HP Z22n G2 1JS05A4 čierny

Cena:
223,00 €

Pôvodná cena 229,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,46 €

Doprava zdarma

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

LED monitor HP Z22n G2 v čiernej farbe prichádza v elegantnom bezrámčekovom prevedením vhodnom pre konfiguráciu viacerých monitorov vedľa seba. 21,5-palcový IPS displej s pomerom strán 16:9 zobrazí obsah v kvalitnom Full HD rozlíšení 1920x1080 obrazových bodov. Monitor sa vyznačuje širokými pozorovacími uhlami 178°, jasom 250 cd/m2, dynamickým kontrastným pomerom 10 000 000:1 a dobou odozvy 5 ms. Je vybavený rozhraniami VGA, HDMI, DisplayPort a trojicou portov USB 3.0. O pohodlné sledovanie sa postarajú technológie Flicker Free a Low Blue Light. Monitor podporuje VESA štandard 100x100 mm.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zdarma
  • Zľava
Popis produktu

Elegantné prevedenie

LCD monitor HP Z22n G2 sa môže popýšiť decentným prevedením v elegantnej čiernej farbe, zásluhou ktorej zapadne do každého interiéru a pracovného priestoru. Obrazovka disponuje z troch strán ultra tenkými rámčekmi, vďaka ktorým je možné vytvoriť konfiguráciu viacerých monitorov s nepatrnými prechodmi. Stabilitu celého zariadenia zabezpečuje pevný stojan so štvorcovým podstavcom, ktorý umožní jednoduché nastavenie náklonu, otočenia i výšky obrazovky.

Dychberúci obraz

Monitor s 21,5-palcovou uhlopriečkou vo formáte 16:9 ponúkne obraz vo vysokom rozlíšení Full HD 1920x1080 obrazových bodov, v ktorom bude sledovanie filmu či hranie herných titulov skvelým zážitkom. Monitor je vybavený IPS panelom so širokými pozorovacími uhlami, ktoré sú zárukou sledovania i z extrémnych uhlov bez straty kvality. Integrovaný kalibrovací systém sa postará o verné a prvotriedne farebné podanie pokrývajúc viac než 99% farebnej palety sRGB. 

Vysoký komfort pri sledovaní

Displej sa vyznačuje povrchová úprava Antiglare, ktorá zaistí znížené zrkadlenie v nepriaznivých svetelných podmienkach, čím predíde namáhaniu vašich očí. Neodmysliteľnou súčasťou výbavy monitora je tiež technológia Low Blue Light, ktorá sa postará o ochranu vášho zraku pred škodlivým modrým svetlom tým, že obmedzí jeho vyžarovanie. Technológia Flicker-Free zase zredukuje blikanie obrazovky a tak zvýši pohodlie pri sledovaní. 

Možnosti pripojenia

Prednosťou monitora je široká škála možností pripojenia, ktoré ponúka. Na spoľahlivé pripojenie k zariadeniam poslúžia video vstupy VGA, DisplayPort 1.2 a HDMI 1.4. Vo výbave nechýbajú taktiež tri porty USB 3.0, ktoré poskytnú rýchly a stabilný prenos dát a umožnia pripojenie ďalších periférií.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 21,5 "
iPočet HDMI portov: 1
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hp

Display/Grafika

iUhlopriečka: 21,5 "
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet VGA portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 613 mm
Výška: 365 mm
Dĺžka: 364 mm
Hmotnosť: 4,85 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: 1JS05A4

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore