Omen by HP 25, Z7Y57AA

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 50 %

Uhlopriečka ("): 24.5 ", Rozlíšenie displeja (px): 1920x1080, Zobraz.frekv. obrazovky (HZ): 144,


Cena 169,00 €

Zľava 50 % z pôvodnej ceny: 339,00 € Zobraziť nápoveď

3,38 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

LCD monitor HP OMEN by HP 25 ponúkne každému hráčovi podmanivý obraz, ktorý ho vtiahne do herného deja. 24,5“ TN displej s pomerom strán 16:9 vám poskytne výborné rozlíšenie Full HD 1920x1080 bodov. Vďaka vysokému jasu 400 cd/m2 a statickému pomeru kontrastu 1000:1 nájdete nepriateľa i v tom najtmavšom kúte. Krátka doba odozvy len 1 ms sa postará o kvalitný obraz aj pri prudkých pohyboch a akčných scénach. Vychutnajte si plynulé a bezproblémové zobrazenie, ktoré zaistí obnovovacia frekvencia 144 Hz spolu s technológiou AMD FreeSync. Na pripojenie poslúžia rozhrania 2x HDMI 1.4, 1x DisplayPort 1.2, 3x USB 3.0 a 1x zvukový výstup.

Dychberúci obraz

Pripravte sa na strhujúci herný zážitok, ktorý vám sprostredkuje monitor HP OMEN by HP 25. 24,5“ TN displej s pomerom strán 16:9 a Full HD rozlíšením vám poskytne ostrosť a kvalitu, ktorá zmení váš pohľad na hru. Široké pozorovacie uhly 170° horizontálne a 160° vertikálne zaručia, že si vychutnáte sýte zobrazenie bez straty kvality prakticky z akéhokoľvek uhlu a že vám už pri hraní neunikne žiadny detail.

Hranie, ktoré zvládne vaše tempo

Bezproblémovú plynulosť obrazu aj pri rýchlych akčných scénach a bojoch zaistí obnovovacia frekvencia 144 Hz spolu s technológiou AMD FreeSync, ktorá sa postará o problémy pri komunikácii medzi grafickou kartou a monitorom, odstráni sekanie obrazu a zabezpečí hladký priebeh hry. V zneškodnení nepriateľa vám tak už nebude brániť otravné spomalené zobrazenie alebo trhaný pohyb.

Rýchlosť, ktorú požadujete

Aby ste vždy porazili nepriateľa i v hrách s rýchlejším tempom a nezaskočil vás v akčných momentoch rozmazaný pohyb bol monitor vybavený krátkou dobou odozvy len 1 ms, ktorá sa dá pomocou technológie OverDrive ešte urýchliť. Užite si akčné prestrelky, rýchle závody, alebo adrenalínom nabité boje v realistickejšom podaní, zásluhou ktorého vás hra pohltí.

Široká škála konektivity

Spoľahlivé pripojenie monitora k zariadeniam zaručia rozhrania HDMI 1.4 a DisplayPort 1.2, ktoré ponúknu možnosť pripojiť ďalší monitor a tým dať hraniu nový rozmer. Aby vám bolo vaše obľúbené príslušenstvo vždy k dispozícii disponuje monitor portami USB 3.0, prostredníctvom ktorých jednoducho zapojíte napríklad kábel od routeru, externý disk, tlačiareň, USB reproduktory alebo klávesnicu a myš. Zažite ešte realistickejšiu hernú skúsenosť za pomoci slúchadiel, na pripojenie ktorých poslúži audio konektor.

Pohodlné sledovanie

Zakúste pri sledovaní vašich obľúbených filmov, hraní hier i prezeraní webového obsahu vysokú úroveň komfortu, ktorú vám dožičí monitor zásluhou technológie Low Blue Light. Tá minimalizuje vyžarovanie modrého svetla, mierne posúva farby do teplejšieho spektra a tým zmierňuje námahu vašich očí. K pohodlnému používaniu dopomôže aj uhol natočania obrazovky s náklonom -5° až +23°, vďaka ktorému si vychutnáte sledovanie z rôznych pozícií.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 24.5 "
Rozlíšenie displeja (px) 1920x1080
Zobraz.frekv. obrazovky (HZ) 144

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Omen by HP 25, Z7Y57AA

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Peter

30. 4. 2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • dizajn
  • výkon
  • pomer cena / výkon
  • 144Hz
  • Vysoký pomer kontrastu
  • Stabilný podstavec
  • Veľa možností nastavenia
  • biela nieje úplne biela, skôr do ružovej