HP OMEN Reactor

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 49,99 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

POPIS PRODUKTU

Herná myš HP Omen Reactor poteší profesionálnych aj bežných hráčov. Má ergonomický tvar a nastaviteľnú opierku dlane. Disponuje 6 programovateľnými tlačidlami. Pohyb hlavných tlačidiel zaznamenávajú opticko-mechanické spínače s časom odozvy 0,2 ms. Vo výbave má aj RGB LED podsvietenie a presný optický senzor s nastaviteľnou citlivosťou od 400 do 16000 dpi. Čiernu myš si detailne nastavíte v programe Omen Comand Center, ktorý stiahnete zo stránky výrobcu alebo z Microsoft Store. Kvalitný opletený kábel s USB konektorom v dĺžke 1,9 m zabezpečuje stabilné spojenie s počítačom.

Zobraziť celý popis

  • Zľava

Zvážte aj tento produkt

Výkonná herná myš Asus ROG Gladius II Origin v čiernom ergonomickom prevedení je určená pre pravákov. Je vybavená optickým snímačom s nastaviteľným rozlíšením až 12 000 DPI pre presné a precízne snímanie a 6 programovateľnými tlačidlami. Tlačidlá myši disponujú odolnými spínačmi Omron so životnosťou 50 miliónov stlačení. Výsuvný mechanizmus vymeniteľných spínačov ROG umožní rôzne nastavenia prítlaku pri kliknutí. Súčasťou je štýlové podsvietenie Aura RGB s podporou Aura Sync pre synchronizáciu s ostatným príslušenstvom. K zariadeniam sa myš pripojí pomocou odnímateľného USB kábla – v balení sa nachádza 1x 2 m opletený kábel a 1x 1 m gumový kábel.

Základné parametre

  • Rozhranie: USB
  • Typ použitia: herné
  • Prevedenie: Káblové

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Myš HP Omen Reactor

Každý profesionálny aj bežný hráč potrebuje výbavu, ktorá ho v rozhodujúcich chvíľach nesklame. Preto spoločnosť HP vytvorila hernú myš HP Omen Reactor. Tá sa pohodlne používa počas dlhých hodín hrania, pretože má ergonomický tvar prispôsobený na pravú ruku a disponuje nastaviteľnou opierkou dlane. Presné snímanie pohybu zabezpečí optický senzor s vysokou citlivosťou. Čierna myš ponúka 6 nastaviteľných tlačidiel. Hlavné tlačidlá sú vybavené opticko-mechanickými spínačmi s časom odozvy 0,2 ms a životnosťou 50 miliónov stlačení. Pripojenie má na starosti 1,9 m kábel s USB konektorom

Detailné nastavenie

Myš si plne prispôsobíte pomocou programu Omen Comand Centre. Ten stiahnete zo stránky výrobcu alebo z Microsoft Store. V programe nastavíte osvetlenie, ktoré je rozdelené do dvoch zón. Podsvietenie ponúka statický režim a mód animácie s efektmi farebný cyklus, pulzovanie a blikanie. Nechýbajú ani farebné schémy OMEN Vulcano, OMEN Jungle alebo OMEN Ocean. V aplikácií vytvoríte aj makrá, ktoré priradíte k tlačidlám myši. Na karte Nastavenie upravíte citlivosť snímača od 400 do 16000 dpi, rýchlosť vzorkovania v rozsahu od 125 až 1000 Hz, vzdialenosť zdvihnutia a zapnete alebo vypnete indikátor DPI.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hp
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 8 mm
Výška: 4,2 mm
Hmotnosť: 161 g
Hĺbka: 12,3 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: Windows 10

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: laserová
Rozlíšenie senzoru: 16000 dpi
Doba odozvy: 0,2 ms
Nastaviteľná ergonómia: Áno
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: 2VP02AA#ABB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore