Zvážte aj tento produkt

Zakrivený monitor HP Z38c prichádza v elegantnom prevedení čiernej farby s polomerom zakrivenia 2300 mm. Disponuje 37,5“ IPS displejom s pomerom strán 21:9 a rozlíšením 3 840 x 1 600 obrazových bodov. Ponúkne široké pozorovacie uhly až 178°, jas 300 cd/m2, statický kontrastný pomer 1 000 : 1 a dobu odozvy 5 ms. Na pripojenie k zariadeniam sú určené video vstupy HDMI 2.0, DisplayPort 1.2, USB-C (DisplayPort 1.2), porty 1x USB-C, 3x USB 3.0 a výstup pre slúchadlá. Vysoké pohodlie pri sledovaní zabezpečí technológia Flicker Free spolu s polohovateľným stojanom umožňujúcim nastaviť výšku, náklon a otáčanie obrazovky.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 37,5 "
  • Počet HDMI portov: 1
  • Zobrazovacia technológia: IPS

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Elegantné prevedenie

LCD monitor HP Z24nf G2 sa môže popýšiť decentným prevedením v elegantnej čiernej farbe, zásluhou ktorej zapadne do každého interiéru a pracovného priestoru. Obrazovka disponuje z troch strán ultra tenkými rámčekmi, vďaka ktorým je možné vytvoriť konfiguráciu viacerých monitorov s nepatrnými prechodmi. Stabilitu celého zariadenia zabezpečuje pevný stojan so štvorcovým podstavcom, ktorý umožní jednoduché nastavenie náklonu, otočenia i výšky obrazovky.

Dychberúci obraz

Monitor s 23,8-palcovou uhlopriečkou vo formáte 16:9 ponúkne obraz vo vysokom rozlíšení Full HD 1920x1080 obrazových bodov, v ktorom bude sledovanie filmu či hranie herných titulov skvelým zážitkom. Monitor je vybavený IPS panelom so širokými pozorovacími uhlami, ktoré sú zárukou sledovania i z extrémnych uhlov bez straty kvality. Integrovaný kalibrovací systém sa postará o verné a prvotriedne farebné podanie pokrývajúc viac než 99% farebnej palety sRGB. 

Vysoký komfort pri sledovaní

Displej sa vyznačuje povrchová úprava Antiglare, ktorá zaistí znížené zrkadlenie v nepriaznivých svetelných podmienkach, čím predíde namáhaniu vašich očí. Neodmysliteľnou súčasťou výbavy monitora je tiež technológia Low Blue Light, ktorá sa postará o ochranu vášho zraku pred škodlivým modrým svetlom tým, že obmedzí jeho vyžarovanie. Technológia Flicker-Free zase zredukuje blikanie obrazovky a tak zvýši pohodlie pri sledovaní. 

Možnosti pripojenia

Prednosťou monitora je široká škála možností pripojenia, ktoré ponúka. Na spoľahlivé pripojenie k zariadeniam poslúžia video vstupy VGA, DisplayPort 1.2 a HDMI 1.4. Vo výbave nechýbajú taktiež tri porty USB 3.0, ktoré poskytnú rýchly a stabilný prenos dát a umožnia pripojenie ďalších periférií.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 23,8 "
iPočet HDMI portov: 1
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Zobrazovacia technológia: IPS

Ďalšie vlastnosti

Značka: Hp

Display/Grafika

iUhlopriečka: 23,8 "
iRozlíšenie displeja (px): 1920x1080
Pomer strán: 16:9

Konektivita

iPočet HDMI portov: 1
iPočet VGA portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 538 mm
Výška: 321 mm
Dĺžka: 248 mm
Hmotnosť: 5,6 Kg

Uchytenie

iVESA štandard: 100x100

Ďalšie parametre

Zobrazovacia technológia: IPS

Ostatné

Kód produktu: 1JS07A4

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore