HP Omen Sequencer

Cena:
129,00 €

Pôvodná cena 129,99 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Doprava zadarmo

POPIS PRODUKTU

Herná klávesnica HP Omen Sequencer v čiernom prevedení je skvelou voľbou pre hráčov, ktorý hľadajú ideálnu klávesnicu k ich zariadeniu. Obsahuje RGB LEN podsvietenie klávesnice a tak si ju budete môcť prisposobiť podľa vašeho štýlu. V klávesnici sú zabudované mechanické Blue spínače, pre rýchlejšiu odozvu stlačenia klávesov a pre lepší pocit z písania. Technológia Anti-Ghosting zabezpečuje, že klávesnica registruje všetky stlačenia kláves v správnom poradí a tak aj pri tých najintenzívnejších situáciach vás klávesnica nesklame. Výbava ponúka 5 dedikovaných makro tlačidiel a multimediálne klávesy. Pripojíte ju pomocou USB Type-A kábla.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava
Popis produktu

Mechanická klávesnica

V dnešnej dobe sa mechanické klávesnice považujú za povinnú výbavu každého hráča. Ponúkajú rýchlejšiu odozvu stlačenia oproti klasickým klávesniciam. Blue mechanické prepínače vám dopomôžu odhaliť váš skutočný herný potenciál. Každé stlačenie klávesy vydáva špecifický zvuk pre mechanickú klávesnicu s modrými spínačmi. 

Nenechajte sa prehliadnuť

Klávesnica HP Omen Sequencer je vybavená štýlovým RGB LED podsvietením. Ani v noci nebudete mať problém stláčať tie správne klávesy a tak sa nemusíte obmedzovať tmou. Zviditeľnite si takýmto spôsobom svoje herné vnútro. 

Všetko čo potrebujete

Pre zjednodušenie obsluhy hudby, zvuku alebo efektov, boli do klávesnice pridané multimediálne klávesy a otočný valec, s ktorým si prispôsobíte hlasitosť zvuku. Pre uloženie herných skratiek tu je pätica makro tlačidiel. Vyznačuje sa odozvou stlačenia kláves iba 0,2 ms. Kábel dlhý 2 m je typu USB Type-A a zabezpečí spoľahlivé prepojenie medzi klávesnicou a zariadením. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Podsvietenie: Áno
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Ergonomické prevedenie: Nie
Programovateľné klávesy: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hp
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 473 mm
Výška: 169,8 mm
Hmotnosť: 1120 g
Hĺbka: 37,6 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno
Multimediálne klávesy: Áno
Programovateľné klávesy: Nie

Klávesnica

Typ použitia: herné

Ergonómia

Ergonomické prevedenie: Nie

Ostatné

Kód produktu: 2VN99AA#ABB

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore