HP Omen Photon


Typ použitia: herné, Prevedenie: Bezdrôtové, Typ senzora: optická, Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi, Programovat.tlačidlá myši: Áno, Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie,


Cena 79,90 €

1,60 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtová myš HP Omen Photon je vďaka svojej nastaviteľnej ergonómii rovnako vhodná pre pravákov, ako pre ľavákov. Má opticko-mechanické spínače s dobou odozvy len 2ms a so životnosťou 50 miliónov kliknutí, ktoré ponúkajú až 3-násobne rýchlejšiu odozvu ako je pri bežných mechanických spínačoch. Ergonomický dizajn dopĺňa štýlové podsvietenie, ktoré si prispôsobíte v 16,8 miliónovom spektre farieb. Očarí vás aj svojim herným optickým senzorom PixArt Paw3335 s dpi v rozmedzí 100- až 16 000, ktorý zabezpečuje dokonalú presnosť. Je vybavená proaktívnou bezdrôtovou technológiou, pomocou ktorej je myš rovnako rýchla ako myši pripojené káblom. Hranie ako ušité na mieru si vychutnáte pomocou 11 programovateľných tlačidiel. Napája sa integrovanou batériou s výdržou až 50 hodín užívania alebo 72 hodín bez podsvietenia.

Ergonomické prevedenie

Myš sa od ostatných herných myši líši svojou nastaviteľnou ergonómiou. Má odnímateľnú opierku na prsty a bočné tlačidlá čo oceníte pri dlhých herných súbojov. O oživenie hry sa postará štýlové RGB podsvietenie, ktoré si prispôsobíte v 16,8 miliónovom spektre farieb v Omen Command Center. 
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Typ použitia herné
Prevedenie Bezdrôtové
Typ senzora optická
Rozlíšenie senzoru 16000 dpi
Programovat.tlačidlá myši Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií HP Omen Photon

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené