je vašou priamou bránou ku všetkým vašim potrebám v oblasti zábavy. S podporou obsahu aplikácií OTT si môžete vychutnať filmy, televízne seriály, hudbu a dokonca aj hry pre nekonečnú zábavu – bezdrôtovo.

Plug& Play

Vybavený známym portom HDMI-in, jednoducho pripojte svoj telefón, tablet alebo notebook pomocou kompatibilného kábla pre rýchlu a bezproblémovú projekciu. USB a vstavané flash úložisko umožňujú ešte rýchlejší prístup k priamemu zobrazeniu vášho obľúbeného obsahu.

Trvalý výkon

S využitím optiky LED novej generácie (bez lampy) je prevádzková životnosť hodnotená až na 25 000 hodín. To zaisťuje, že projektor bude poskytovať celoživotné multimediálne zážitky s takmer nulovou údržbou.

Starostlivosť o vašich blízkych

Technológia difúzie premietaného obrazu znamená nepriame svetlo, ktoré je šetrné k očiam. Poskytuje vizuálny komfort bez únavy pri dlhodobom sledovaní.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 854x480
Typ technológie DLP
Životnosť lampy 25000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HP MP250

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené